HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

trava je nece vratiti na heroin... i cigara je droga.... i vino je droga, Ne treba mo se svega odreci da bi se skinuli sa heroina. Moja mama pije casu crnog vina 40 godina. A nikad uzivotu nije zapalila a kamoli povukla.

Sve to sto si napisala... Mozes sad zguzvati i baciti u kantu za smece :) .
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Molim vas

Post by manson »

Ovdje se razgovara o ljubavi,i molim vas prenesite svoje rasprave o drogi na neko drugo mijesto.Ne interesuje me sta Luna ili Sanella misli je li trava droga ili nije.Ili Vodolija i Dinela.Imaju google pa nek ukucaju-i rece im se samo....Ne zelim dalje da polemiziram o takvim glupostima i ,molim vas,ovdje pisite u ljubavi sta hocete,a druge rasprave ostavite za suplje teme kojih je pun forum...
Hvala unaprijed.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

e Mansone, slazem se da je ovo tema o ljubavi, ali jebes ga... Mi smo narkomani, nediscilinovana bagra, i kako da se drzimo nekog redoslijeda?!... A osim toga, na temu ljubav ja imam malo sta izjaviti. Nemam djevojku i djevojka nema mene. Odavno nisam sanjao neku trebu; cim sklopim ocim odmah vidim tikove - rnaf i rteu i hetr i ocjh, vidim najnizu i najvisu dnevnu cijenu, prosjecnu i promet i gomilu naloga... Nazalost, pretvaram se u zesceg bolida, morona najgore vrste, jednog od onih tipova koji su mi se gadili. Nedostaje mi jos celava glava i kravata i aktovka i malo veci stomak (iako radim na tome).

Ja bih htio da odgovorim na ono sto me je IMe pitao, ljutio se ti ili ne. A necu ti valjda usrati temu. Izborices se ti vec nekako sa mnom.

Ime, kako kad. Nekad sam ponosan na 8 mjeseci cistoce, ali rijetko. U stvari, najcesce se iznerviram kad mi ljudi kazu - bravo, skinuo si se... Kontam da to nije nista posebno, potrebno je da uradim mnogo vise da bih se iskupio. Sta je 8 mjeseci pored toliko godina... Nekad bih se najradije slozio; skontao sam da sam picka - cim mi je malo frka na poslu, kad mi neko pokupi neke bitne akcije na berzi u posljednjoj sekundi ili kad cijene padaju pa me pocnu prozivati klijenti "Vlado, dje su moje pare?!", ja bih odmah pobjegao dopu (ali izguram nekako)... Ipak, sad me rijetko grize crv. Sjedio sam neki dan na prozoru, padala je zajebana kisa, slusao Smak i gledao tipa kod poste na cekicu. Stare mi, cekicao je barem 3 pjesme, sav los i skenjan i poguren i istrzan. Non stop je zvjerao oko sebe, smijesno kako je bio ofiran. On klinac i klinac decko kojeg je cekao. Momci tek u zaletu... I nekako mi se cinilo da vise nisam u tom filmu. Cesto sa prozora mogu da ispratim seme i ranije su me obicno cinile nervoznim, a sad cine da se osjecam sretnim kad se zavalim na krevet, upalim TV i pratim na teletekstu rezultate tenisa...

Meni je noc bila i ostala problem, nocu imam zelju da izadjem i napijem se ili gudriram i napravim budalu od sebe. Narocito kad skontam kako se svakog jutra budim u 07:00 i zurim na posao i tamo se znojim 8 sati; da bih poslije lezao na krevetu i ubijao vrijeme do nekog osrednjeg filma, a zatim spavao da bih se ponovo probudio da odem na posao.......... aaaaaaaaaaaaaaaaa. Dan mi se svodi na ubijanje vremena i para. Kad na kraju mjeseca podvucem crtu, nema nicega. Nema para, nema dobre zajebancije, nema 30 dana. Bude tih nekih simpaticnih trenutaka, ali malo je. Mozda basket dvaput sedmicno u dvorani i kafa nedjeljom u nekoj basti, ili kad odem na pecanje i vristim u planini. Ali malo je.

Sreca je da se ne zavaravam da je na gudri bolje. A nisam ni depresivan i nesiguran u sebe kao prije pola godine. Samo ne vidim svrhu nicemu, to me jebe.

A sad pricajte o ljubavi...
User avatar
plava
Posts: 33
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:28 pm

napokon

Post by plava »

Ajmo ljudi pricati o ljubavi, zar nije nesto najljepse na svijetu biti zaljubljen??'tj. jedva cekjati da vidis tu osobu a kad je vidis koljena klecaju, nadam se se desavalo to i vama i ako mene jos uvjek drzi samo se pitam kako mu prici poslije 9 mjeseci komune malo se bojim.....

ne znam sto al se bojim
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja sam smeknula jednog tipa ....videcemo sta ce biti sa njim.hehehhemozda nista i ne bude ali drago mi je da sam ga bar upoznala ,a za dalje cemo videti...kekkek
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Dlakava_Strvina
Posts: 41
Joined: Wed Sep 28, 2005 7:14 pm

Post by Dlakava_Strvina »

zvrky wrote:Ja sam smeknula jednog tipa ....videcemo sta ce biti sa njim.hehehhemozda nista i ne bude ali drago mi je da sam ga bar upoznala ,a za dalje cemo videti...kekkek
Ma i ti si meni super!!!! :D :D :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

KO bi rekao da je Manson takav emotivac! Neostvarena ljubav? Vi muškarci baš umete da patite i dugo ostanete zaljubljeni u onu koja va,m je ostala nedostižna! Ili baš zbog toga da bi prikrili svoju "krhkost" u osećajima, više volite biti zaljubljeni u san nego u onu koja je tu pored vas?!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

e Dovla sreco...bitno je da na kraju dana ne povuces liniju :-D :wink:
Ostalo je sve relativno....hehehe ljubav....blah blah blah
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
plava
Posts: 33
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:28 pm

heheheh

Post by plava »

tako je menson pati za nedostiznim ali svi oni svate tek kad izgube osobu koju voli mislim muski, a kad je imaju pored sebe onada zajebavaju ......
Post Reply