sistemskii unisten od idiota

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ti opet ne napisa kako ti glasi tačno presuda i da li je pravosnažna? Nemojmo preterivati! Ja se ne razumem u travu, ali isto tako znam da niko ne prodaje za jedan džoint količinu, a 5g nije nikakva količina, znam da se kod nas otprilike na toliko i prodaje! Ako je kilogram trave 150eura, izračunajte kolika je vrednost toj pronađenoj robi!? Nije ni ceo euro! Tačno je da su mnogi prolazili sa novčanom kaznom, ali si očigledno imao nesreću da ti sudija bude krivo nasađen tog dana! Hoću ti reći, ako presuda nije pravosnažna OBAVEZNO se žali na visinu kazne, a onda imaš šanse i da te oslobode, jer bi se u tom slučaju primenio novi blaži, zakon! Što se tiče lečenja, nemoj da se plašiš, jer od takve grupne terapije nema ništa!
p.s. Strvino, odličan način da se osvetiš za zajeb! Samo šta ćeš da uradiš kad ti se jednoga dana jedan od tih pojavi na vratima? Ili kada ne budeš imao nikoga "ko ti se zamerio"?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Strvino jel ti znas sta se radi sa drukerima? znas kako oni prolaze u zatvoru a i vani kad se procuje da si druker. A i panduri ne vole drukere kao drukere iako normalno potrebni su im takvi ljudi. Uostalom, sta ti nisi nesto pricao da si navukao sve ljude kod sebe na jobu. Sta im ti sredjujes dop ili kako to ide?


Kate, kilo 150E? Sta je tako jeftino dolje? Ovdje je kad kupis 5gr cijena 30E a sad ne mogu sa sigurnoscu reci koja je nabavna cijena jer sam zaboravila.
zasto bre
Posts: 5
Joined: Sat Mar 25, 2006 10:19 am

Post by zasto bre »

Samantha wrote:Onda je meni tebe stvarno zao. Imao si peh i staces sad. Probaj se nekako izvuci. Znaju li roditelji za to??? Mozda ti oni mogu pomoci. Uvijek nesto 'smisle' pa zna i pomoci. Ne valja ici tamo gdje te salju mislim sa administrativnog aspekta, a pogotovo ako samo ponekad imas 'kontakta' travom i uz to zvucis dosta realno i zdravo.
Sto se tice sistema ja to ne mogu komentarisati. Ja sam uvijek za privodenja zbog posjedovanja droga ali nekih drugih ljudi
koji imaju puno vise, koji od tog profitiraju, a ne postaju narkomani ali na zalost cujem oni se rijetko privode pogotovo u Srbiji. Njih policija malo stiti koliko sam ja shvatila, ne samo u Srbiji nego diljem bivse juge.

Srdacan Pozdrav.
samanta nije samo da izgledam zdravo i zvucim realno u sustini ja jesam takav sto se kontakta sa travom tice bilo je perioda kad sam 5 dana za redom konzumirao pa onda nisam 1 mesec ,fazon je sto ja u sustini za zadnjih godinu dana nisam potrosio velike pare za to, nije zato sto nisam imao nego nisam hteo . najsrdacniji pozdrav
zasto bre
Posts: 5
Joined: Sat Mar 25, 2006 10:19 am

Post by zasto bre »

katarinadimedici wrote:Ti opet ne napisa kako ti glasi tačno presuda i da li je pravosnažna? Nemojmo preterivati! Ja se ne razumem u travu, ali isto tako znam da niko ne prodaje za jedan džoint količinu, a 5g nije nikakva količina, znam da se kod nas otprilike na toliko i prodaje! Ako je kilogram trave 150eura, izračunajte kolika je vrednost toj pronađenoj robi!? Nije ni ceo euro! Tačno je da su mnogi prolazili sa novčanom kaznom, ali si očigledno imao nesreću da ti sudija bude krivo nasađen tog dana! Hoću ti reći, ako presuda nije pravosnažna OBAVEZNO se žali na visinu kazne, a onda imaš šanse i da te oslobode, jer bi se u tom slučaju primenio novi blaži, zakon! Što se tiče lečenja, nemoj da se plašiš, jer od takve grupne terapije nema ništa!
p.s. Strvino, odličan način da se osvetiš za zajeb! Samo šta ćeš da uradiš kad ti se jednoga dana jedan od tih pojavi na vratima? Ili kada ne budeš imao nikoga "ko ti se zamerio"?
PA nisam jos dobio presudu u plavoj koverti ali sam ti napomenio kakva ce biti ! !!! A NA TRZISTU TA KOLICINA KOSTA 400 DIN ILI TI 3.3 eura STO JE U SUSTINI SMESNO KAS SE PODELI NA 3 DELA
Post Reply