HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

:D - a eto kao nije znao :D

Vidis da pita, a sad imas nekog razloga i da vidis kako bi izgledao jedan obican razgovor.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Neee, uopce nije znao a svaki put bi se izgubila kad bi se vidjeli. :) a i on, nabacio bi smajl od uha do uha. On i njegova sister imaju najljepsu boju ociju na ovome svijetu. sestra ima svijelo, svijelo plave sa tamnim rubovima a on ima neku sivu boju, ono sivo-zelena. Oboje su tamnije puti i bas full lijepi ljudi, izuzetno lijepi. U biti oni su petero djece i svi su lijepi na svoj nacin. No, to su past times i kao takva cu ih drzati u sjecanju!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
plava
Posts: 33
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:28 pm

sretna sam

Post by plava »

Ljudi sretna sam napokon sam mu poslala pismo i vidjela ga na jednoj emisiji o komunama nije isao kao prilog al sam pregledala sirovinu i vidjela ga bas sam sretna bila bar je to neki pocetak..


Sve vas volim, pusa :P :P
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Raja kako ljubav?Meni se mnogo komplikuje ta strana zivota.Mnogo.Ali sam i sretan,a to je glavno.Zelio bih da vas vidim kako izgledate.Kako izgleda Luna,ona me interesuje, onda Dinela...paaaa,Ime (ali sumnjam da ce htjeti),Sunrise cu vec nekako vidjeti...pa onda, volio bih vidjeti i neku Omarovu sliku (ako nije umro),Katinu obiteljsku sam vidjeo,i iznenadio sam se kako fino izgledaju(ovo je sarkazam,samo da se ne zabunis;)).Bas lijepo.Ko jos ima....Sanella,Alsa,pa ja Alsa,garant je neka treba,nju moram vidjeti!E Vladu su mi opisivali,ali bih njega bas volio vidjeti,a i kafu popiti.Eto,ako sam nekoga zaboravio sorry................ :D
Last edited by manson on Fri Jun 02, 2006 1:05 pm, edited 1 time in total.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ljubav? Meni kompjuter i najmlađe dete upropastiše brak! Kupili smo novi bračni krevet ( pisala sam o tome) kad, gaga pita da li ona ima dovoljno para u kasici da kupi i trosed, sa dve fotelje i stočić?! Kažem joj da to ne može da stane u našu spavaću sobu, a ona odmah napravi plan! "Mama, mi ćemo tvoj kompjuter da prebacimo u dnevnu sobu, tako da ovde imam i deo za sedenje, a ti možeš da spavaš i u dnevnoj sobi! Nemoj da misliš da te teram, probićemo ti zid da možeš da uđeš ovde kod nas!" Kakav diplomata! ne znam da li su sve ćerke u ovom periodu "zaljubljene" u svoje očeve, ja sam u svog bila, ali ovako kao ona ne baš!? E sada ide na rekreativnu i obećala sam mužiću da ću samo po sat vremana visiti na kompu za to vreme, a ostatak ćemo posvetiti samo sebi!
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

manson wrote:Raja kako ljubav?Meni se mnogo komplikuje ta strana zivota.Mnogo.Ali sam i sretan,a to je glavno.Zelio bih da vas vidim kako izgledate.Kako izgleda Luna,ona me interesuje, onda Dinela...paaaa,Ime (ali sumnjam da ce htjeti),Sunrise cu vec nekako vidjeti...pa onda, volio bih vidjeti i neku Omarovu sliku (ako nije umro),Katinu obiteljsku sam vidjeo,i iznenadio sam se kako fino izgledaju.Bas lijepo.Ko jos ima....Sanella,Alsa,pa ja Alsa,garant je neka treba,nju moram vidjeti!E Vladu su mi opisivali,ali bih njega bas volio vidjeti,a i kafu popiti.Eto,ako sam nekoga zaboravio sorry................ :D

ja sam stavila svoju sliku, i to sa indeksa pa sam je skinula nakon jednog dana, jebiga bilo me malo strah... ko ti kriv sto nisi bio on-line u pravo vrijeme :-D
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Mansone, poslije onih tvojih oruzanih, malo ko ce da se usudi da ti se pokaze kako izgleda :smt043
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Ono je sport... :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Post by Tužna »

Ja sam deset godina bila sa dečkom, mužem ili kako već da ga nazovem, stvarno sam ga jajo, jako mnogo volela do trenutka kada je droga ušla u naš život. Prvo je počeo on, a zatim pošto nikako nismo više imali zajednički jezik, i ja. Međutim, kao i većina veza između narkomana ni ova nema lep kraj. On je u zatvoru, po ko zna koji put, zadnji put sam ga videla pre dve godine i svako sečanje na njega za mene je jako bolno.
Sada imam drugog dečka, ne znam kako će mi biti sa njim, dečko je iz sasvim drugog sveta i do sada je sve ok.
slažemo se lepo i potpuno me razume i podržava u mojim čestim depresijama, divan je prema meni, ali ja ne znam dali ću ikada više moći biti zaljubljena. Ja ga volim, ali zaljubljena nisam...
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

I ja isto imam taj problem, bila sam u nekoj vezi, oboje smo se drogirali i nema sta nismo prosli zajedno.
Sada imam drugog decka, koji mi je drag ali nema leptirica u stomaku i jako,jako se plasim da taj osecaj vise nikada necu osetiti... :(
Post Reply