HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

dftyjk
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:49 am, edited 1 time in total.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Dinelaaaaaaaa, javi se bona...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Bogami, ubjedljivo najduzi period. Prosle godine sam izdrzao cetiri mjeseca... Nije fazon samo u tome sto ne uzimam, nego sto sam prilicno promijenio stav o ovisnosti. Uvijek sam trazio krivca negdje vani jebiga, nikad u sebi. A jedini sam ja bio kriv za sva sranja koja su mi se dogadjala... I nisam bio bio bolji narkoman od drugih; nema boljih i gorih. Spustices se onoliko nisko koliko treba za polutku dopa. I to sam skontao...

Ovo za alkohol ne valja, ali opet uspijevam da to bude petkom. Samo sto primjecujem da mi taj petak previse znaci. Isto kao i kladionica i kockanje... Jos uvijek nisam naucio kako da popunim prazninu, ali barem dobro kupujem vrijeme. Jebes ga.

Sta ima kod tebe ?
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

ime nije vazno wrote:pisati o ljubavi o dvoje ljudi na narko forumu gdje je 90 % aktivnih ovisnika, smjesno. taj drugi ili druga nikad nemogu biti ispred dopa.
Sto se ne moze pisati o ljubavi?Evo ova Plava,je super treba,ceka decka da se vrati iz komune.Slucajno je poznajem ,i bas je dobra i kao osoba i lijepa.Ima sve u zivotu,druzi se sa eminentnim i interesantnim ljudima,moze da radi sta hoce,a ona ceka ovog svog.Zar to nije ljubav,i to prava,da pravija i zdravija ne moze biti?A sad malo prokontaj ,je li se iko skinuo na ovom forumu?Osim Vlade,niko.Ustvari imaju i Luna(?) i Zvrky,ali siguran sam da su i one morale ono sto je i Vlado uradio uraditi,same sebi reci da su smrad.A to ih niko ne moze natjerati,narkomani imaju previse jake oklope,da ih jedan forum pokoleba u drogiranju....Zato hajmo o ljubavi! :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

dinela wrote: Manson, slobodno ti malo konkretnije, vidim da si nam se zaljubio dok ti ovakve teme padaju na pamet. Hajd malo pisi, da vidimo kako to izgleda kod tebe :)
Hehehe,nisam se nanovo zaljubio.Ma ono,zaljubljen sam u zivot,nesto me ide. :) Hocu da pisem o ovim stvarima,jer ionako se niko skinuti nece,a super su raja...Kako si ti?Jesi li ti u Bosni uopste?Imas li muza,zvucis malo zrelije?Nemoj zamjeriti ne mislim nista lose. :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja sebi dajem oko 2 mjeseca najvise tri. Do tada cu se potpuno skinuti!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma kakvi... Prosli put me ta ljubav i sjebala. Necu da rizikujem dok ne budem na josh sigurnijem tlu. Ne kazem da nisam sigurna....no emocionalno je tu josh uvijek dzumbus.....Sto da se sjebajem...Ahhh...volim te...tamo vamo....bum...nesto se sjebe i na sta covjek prvo pomisli/.....na drogu, naravno.
Zato ...pokusavam pametnije ovaj put. I ja gledam na ovisnost malo drugacije sada. I na samu sebe u vezi toga. Ne lazem sama sebe vishe...Nego kazem sebi istinu...na glas.
u Julu ce mi biti godina dana od zadnjeg dopingovanja... jebi ga. I to je nesto. Eto....ostalo ce doci na svoje....zivot tj.
poz

:-D
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

je li se iko skinuo na ovom forumu?Osim Vlade,niko.Ustvari imaju i Luna(?) i Zvrky,ali siguran sam da su i one morale ono sto je i Vlado uradio uraditi,same sebi reci da su smrad.A to ih niko ne moze natjerati,narkomani imaju previse jake oklope,da ih jedan forum pokoleba u drogiranju...
Nisam se ja skinula na ovom forumu,ja sam pocela sa skidanjem pre dolaska na forum ali sam rekla da mi je ovaj forum dosta pomogao da ostanem cista...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

hahaha, dakle ko ima muza zreliji je, :D

Cure, bacajte se u potragu za muzevima,... :D

Da, Mansone, odgovor na sva pitanje je DA. U Bosni sam, imam muza, imam malog sincica od dvije godine...
:) , skoro pa balada u stilu "Omera i Merime" :D , haha.

I da cujemo, ko nam je sve zaljubljen, kod koga cvjeta, kod koga vene... I kad smo vec kod ljubavi, hajd da cujemo koliko ste vi spremni dati za nekoga koga volite... Jeste li spremni zrtvovati drogu, da bi vam veze uspjele ? Raspisite se malo :)
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Malo više ljubavi i pozitivnih osećanja ne bi nikome bilo na odmet! Eto, ugledajte se na Ime ! Ko o čemu, on o svojoj Kati! :-D
Opasno je samo kad ljubav preraste u opsesiju!
Da, ima mnogo vrsta ljubavi! Narkoman je u stanju da voli onoliko koliko je spreman da deli! Narkomanima u paru je karakter na svakodnevnoj proveri, mada ima i onih koji nauče da funkcionišu tako ( svako za sebe), ali njih ne veže ljubav već interes! Ni tu ne postoji neko opšte pravilo, što će verovatno sada demantovati oni koji ne zastupaju moju tezu da su narkomani ličnosti svaka za sebe, sa zajedničkom bolešću i ništa više!Kada sam započela vezu sa svojim mužem, bio je mnogo više zaljubljen on u mene nego ja u njga! Ipak nije mogao tek tako da prevaziđe navike i sistem odbrane koji je stekao živeći sam u nepoznatom gradu, upućen samo na sebe! Za mene je bio izazov da ga "prevaspitam", imala sam i previe strpljenja, što se kasnije isplatilo. Ne znam ni sama kako i zašto sam bila spremna da verujem u njega, da budem strpljiva i sačekam trenutak da se stvori apsolutno poverenje među nama ali je na kraju tako i bilo! Valjda sudbina!
U početku se dešavalo sve ono što uglavnom pokvari svaku vezu, a naročito jednu takvu u koju je umešana droga kada trebaš da se žrtvuješ za nekog! Iako sam bila potpuno otvorena prema njemu, sakrivao je i drogu i pare, uvek u podsvesti misleći na to da može doći momenat da ostane sam! Više od godinu dana je trajala ta naša borba, bilo je mnogo ružnih situacija, ali sam mu verovala, verovala sam u njega, iako je imao tako malo godina i uprkos tome što sam rizkovala da pogrešim i da se probudim jednoga dana sa saznanjem da je sve bilo uzaludno. Nisam i drago mi je zbog toga,jer je naša ljubav položila sve ispite i ostala je netaknuta! U ljubavi je vrlo bitno da čovek bude spreman na kompromis,a i na davanja. Isto tako, treba je negovati ali i graditi. Nakon one prvobitne zaljubljenosti dolazi period kada hemija počinje da slabi i u tom trenutku se razaznaje da li je to ono pravo ili ne, vredi li ulagati ili ne!?Tada dolaze na red oni interesi koji bi trebali da budu zajednički, jer nas samo zajednički vezuju, dok individulni uništavaju one osećaje koji su preostali!
Post Reply