HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Heh ,Sunrise dobra prica,zelim vam da uspijete.Zajebano je i ovako imati dobru vezu,a sa drogom je uzas.Ime jarane,a kako se ti sprijecis da ne bajknes koju Dankinju?Sta bi bilo da popustis?
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Mansone, mozda mu djevojka ima obicaj da se promuva sajtom... :)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

hahaha Vlado ima pravo :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Ja sam svoju banovao... :-D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

cghkd
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:46 am, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Nesto razmisljam o tome sta internet radi, odnosno kako utjece na ljude i koje su posljedice svega. Kroz moj shop prolazi masa ljudi, no kako dosta njih i ostaju pa su stalne msuterije tako se s vremenom i malo poblize upoznas sa njihovim zivotima i sudbinama.

1.prim Turci, tip i riba. U braku, on ima jedno 30-tak godina. Dosta je u kurcu i propao jer ga je zena sjebala pa mi je tesko pogoditi njegove godine, mozda ima tek 31-2 ali po meni je on vec blizu 40. No, nije ni bitno. A, ona? Dugo mi je i trebalo da ih povezem kao muza i zenu jer su totalno razliciti pa sam ih znala kao jednu osobu i zivotnu pricu tek kasnije sam skuzila da su oni bili u braku. Riba je ko bik, debela, stalno frkce korz nos, onako ima dosta simpaticno lice, no, kad upadne u shop, to je kao rambo uleti unutra i svi se uplase msileci da je dosla nekoga da istuce. :) :-D Uglavnom, imaju dvoje djece. Ona pocela ici u net shop na chatanje i upoznala nekog lika u Turskoj i zena gotova. Nista je vise ne zanima, djeca, brak, muz, ne jebe nista. Brak je propao. Djeca su ostala prvo njoj na skrb i normalno stan. On je izletio na cestu i sigurno je negdje kod rodjaka svo ov vrijeme. Njoj ostao stan od nekih 90 kvadrata. Jugendamt (to je Amt koji se brine za skrb i dobro djece i dosta su jaki ovdje) joj je privremeno oduzeo djecu i dao na skrb njenoj majci jer su djeca navodno zaostala u odnosu na vrsnjake. Tip bi djecu uzeo ali nema prikladan stan a ona ne da stan. No, riba ne trza na nista. Ona dodje ovdje i po cijele dane ili noci ona sjedi i prica sa tipom u Turskoj. Handy joj zvoni, muz ili majka je zovu da uzme djecu, ona ne trza, uopce se ne javlja. Na kraju bi i oni dolsi ovdje pa bi joj tu pustili klince sa njom.
A, sto je najbolje, taj zbog kojeg si je sjebala brak, je trajalo kratko virjeme sad je opet neki treci u giru no ista spika.

2.prim.
Cure iz Bosne. Udate, imaju djecu. Jedna si je skroz sjebala brak i razvela iako ima malo dijete jer se zaljubila u nekog tipa u Iranu. Tip je student, vec je ozenjen a ona je pristala da mu bude druga zena. Hej, ludosti, gluposti!!!! Covjeka nikad vidjela, ne poznas ga, osim sa camere ti si sjebo brak, djeca pate, za biti 2 zena i to pod ? jer da li ona stvarno ic tamo ne znam.
Ova druga, isto udata, 27god, ima malu od 9 godina, bjezi sa posla da bi pricala sa tipom. Mozda tek mjesec dana se znaju na net-u, on ni nema cam nego samo par slika je poslao, ona si vec planira kako ce biti sa njim i sta. OK, nju kuzim jer joj je muz nasilan, pije, izlazi, pretpostavljam da ju vara, tuce ju masno, pa ajde nek trazi bolje ali ovi drugi ludost!

Znam ekipu koji masnu, masnu lovu klepaju samo na netu, no necu o tome. Cula sam o tome, ne znam nista :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Desilo se nesto sto me je prilicno poremetilo... Vratila se danas ta neka moja bivsa djevojka iz Njemacke, dosla cura ovdje na mjesec dana. Mislim, ja stvarno nemam mnogo tih bivsih, a skoro sa svakom ne razgovaram i to.

A sa G. nisam ni bio u nekoj specijalnoj vezi, cijela prica je prilicno zamrsena, muvali smo se na neki nedefinisan nacin dugo vremena, ali sam joj uvijek izmicao. Kao sto uvijek izmicem. Dobro, bilo je seksa :)... I proslog ljeta smo kao bili zajedno, onoliko koliko mi je hors dozvoljavao, a cura je trebalo da se seli u Njemacku. Bash u to vrijeme sam radio u Banjaluci i, naravno, nisam se pojavio da je ispratim tamo. Ispalio sam je onako junacki, bio sam kratak sa lovom da bih mogao doci na Pale. Nekim cudom, cura se naljutila :)...

Zvao sam je jednom poslije toga, nesto se izvinjavao, ali sve to je ispalo veoma kilavo... Zato sam se iznenadio kad sam danas primio taj poziv da izadjemo. Izaci cu sa njom, drago mi je zbog prilike, mada me je uhvatila neka gadna frka.

Bas ta frka je i razlog sto sam ovo napisao ;).
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

frka dakle :D

Nista, udahni, izdahni,... Kad ona prica ti suti, kad ona suti ti pricaj :D .
Hajd cuvam ti fige,... Javi nam kako prodje.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

:)

Post by manson »

Hajde Vlado,javi sta je bilo,bas me zanima...i sa srecom! :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Vlado_M wrote:Izaci cu sa njom, drago mi je zbog prilike, mada me je uhvatila neka gadna frka.

Bas ta frka je i razlog sto sam ovo napisao ;).
Veseli Bosanac, ....zagrizo na mamac :-({|= :D :smt043 (Bjelo Dugme)
Post Reply