Sunrise

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ovako, ako popijem u toku dana osjetim nakon dva-tri sata ogromni umor, koji je toliko jaki da moram spavati, ono oci jedna drzim otvorene. primijecujem da mi je raspolozenje ok ali bilo je takvo i ranije. A, kad me uhvati ljutnja i agresija, u tom pogledu me ne smire nis posebno odnosno, isti kaco, iste filmove furam, isto reagiram, istu kolicinu bijesa i agresije osjecam. Postoje dobri antidepresivi koji se bas moraju duze vremenske peiode uzimati, koji nisu adiktivni i koji bas pomazu u narkomaniji. Ne znam kako se zove ta tableta na koju mislim no znam kako je pomogla mojoj prijateljici koja je godinu dana prije mene pocela sa metadonom i cijelo vrijeme te tablete pila. No, shizofrenija i te seme, ipak takve simptome nemam, zvukove, glasove i sta ja sve znam. Zato je mozda bolje da prestanem s njima sve do mog razgovora s doktoricom. Tad cu joj reci da mi da onaj papir iz kutije i reci za sve kako se osjecam. Nije mi ni namjera ni cilj da se navucem na jos vece sranje pa cu biti oprezna. Thx svima
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Nocas sam opet imala ruzne snove.
San je zapoceo tako sto sam bila u nekoj prostoriji sa neka dva tipa te su mi oni nesto napravili. Taman kad sam trebala potuci s njima tu se pojavio nekako moj brat te se on poceo tuci sa njima a meni rekao da idem par kata nize nesto napraviti. Da sad sam se sjetila! Dolje sam imala jednu jebeno dobru bejzbol palicu koja je bila nekako jaca i bedlja od njihovih s kojima su me tukli. Kad sam se opet pokusavala popeti gore da mu pomognem na putu prema gore se stalno pojavljivala ekipa s kojom sam se tukla. No, iako sam u sebi imala feeling da ce sve dobro proci i da cemo pobijediti, situacija biva sve gora. Onda su se pojavili neki ljudi sa gunovima te su me i pogodili, no svejedno ja pokusavam ici gore. Onda sam se pocela s nekim tuci i ta osoba je imala zilete poput skalpera sa kojima mi je ranjivala ruke te sam tocno vidjela rane i krv kako prsti, osjetila bol i vriskala. Situacija je sve gora. Njih je sve vise te sam na mometnte toliko preokupirana time da samo prezivim da zaboravljam da moram njemu pomoci. I dalje znam da ce se stvari okrenuti, nesto ce se dogoditi da cemo mi pobijediti no ne biva tako. Sve je gore.Moje rane me bole no ne obazirem se na njih, no sve sam gora i sve vise ranjena i krvava te pomisljam kako su me obiljezili za cijeli zivot. Tu negdje me decko probbudio jer sam ga probudila deranjem, plakanjem ili vristanjem. Ne znam sta sam izvodila jer jos nisam stigla s njime pricati.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jebo te zasto svi imamo problema sa tim snovima nije mi jasno i kad uhvatimo malo sna ne valja....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Znas sta, ja super trenutno spavam. Stvarno, kad legnem vec nakon 5-10min ja vec spavam i sad sam se navikla i ujutro ranije ustajati te mi to ne predstavlja vise problem kao nekad. E, sad ti snovi, pa znas i sama da se kroz njih sve vrti, nasa podsvijest dolazi do izrazaja, strahovi, sve ono sto u toku dana potiskujemo itd. Kod mene je ocito da imam jos dosta toga za odraditi sto sam tek sad ozbiljno zapocela. No, to sto sanjam nocu me ne opterecuje danju osim sto uvijek pokusavam zapamtiti dabi mogla sa psihologicom o tome pricati.
Bila sam sad u fitness Zentrumu i pogledala ako mi se svidja i mogu reci da je ok pa cu se sutra upisati. Ima i solarijum za samo 1E. Tako da cu usput nabaciti malo boje :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Sutra nam Bush dolazi na dva dana. Covjek nam napravio cijelu pometnju po gradu, ne znam koliko stotina ili cak hiljadu njegovih tajnih agenata se muva po gradu. Cijela nasa policija osigurava grad. No, problem je u tome sto su pojedini dijelovi grada posve zatvoreni i nema kretanja,osim sa nekom dozvolom koja nije za nas,obicne smrtnike.
Jedan od tih zatvorenih bezirka je i 9, gdje ja idem po terapiju, i kroz koji prolazim kad idem na job. Nemam pojma kojim putevima da idem sutra na job, no austrijanci ce sigurno organizirati druge putove i druga prijevozna sredstva. No, kako cu ja ici po terapiju ako je sutra sve zabarikadirano, to mene brine? Sva sreca imam danas razgovor sa psihologicom pa cu ih vec pitati,sta i kako? Valjda ce mi dati terapiju za sutra iako je dijele samo do 12 a ja idem tamo u 15. Ne vjerujem da ce me ostaviti u krizi :roll: ?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Jebote tog Busha,sjeba sve!Heh sada bi mogla za hep, Al-Quaida ,regrutovati ove sto ostanu bez terapije.... :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

i dont get it.... :? (ovo zadnje)
sunrise, cuj kazem ti ti znash sta ti je najbolje i kako se osjecas. sve sto ti ne treba...nemoj jebi ga uzimati.ako smatrash da ti treba...uzmi. (a da to se daje i za bipolar disorder). no ta agresija i to...ne znam. i ja imam nalete...ono mirna sam ali ako puknem ode sve u pm. pa mora nekad izaci pa jel? sta ja znam. eto i sama sam u tom polju ali uvijek sam vishe za kognitivnu terapiju nego za tablete.no i one su nekada potrebne.
u svakom slucaju ti napredujesh...super. ponosna sam na tebe. znala sam ja da ces ti to srediti....
nemoj puno u taj solarij....jebi ga...nije zdravo.no sve je to super sto imash u planu.samo polako...ne zuri.
kiss
luna
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Pa vidi,pokusacu ti pribliziti situaciju...znaci,ovi nemaju metadon,pa su u krizi.Alkaidanci stoje sa strane i nude im dop(imaju toga koliko hoce,raste kod njih),ali kao protutuslugu moras da se ,recimo, razneses u raji(doslovno)!Hipoteticki mozda neko i pristane.U krizi sve je moguce!Kontas?! :)
Last edited by manson on Mon Jun 19, 2006 11:52 am, edited 1 time in total.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Nemoj me sad samo pitati u cijoj raji.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

sunrise wrote:Sutra nam Bush dolazi na dva dana. : ?

joj! to me sad podsjetilo na onaj film.... zans onaj kad pijeva o Tešnju... jako dobar bosanski film kad je Klinton dolazio u Bosnu, poslje daytonskog, pa se cijeli grad nakinđurao i pripremio za docek. A u gradu se fino osjetilo postratno stanje, ljudi se mrzili, kriminal vlada svi nose oružje i sad to sve treba zakamuflirati i prikazati najbolje. joj kako su zajebali te jadne bosance. pa je Žilica napravio parodiju na tu situaciju. A tako je i vama sada.
Post Reply