HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

I, dobro, sta, hocemo pricati o ljubavi ili ne :?:
Ste u vezi, u braku, koilko dugo, ste solo?
Zasto ste tako zatvoreni?
Jeste zadovoljeni na emotivnom pogledu? Koliko vas smatra da je pronaslo partnera za zivot i buducnost?
Jel imate problema u braku, vezi ili trazenju partnera?

Podijelimo neka nasa lijepa ili ruzna iskustva. Ono, kako ste se upoznali....Kako se trudite razveseliti svog partnera? Dal mu priredite romanticnu veceru u dvoje ili idete vani u izlazak?

Ne znam, meni nije problem pricati o mom zivotu ili vezi ili partneru ali primijecujem da malo tko to radi, ne znam zasto. Ipak su ovdje vise manje poznati ljudi, pricamo o dopu, skidanjima, navlacenjima, problemima, pa mozemo i o privatnom life-u. Ili, ne moramo :( , ono, stvar dogovora. :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja bi rado pricala ali izgleda ja nemam mnogo srece u ljubavi ili ja nalecem na debile ne znam o cemu se tu radi kod mene...ili...sam mozda ja debil ne znam ni to,mozda treba da dam oglas "trazim srodnu dusu" :-D ne znam sta da kazem jer nemam decka u braku nisam bila,bio je tu neki decko ja se ponadala to je to kad ono medjutim decko mnogo pije sto meni izuzetno smeta....i tako se mi raskantamo sad se kao druzimo izadjemo ponekad i to je to ,prethodne veze i vezice ne bih pominjala to je proslost,osim jednog decka koji se zove Bojan njega mozda mogu da pomenem to mi je bivsi decko za kog sam opet ne znam zasto ali sam vezana za njega drag mi je i volim ga ali nema tu buducnosti odustala sam od borbe da od nas napravim nesto sa njim se sada druzim iako mi nije bas lako ali eto zelim da mu pomognem jer ima problem u glavi a drag mi je jako mi je drag,nije zao,a stalno neka sranja pravi bespotrebna .....eto ne znam sta bih rekla ja moju ljubav jos nisam pronasla !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

trazi trazi pa ces naci....sto sto.....to su nashi proizvodi......hehhhe
ili tako nekako-reklama...
ma ljubav.... :finger: :smoke: :retard: heheh.nemoj bezze trositi pare na oglase...bolje ti je kupi sebi nesto fino(ne mislim na drogu)...pa ja...
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:-D Nisam ni mislila da dam pare na oglase heheehhe,pa moji su svi graficari odstampacemo letke pa da lepim po gradu hehehhehhehee,salim se naravno...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Mnogo ste vi veliki sanjari :-D

Ljubav??? Sanse za takvom srecom u zivotu su vrlo male, male a da se to kasnije ne nazove navikom, obavezom...
Ipak, postoji verovatnoca da se prava ljubav desi, ne kazem da ne postoji, ali to je samo mali broj slucajeva. Nije retko da neko nekoga voli, ali je zaista retko da sve to prodje kako treba...

Nekad sam bio bas emotivno bice, kasnije sam naucio da ne budem takav, vec da se potrudim da budem obazriv i promisljen...

Postoji nekoliko vecih veza u mom zivotu...

1. Period krajem srednje skole... Bas vreme mog zestokog drogiranja... vreme kad sam mislio da je ceo svet moj i da je glavna svrha postojanja zemaljske kugle podredjena mojoj velikoj licnosti :-)
Bio sam strasno excentrican, a i dobro situiran za jednog klinca, pa sam mogao da se blesavim do mile volje. Verujem da se upravo u tu moju excentricnost zaljubila jedna slatka devojchica. Stvarno je bila prelepa... ali, ni ona nije bila bas normalna. Polazili smo, raskidali, mirili se, plakali, jurili jedno drugo, varali jedno drugo... uz sve nedace, stvarno sam voleo samo nju i ona je iskreno volela samo mene. Uz kojekakve incidentne situacije smo se nas dvoje vukli dve godine. Vise se ne secam ni kako smo se definitivno rastali...
Strasno mi je zao... ona je jako lose prosla u zivotu. Pazim da ne nadje moj broj telefona, javim joj se na ulici... zao mi je sto je tako prosla, a nije prosla dobro. Njena sudbina je zapecacena, na moju iskrenu i veliku zalost. Osvetila joj se je svojeglavost i narkomanija. Bila je jedna od mojih najvecih ljubavi i jedna od najlepsih cura sa kojima sam bio, a bio sam sa puno cura, obicno lepih... Pamticu te dve godine sa njom, deo su moga zivota...

2. Dugo godina kasnije, otprilike 97-98 (dakle skroz cist), upadam u sledecu klopku :-) Upoznao sam je... eh... na mestu vezanom za moj posao. Ustvari, znao sam je ja od ranije, posto sam 95-te bio sa njom u nekoj brzopoteznoj kres shemici. Tada je samnom varala svog momka i krila od mene da ima momka. Ja sam to znao i pravio se lud 8) Dakle, negde 97-98-e je srecem opet. Prvo sto mi je palo na pamet je kako bih mogao dobro da se zabavim i malkice nahranim svoju izgladnelu sujetu :twisted: Tada sam znao da je verena i to za onog lika kog je varala samnom, ali sam se opet pravio lud ;-) Uvalio se u "kratkotrajnu shemu" i potvrdio sebi jos jednom da uvek kada se kurchim, izigravam frajera, macho man-a ird, za kratko vreme dobijem po pichci :? :oops: :cry: Naime, noci uz miris indijskih stapica, travu i orgijanje su ucinile da se dobri stari Dracula zaljubi do ushiju. Lepo stoji u knjizi "Mali Princ" to da se "samo srcem dobro vidi", ali srcem, a ne k*r*em!!! :?

