zaražena igla

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Desavalo se da se radim u najprljavijem WC-u na autobuskoj stanici. Desavalo se da koristim vodu iz vodokotlica, a ponekad i iz solje... Desavalo se...
Hajde molim te reci da pretjerujes, da te ponijela inspiracija zvana 'Desavalo se...' i da si jednostavno pretjerao.
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

cgh,
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:52 am, edited 1 time in total.
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

Samantha wrote:
Desavalo se da se radim u najprljavijem WC-u na autobuskoj stanici. Desavalo se da koristim vodu iz vodokotlica, a ponekad i iz solje... Desavalo se...
Hajde molim te reci da pretjerujes, da te ponijela inspiracija zvana 'Desavalo se...' i da si jednostavno pretjerao.
Samanta nije nimalo pretjerao... sve se to radi. Dam se kladiti da je 85% posto ljudi bar jedanput vadilo vodu iz wc-a, pa prokuhaj, pa kao cista je i tako. Obliznja bara... ma bilo sto-samo da je tekucina.

Sunrise, evo sad se bojim kad sam cista, a kad nisam... onda najmanje vodim racuna o cistim iglama... tada mi ciste igle nisu prepreka, samo ponekad. al ako moram da putujem po gan-nema sanse, a najcesce je tako-jer mi se neda strpiti jos pola sata da se sredim. Tako je to, zalosno al istinito. i kad malo dodjem k sebi i kad mi se stvari iskristaliziraju onda se sjetim sto sam uradila i tek onda nastupa strah. PRIJE NE! To je najjaci poriv koji sam ja ikada dozivjela. Nijedna zelja nije toliko snazna kao zelja da se sredim-i kako mi onda mogu biti vazniji ganovi-nikako. Da su mi vazniji ganovi, ne bih bila ovisnik! mozda tek neki konzument. Sva sreca sto sad ima ovih ljudi sto besplatno na svakom kvartu dijele ciste igle. Ali opet, ako moram da ih trazim, opet cu riskirati. To se nedesava svaki put, ipak ja najcesce imam svoje, ali desi se ipak, ponekad.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mislim da nije preterivao nimalo ! I mislim da je to uradio svaki narkoman kome je u tom trenutku trebala voda da obavi sve to pa makar to bilo i iz wc solje !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Elem tek sada ne mogu da razumijem kako sebi dozvolite ili ste dozvoljavali takve stvari. Mozda ja ne znam dovoljno o tom zivotu, ali neke stvari sam ipak vidjela, cula, procitala,sama prokontala, rekli mi drugi etc ali ova WC solja ljudi me dokrajci. Ja ne mogu prestati o tome razmisljati. Cijela slika mi se u glavi okrenu.
Zvala sam brata povodom toga i na kraju nisam znala zasto ga uopste zovem. Ispricam mu onda to, a on kaze
'Pa da..sto...sta je tebi???' ja izgleda sutala, vidim covjek upoznat sa tim obicajem. Doduse ne znam jel se to i njemu desavalo ili nije, ali mu nije strano cuti.
OK to je to. Pozdrav svima!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Samantha moras da shvatis da ti u tom trenutku nije bitno da li je to wc ili bilo sta drugo samo da skuvas i da se uradis,to ce ti potvrditi svaki narkoman,gadno jeste ali tako je,i to se stvarno desava ,naravno nije to uvek,uvek gledas da nadjes neku vodu a da nije iz wc solje ali eto nekad ne mozes ni to da nadjes....zajeban sport....ali istina ziva....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ja jos nisam uzimao vodu iz wc solje, ali cisto da znate:

Daska wc solje je mesto sa najmanje bakterija!!! I to nisu uzeli uzorak iz kucnog wc-a koji koristi nekoliko ljudi, vec iz wc-a koji dnevno koristi minimum 20-30 ljudi (tv ekipa). Pa vi vidite!
naravno, ovo ne znaci da je voda iz wc solje cista... ali eto...
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Mark, je gotova vise ta vojska? Koliko to kod vas traje? Joj, sjecam se kako su mi stariji pricali kako je to bilo onda kad se na vojni rok islo 2 godine a mornarica je bila jos duza. Pa, ispracaji, onda, tetovaze, JNA i datum, hehe :) :smt066 . Mislim da je sad u Hrvatskoj smanjeno na 6 mjeseci, no, ne garantiram. Prije nekoliko godina je bila 8 mjeseci a nakon toga mislim da su spustili na 6 mjeseci.

Nego sto se tice tih bakterija na javnim mjestima. Najvise ih ima na tastaturi, rukohvatima u javnom prijevozu pa onda ide sve ostalo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Da istina i kod nas postoji mesto gde dele pribor i ljudi vrlo idu tamo po to...a istina je i to da ima i onih koje je sramota da odu i uzmu pribor za sebe ali ne radi se ovde o priboru nego o vodi :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Znam jednog lika koji nije uopste bio zabrinut kada nocu ne rade apoteke, a on nem gun... Jednostavno proseta do obliznje zdravstvene stanice i uzme gun iz kontejnera ispred nje!
To je tek uzas!!!

Desavalo se da upotrebim sirce, schljivu, ili tako nesto umesto limontusa, ali ovo je vec previse...
Post Reply