HAJMO MALO O LJUBAVI

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Ma hocete,samo se strpite.To vam mogu garantovati,treba vremena i to jako mnogo,ali ide to sve....zelim vam da se jaaaaaaaaaaaako zaljubite i sto cesce kvalitetno sexate! :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

xfggjn
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:47 am, edited 1 time in total.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

E Vladu su mi opisivali,ali bih njega bas volio vidjeti,a i kafu popiti
E Mansone, garant me je opisivala ekipa iz UGPROI-a... Pa pozdravi mi ljude.

Ja sam se dole pojavio na krizi, dan peti, bash primio infuziju u La Vita. Nisam imao pojma gdje su im prostorije, parkirao na Skenderiji i sat vremena se razvlacio po gradu trazeci ih... I dosao im totalno lud i pogubljen. Samira bih mogao prepoznati, Gordani se sjecam samo imena; a znam i da je bio jos neki momak ali... nidje veze.

A tu kafu bi fakat mogli jednom popiti. Najvjerovatnije cu sljedece sedmice do grada da sredjujem neku papirologiju, pa bih ti se mogao javiti.
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

cghmk
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:47 am, edited 1 time in total.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Rekli su mi kako izgledas,nije uopste tako,ali necu da te kompromitujem....:D A Vlado,javi kada dolazis,mozda da svratis na sastanak?Mislim zajedno bi isli,a i ovi bi voljeli da te vide.Ovi se tebe sjecaju,mislim da si jos vdio Amera ili Micu,ili obadvojicu.Ma uglavnom,javi kada dolazis,i to je to....A sastanak bi ti dosao sada ko biber po pilavu,da se ucvrstis i mozda budes sretniji,ali to je samo pomisao.... :wink:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Posto definitivno ne mogu pricati o narkomaniji i narkomanima,jer ce me banovati,postavio bih jedno pitanje ,koje se odnosi i na cist svijet koji dolazi na ovaj forum,a to je ,sta mislite o prevari?O prevari svoga stalnog partnera,da li vas grize savjest poslije,da li varate,da li priznate nevjeru i tako dalje?Sta treba da prevarite njega ili nju,da li je to fizicka privlacnost,da li samodokazivanje ili sta vec?Eto,nesto mi interesantno o tome malo da prodiskutujemo,ako vam se ne gadi... :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

