HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma Sunrise ne vredi da se raspravljamo sa njim on je resio da nas ovde maltretira takvim izajavama,neka ga nek prica sam sa sobom....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Imas pravo, nema smisla a ni razloga da mu se odgovara
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
dajana
Posts: 2
Joined: Mon May 15, 2006 7:23 pm
Location: 9cloud

Post by dajana »

nije mi jasno zasto toliko napadoste covjeka...covjek ima svoje misljenje i pa sta ako nije isto kao vase netreba ga zbog toga jebat u zdrav mozak....pozz svima
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

cgyhm
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:50 am, edited 1 time in total.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

:)

Post by manson »

Ma ja ,napravio sam i ovu temu jer ono kontam,ko je skonto,skonto je ko nije....njemu tablete dvije..hehehehe :lol:
A i lijepo mi se druziti malo,ne moram stalno tuk na utuk.
@Sunrise,ono sto si napisala je stvarno lijepo i bas to i postoji,ono nesto misticno u daljini za sta si predodredjen i sto cekas da se desi.Ne mora to biti ni ljubav,ali sve je to ljubav...hehehe kako konfuzno...Sanellla mojne sta zamjerit..
:wink:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Istina je da Manson daje konkretne prijedloge, ali da ga malo ko slusa... Meni se fakat cini da nijedna tema vezana za gudru ne zasluzuje 10 + postova. Sve se vise manje pretvori u suplju pricu i naklapanje. I kukanje i zaljenje i skidanje od sutra. Jebes ga. Nema u skidanju puno filosofiranja. Samo stanes pred ogledalo i kazes sebi da si zadnja picka, smrad i sljam i peder i supak, da si jedino ti kriv i najgluplji od svih da treba da prestanes da seres i prepustis se ljudima koji hoce da ti pomognu... To je valjda moja verzija prvog koraka AN. Kod mene je to upalilo. Cim sam prestao da serem i filosofiram i mislim da sam najpametniji i najneshvaceniji i najbolji narkoman od svih i poceo da klimam glavom... sve je postalo bolje. Evo sad imam 8 i po mjeseci kako sam cist. Jedino sto pijem petkom (iako znam da ne bih trebao).

Ali, jebes ga, kad se vec mlatara o gudriranju, zasto se ne bi mlataralo i o ljubavi ?! I poslu, svakodnevici, dosadi (koja me danas davi), rucku i i utakmici od sinoc... Neka se prica. Bas to ovaj forum cini zanimljivijim od drugih, sve djeluje bas ljudski. Svi ti problemi. Nema plastike i silikona.

Meni je tema o ljubavi okej. Rado citam ove postove.
Last edited by Vlado_M on Sat May 20, 2006 4:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Mene jedino nerviraju idiotske rasprave o apstraktnim pitanjima koje sluze debilima da pokazuju svoje znanje i nacitanost i genijalnost i to...

Kao, ajmo pricati o eutanaziji. O klimatskim promjenama na planeti. O knjizevnosti. O politici.

To je sranje.
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

Vlado_M wrote:Mene jedino nerviraju idiotske rasprave o apstraktnim pitanjima koje sluze debilima da pokazuju svoje znanje i nacitanost i genijalnost i to...

Kao, ajmo pricati o eutanaziji. O klimatskim promjenama na planeti. O knjizevnosti. O politici.

To je sranje.
Pa sto onda tebi nije sranje, nogomet? Kako mozes reci da ti je knjizevnost sranje? Ahaa to je zato sto nisi procitao nijednu knjigu nikad u zivotu?! Ili neznas ko je na celu UN-a. Hej stari, nemoj tako-te stvari koje si sad pobrojao nisu sranje-one su dio nas ili nas okruzuju i u svakom se dijelicu nase zivota nalaze, moras priznati! (klima, planeta, knjizevnost, politika).... samo ti neznas nista o tome pa bjezis od toga, to je tvoj problemcic! Ljudska glupost se rađa iz neznanja! i vrlo je opasna! Također i mržnja! Proanaliziraj malo sto si napisao i ovo sto sam ja tebi pa probaj skontati ili mi reci bar 7 tema na koje bi ti mogao argumentirano raspravljati. Nemoj se uvrijediti ali imala sam potrbu quoteti tvoj post. Budi mi pozdravljen, Sanela.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Naravno da se ne ljutim, sasvim si u pravu. Moj je veliki problem neobrazovanost, to je cinjenica od koje obicno bjezim. Nazalost, pojma nemam o knjizevnosti. O politici takodje. O apstraktnim moralnim dilemama ni da beknem. Totalno sam zakazao i na polju globalnog zagrijavanja.

Jebi ga. Nikad necu postati plodni clan akademije nauka. Da li se akademija nauka pise velikim slovima ? Jebe me i gramatika.
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

Vlado_M wrote: Jebi ga. Nikad necu postati plodni clan akademije nauka. Da li se akademija nauka pise velikim slovima ? Jebe me i gramatika.
zajebavas.... :-D
Post Reply