Dakle, nas dvoje orgijasha smo dosli do zakljucka da bi super bilo da se ona ,umesto za svog verenika, uda za mene. I tako je i bilo... Raskinula je veridbu i nas dvoje smo zakazali venchanje. Mogao sam da biram, ili venchanje, ili ostajem bez nje. Kad se samo setim kako sam samo bio srecan! Zaljubljen do ushiju, a i mislio sam da sam problem kvalitetnog k*r*nja dozivotno reshio :roll: Kako sam samo bio glup i naivan :roll: :smt102 Odose jos dve godine mog zivota na pogresnu vezu. Totalni fijasko. Svi moji prijatelji su je otvoreno i zasluzeno mrzeli, moje kolege takodje, posvetio sam svo svoje vreme i energiju iskljucivo njoj i sve zapostavio. Ona je bila moja velika greska, a verovatno i ja njena. Bila je prepuna komplexa. Pokusavala je da radi posao nalik mom po svaku cenu, a nije joj nikako islo od ruke. Verovatno da nije islo upravo zato sto je to pokusavala po svaku cenu i sto je to bilo skroz isforsirano. Na kraju sam shvatio i to da je ona u mene zaljubljena pre svega u moju profesionalnu stranu koju je pokusavala da stigne. Uzas! Najvise mi je smetao njen takmicarski duh kada sam ja u pitanju i dugotrajna i iscrpna objasnjavanja zasto ja ne radim sa njom, vec sa nekim drugim... Njeni roditelji me nikako i nikada nisu prihvatili. Oni su mislili da je za nju pre neki konzervativniji lik. Neki pekar-lekar-apotekar, ili tako nesto... Agonija je trajala dve godine. Kada se napokon ta zlosrecna veza-brak zavrsila, bio sam najnesrecniji na svetu. Nisam ni znao da je dan njenog odlaska trebalo ustvari da slavim...

3. Moja doskorasnja veza... preko 4 godine.. Zamalo da uspe :roll: Jedno normalno, plemenito i divno bice, profesorka po zanimanju, 6 godina mladja od mene. Izgleda odlicno. Dobra i nenametljiva osoba. Sta sad nije u redu? Pa naravno da nesto ne valja :-) Ona je staromodno i konzervativno vaspitana i ne dolazi u obzir da pred roditelje izvede svog izabranika koji je razveden, bivsi narkoman, nije pekar-lekar-apotekar... A verujem da i ona prizeljkuje nekog "normalnijeg". Postoje shabloni u kojima ona zivi i ja se tu ne uklapam... O.K.... nemam sta da zamerim u sustini... Samo to nije od juce... Nas dvoje od skoro 4 i po godina 3 i po ostavljamo jedno drugo. A, evo, jos uvek je situacija takva kakva jeste. Ne zabavljamo se, ali se vidjamo, nismo zajedno, ali kao da smo zajedno... Znam da me ona "voli", ali to nije dovoljno, a i moje i njeno poimanje ljubavi nije isto. Imao sam par vezica pored nje i ona je o tome uredno obavestena. Posto nismo zajedno, niko nema nikakvu obavezu, a sto se nje tice, tu sigurno nece doci ni do kakvog napretka i to vise i ne ocekujem, cekam dan kad ce da mi kaze da se udaje za nekog birokratu, ili tako nesto... O.K., ako je to cini srecnom, neka tako i uradi...

Kao i u mnogim drugim stvarima, zivot sam resi obicno i pitanje ljubavi, ali... ne treba biti razocharan ako ga ne resi onako kako bismo mi voleli. Ja sam trenutno vrlo svestan da sam daleko od bilo kakvog zaljubljivanja i sasvim su mi o.k. i prolazne varijante. Ne kukam mnogo, nemam ni potrebe, a i ne zelim da dajem svoje poverenje nekome u koga nisam siguran 98%. U mednjuvremenu sam se opametio i ne zalicem se vishe, dosta je bilo :D , a za svojih 35 godina zivota sam dobro nauchio gde se nalaze ti "ludi kamenchici" i dobro pazim da ne nagazim na neki od njih, cak, postao sam pravi expert u zaobilazenju istih ;-)
"Children Of The Night, What Music They Make"
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

odlicno objasnjeno....
valjda cu se nakaniti da uradim isto....opisem...nacrtam i tako to...
funny shit :smt021 :finger: :-$ [shot]
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Jeca wrote:I ja isto imam taj problem, bila sam u nekoj vezi, oboje smo se drogirali i nema sta nismo prosli zajedno.
Sada imam drugog decka, koji mi je drag ali nema leptirica u stomaku i jako,jako se plasim da taj osecaj vise nikada necu osetiti... :(
To sam i ja mislio, ali... eto... desilo se da ih opet osetim. Doduse, ne zbog neke ribe... osetio sam ih opet kad sam pojeo neki pretesko skuvani pasulj. :twisted: :-D :D
"Children Of The Night, What Music They Make"
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

:-D good one
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

leptiricu sarencicu dodji meni amo...evo imam lijepu ruzu pomirisi samo. Ja bih doso' al se bojim sve te igle klete.... stisnuces me probosces me onda zbogom svijete...
hehehe
nisam izgubila bas sve leptirice...pojavi se poneki tu i tamo. ne toliko cesto zbog neke druge osobe...koliko zbog misli koje ponekad prolete kroz moju glavu.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

meni je samo devojka josh i ostala,mada mi nije jasno kako me i ona trpi :?

zivot mi je vrlo losh :roll:

pozdrav svima :wink:
Post Reply