cfghmk
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:47 am, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Samodokazivanje? Mozda muskarci, za zene malo sumnjam.
Evo, ja cu reci na svom primjeru.
U stalnoj sam vezi, oko 4 godine od toga zivimo skupa oko 3 godine. Znam da je on osoba sa kojom cu ostati zajedno i u sebi to nisam ni jednog trena sumnjala. Prosle godine smo imali problem zbog moje droge jer ja nisam uspjevala napraviti aus iz razloga sto nisam znala kako da to izvedem. Kucno skidanje sa tramalom bi trajalo ni jedan cijeli dan ja bi se vec sredila. On se nikada nije drogirao tako da niti ne shvaca u potpunosti taj problem ovisnosti i koliko je zapravo ona mocna nad nekim.Rekla bi ja da zelim probati prestati i probala bi, no normalno ne ide. Osjecala sam se uzasno zbog svoje nemoci i slabosti i bivala bi razocarana sobom no, on je to gledalo ovako nekako:...Kad bi uzela dop, njega bi to uzasno bolilo, mislio bi i tumacio si je da ga ne volim dovoljno jer da ga volim ne bi ga tako ranila jer sam znala kako njega to boli i to bi trebalo biti moj poticaj da ne uzmem dop. Nije shvacao da to nema veze sa mojom ljubavlju nego sa mojom ovisnosu i slaboscu. No, nakon toliko godina i vremena njegova bol je bivala sve jaca i njemu je postalo neizdrzivo. Par puta, kad bi bila vani (iz straha da cu se svadjati sa njime jer mu nema smisla lagati) on bi me isto cekao vani i kad bi me vidio poceo bi plakati kao malo dijete, ocajan, preklinjati me majkom i svime svetim da to ne radim jer on to ne moze podnijeti i ne zna s time vise izaci na kraj jer je uvijek vjerovao da mi moze pomoci i da me moze izvuci i da ce me njegova ljubav vratiti. No, nije bivalo tako i on je gubio na svim frontovima. Ja bi uzela, iz srama i straha mu se ne bi pojavila na oci, bila bi u stanu ili bilo gdje ne bi dosla na job i tako.
Poslije te faze ocaja i svega je uslijedila druga faza a to je ovako izgledalo....Ja uzimam, brijem, ne slusam ga, zasto bi on bio dobar samnom, zasto bi me zvao ljubavi, mazio, pazio kad ja njega ne volim jer volim dop. Pa mi je poceo glumiti hladnocu i da mu je svejedno. Ja sam ga ozbiljno shvatila i umirala sam u sebi za malo njeznosti i koju lijepu ili toplu rijec no nije je bilo. Sad mu je cak bilo i svejedno da li idem po dop ili kako cu i sta cu, samo da me ne vidi jer me nije mogao podnijeti kao takvu. Trebala sam bolje znati da je to igra i jos jedan njegov pokusaj da me vrati no, isam, jer sam se sama dovoljno lose osjecala, bezvrijednom, nikakvom te sam mislila da sam na kraju i njega izgubila. Bol je bila jebeno jaka! Svjesno ili nesvjesno htjela sam mu vratiti tu bol i to sam i napravila tako sto sam mu dovela na oci decka i rekla u facu "Ne volim te vise, volim njega, medju nama je aus" (tako nekako). Tada sam molila Boga da mi oprosti za to no, sad oboje smatramo da je u biti dobro sto je tako ispalo i sto se sve tako izdesavalo jer nas je na kraju dovelo blizima nego ikada! No, to je na kraju bilo no tada je bilo jos uvijek drukcije....On? Pametan je to covjek! On je isto vjerovao da je to sve tako sto sam ja rekla i nije htio da me izgubi pa je okrenuo igru u svoju korist. Pustio me i istovremeno mi se priblizo jako, jako blizu. Rekao je da je ok ali zeli da smo dobri, znaci da se povjeravamo jedno drugome i da smo prijatelji. I dalje smo zivjeli zajedno jer da nismo mozda bi se i izgubili no ni jedno od nas dvoje nije trazio da jedan ode cak smo si rekli tj. on je meni rekao, posto je stan na mene, da ce on otici no nisam mogla zamisliti zivot da njega ne vidim tako da nsiam htjela. Ovaj tip, mogu reci da sam se bila, ne zaljubila nego mi hranio svime onime sto nisam dobila a tu su njeznosti, romantika sve ono sto zena voli. No, u sbei sam znala da ne mogu ostati sa njime jer to jednostavno nije to. A, moj dragi i ja....on je shvatio svoje greske a ja svoje i shvatila sam da je cijeli problem dosao od mene. Ovaj drugi tip se opasno bio zaljubio, do te granice da je vec htio da zivim sa njime, prodam ducam i blabla.Govorio je da ako ga ja napustim da ce on otici iz ove drzave sto mu ni ja ni on nismo vjerovali, oboje smo se smijali tome i govorili kako dobro sere!
Uglavnom, ja sam otisla u Hrvatsku da se malo maknem od svega i odmah po povratku sam sam ovim rascistila a sa drugim napravila dogovor. Tad sam imala test od suda koji sam mislila varati no David mi je rekao da je bolje da potrazim pomoc sto sam i napravila.To je bio pocetak svega dobrog sto slijedi. Ovaj drugi je stvarno otisao iz Austrije kao sto je i govorio, povremeno me nazove no D. to zna i na tome ce ostati. Do, pocetka terapije sam pocistila telefon i sve kontakte i pomalo je sve pocelo dolaziti na svoje mjesto. Iako mi je on davno oprostio i zna sve kako i zasto je bio ja osjecam ogromnu krivicu kad se sjetim kroz koju bol i patnju je on prosao zbog mene. Zato, sad svakim danom se trudim da budem sto bolji covjek i zena prema njemu. I ono sto smo se tada dogovorili, to i radimo, jedan od nas napravi jedan korak drugi ga saceka ususret sa drugim!

Prevera jako boli ako se partneri vole!
Dokazivanje? Kome se imas sta dokazati? To sto imas od svvoje cure imati ces i od druge! (ako je veza prava) A ako je klimava i osoba ti ne odgovara, onda je to nesto drugo.
Moj slucaj je malo drukciji jer se mi volimo i odgovaramo no opet je problem dosao, no hvala Bogu, to je iza nas!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ime, kakvas si sa ocima? Da nisi razrok ili jednooki Ime? :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

vkjkl
Last edited by ime nije vazno on Wed Jun 14, 2006 8:47 am, edited 1 time in total.
Post Reply