HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt044
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

Vlado_M wrote:Naravno da se ne ljutim, sasvim si u pravu. Moj je veliki problem neobrazovanost, to je cinjenica od koje obicno bjezim. Nazalost, pojma nemam o knjizevnosti. O politici takodje. O apstraktnim moralnim dilemama ni da beknem. Totalno sam zakazao i na polju globalnog zagrijavanja.

Jebi ga. Nikad necu postati plodni clan akademije nauka. Da li se akademija nauka pise velikim slovima ? Jebe me i gramatika.
e sad si se izlagao .... ono da ti je knjizevnost sranje a pises pjesme na rugom topicu... ne zajebavaj!!! A Ono sto si pitao se pise velikim slovom... mene je zanimalo pa ti evo kazem. ajd cao!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma jok.....
hahahha Vlado lud si! gdje ti eutanazija pade na pamet??? znam....mozemo raspravljati o posumljavanju mjeseca :-D ...
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

I, o cemu cemo na kraju pricati? :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Eh Sanellice, upravo tako, sto vise procitas bices pametnija,... :) I gdje ti nadje da sve to Vlado napisa, majke ti :D ?

P.S. Vladine recenice pokusaj citati s desna na lijevo :-D

Poz vam svima, kod mene lose skroz. Nista ne ide kako bi trebalo, ali eto - nadam se da jednom hoce.
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

dinela wrote:Eh Sanellice, upravo tako, sto vise procitas bices pametnija,... :) I gdje ti nadje da sve to Vlado napisa, majke ti :D ?

P.S. Vladine recenice pokusaj citati s desna na lijevo :-D

Poz vam svima, kod mene lose skroz. Nista ne ide kako bi trebalo, ali eto - nadam se da jednom hoce.
PA IMA TAMO U onom topicu:inspirativne misli, stihovi.... il kako se vec zove!!! Sto kod tebe nevalja???
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ma nije to taj Vlado
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

sunrise wrote:Ma nije to taj Vlado
:smt043 :smt023
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Postaje zanimljivo :-D prekinuli su nas u ovoj temi ali nadam se da cemo je uspesno nastaviti....necemo se predati tek tako provokacijama :-D Vlado veliki pozdrav (ne voli knjizevnost ,hehehhe ,kakva laz ) zeki se Vlada malo...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Vlado ,jarane,sta mi uradi od teme?Nisam se ovako ismijao odavno! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Post Reply