HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

HAJMO MALO O LJUBAVI

Post by manson »

Kako kod vas ljudi ljubav?Ja imam jednu slatku malu,ali sve su zene lijepe. :D Ne znam mnogo,ali znam da je neponovljiv osjecaj ,da kada se skines i pocnes poslije izvjesnog vremena osjecati tijelo i emocije,pa se zaljubis...drogirao sam se,ali ovo je definitivno bolje. :)
Zato eto pitam i Vas,postovani drogeri,da li volite koga,da li o nekome potajno mastate,sanjate...ili cak uzivate u necijem drustvu...?????? :D Ljubav je nesto najljepse sto moze da se desi nama narkomanima,pretpostavljam da je tako i sa obicnim svijetom,ali ko ih jebe,ovo je nas forum! :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Evo lepe teme, ja sam volela jednog sada bivseg decka ( ustvari jos ga volim ) ali eto desilo se to da smo se razisli,sada se vidjamo ali nismo zajedno jer kada smo zajedno to je onda pakao to mi bas nije jasno kada nismo zajedno a isto se vidjamo kao da jesmo onda je sve uredu ,dok se pomirimo neka svadja izbije i mi tako odlucimo da se "druzimo" hehehhehhehhe i sad tako volimo se a nismo zajedno.....pihh steta stvarno...no idemo dalje...simpatija uvek ima pa ce se valjda naci neko zanimljiv i za mene. a Sad malo o okolini ,volim prolece volim leto uzivam u zelenilu koje me okruzuje,uzivam dok setam napolju i gledan ljude koji su veseli,uzivak nad sednem negde na pice pa opet posmatram sta drugi ljudi rade,sede pijuckaju i uzivaju u svom drusvu,volim da provodim vreme napolju jer sve je tako zivo ovi vrapci stalno cvrkucu,sednem na neku klupicu klinci igraju fudbal,basket zezaju se,sedim razmisljam....uzivam...po centru grada takodje ljudi setaju razgledaju izloge kupuju sladolede i kojekakve grickalice,nakit sve i svasta sve ja to posmatram razmisljam kako oni zive svi mi deluju tako srecno i zadovoljno...ali dok ja uzivam ipak negde u meni sedi neki bol kao da meni fali nesto sto svi oni imaju,opet ja razmisljam zasto moje drustvo nece tako da uziva u setnji u ljubavi u svim tim svakodnevnim stvarcicama ( zbog gudre naravno ) i onda mi bude toliko tesko pa laganim korakom krenem kuci razmisljajuci o mojoj drugarici Pepeljugi.....i tako svaki dan gde god odem sa kim god da se nalazim neka je to i 50 ljudi oko mene ja cu se zezati do odredjene granice a onda klik u glavi tipa zasto sve ovo mora da bude ovako zasto sada nisu tu Pepeljuga moj Bojan,Laki ,Drakangel ona bi bila tu ali ne zivi u mom gradu jebiga ima tu jos ljudi da ih ne nabrajam sad ali ove ljude mnogo volim .......izgleda da sam pokvarila ovu lepu temu...izvinite ... ali ja sam bez ljubavi....svakoj ljubavi mora doci kraj dal je to ljubav prijatelja ili ljubav nekog decka nije bitno ali kraj je neminivan...izvinite jos jednom ja necu ovde vise pisati dok ne budem imala sta lepo da kazem ! VOLIM MORE onako usput da pomenem....hehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Mein ganzes Leben lang habe ich unter Liebe eine Art selbstgäwälter Sklaverei verstanden. Ich habe mich getäuscht: Freiheit gibt es nur dort, wo Liebe ist. Wer sich vollkommen hingibt, wer sich frei fühlt, liebt am meisten.

Und wer am meisten liebt, der fühlt sich frei.

Was auch immer ich erleben, tun, herausfinden kann, nichts hat einen Sinn ohne Liebe. Ich hoffe, daß diese Zeit schnell vorbeigeht, damit ich die Suche nach mir selbst wiederaufnehmen kann - die sich in einem Mann widerspiegelt, der mich versteht, der mir nicht weh tut.

Aber was sage ich da? In der Liebe kann keiner dem anderen weh tun; für seine gefühle ist jeder selbst verantwortlich, und wir können nicht die anderen dafür verantwortlich machen.

Ich habe gelitten, als ich die Männer verlor, in die ich mich verliebt hatte. Heute bin ich überzeugt, daß man niemanden verlieren kann, ganz einfach weil man niemanden besitzt. Das ist die wahre erfahrung von Freiheit: das Wichtigste auf der welt zu haben, ohne es zu besitzen.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja sam se radi ljubavi ( i to nesretne) počeo drogirati, jer droga je ubijala one osječaje ljubavi. Toliko sam volio, da jednostavno nisam mogao da zamislim ni jedan dan bez njenog poljubca, toplog zagrljaja i maženja. Kada smo prekinuli kao da mi je neko odsjeko pola tijela, bolilo me je sve od duše, srca, ponosa .......
I tako, ja evo već 6 godina kako nikome ne dozvoljavam da mi se priblizi, nijednoj ženi ne vjerujem a čak sam i ubjeđen da ljubav vise ne postoji. Da upravo tako, šest godina kao šest sati prođe. I kako vrijeme prolazi, sve vise i vise sam uvjereniji da nikad necu sresti moju slilčnu dusua, mada evo svi govore "Čekaj naletiče kada se najmanje nadaš".
Nadao se ja ili ne nadao ja znam da cu uvijek biti sam, a volio bi iskreno da postoji negdje moja srodna dusa.
Kada bi nasao MOJU LJUBAV, PRESTAO BI SA SVIM.
PRESTAO BI SA SVIM TABLETAMA, MA NE BI NI " KOFAN" UZEO, MAJKE MI.Kako je lijepo kada živiš, radiš i boriš se za nekog i za nesto.
Šta cete nije svima ista sudbina. :( :( :( :( :(
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Meni je dop opasno ugrozio vezu. On je cist, nikad nije uzeo ni jednu vrsta droga. Zajedno smo 4 ustvari 5-ta godina, wow, kako lijepo PDT_Love_14 i prosli smo puno uspona i teskih vremena, krdo love i tapije, sad je nekako sve doslo na svoje....
moram se maknut sa kompjutera, imam musterije ali cu poslije jos pisat
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Alsa
Posts: 45
Joined: Sun Apr 09, 2006 5:24 pm
Location: Blizu

Post by Alsa »

Joooj dje me nadje :lol:
Zivot je lijep :) Al ne stalno
User avatar
dajana
Posts: 2
Joined: Mon May 15, 2006 7:23 pm
Location: 9cloud

Post by dajana »

pika li se ljubav prema domovini :-D satro
sta da kazem "volecu te zauvek-buhhhhahhha ali nesrecno....."
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

Meni moj dragi opet nece doci.... nemam droge pa mu nije interesatno- valjda ga vi razumijete?!
User avatar
plava
Posts: 33
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:28 pm

napokon nesto lijepo

Post by plava »

E ljudi ja sam zaljubljena vec 3 godine i to traje samo da znate da nema ljepseg osjecaja bez ikakve droge lebdiš coollllllllll !!!! :oops: :oops:
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

cbmdghk
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:59 am, edited 1 time in total.
Post Reply