Noni juice

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Danas ga konacno idem kupit...hehe...jupi...ko zna jer cu ga morati cekati (naruciti)...jedva cekam...dosta kemije....dole kemija.... :-D :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Znate sta ljudi ja moram da probam taj noni,i sacu da se dogovorim sa kevom pa da ga uzmemo i mi kolektivno ovde,meni treba sad za neke druge stvari nevezane za narkomaniju,ustvari mozda je i vezano vise ne znam,mozda me neka zikra zakasnela puca poima nemam,odlepila vam zvrky ko i manson.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

zvrk...sjeti se PAW-a. to je normalno. ali proci ce. nabavi noni obavezno...ne radi narkomanije kako kazes nego da oporavish mozak, tijelo i sve...
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Upravu si Luna uzecu noni i moracu jos jednom da procitam paw, a ovo sto se meni sad desava ja ne znam dal je normalno,jednostavno ja vise ne znam sta mi se desava i cega je to posledica i da li je posledica uopste,totalno sam zbunjena,tresem se ko prut,znojim se,imam neke grceve u nogama odvratne,bole me zglobovi ko da imam 100 godina a o mozgu necu ni da pricam otiso u tri lepe.....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

cisti PAW draga moja zvrky,. i meni se t desavalo. traje par dana i prodje. noni ce ti pomoci jako puno. kao i caj od melise (macina trava). samo izdrzi. tako mora biti za sada...proci ce.... ljubim te
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Joj Luna ne znam kad ce da prodje nije ovo par dana traje ovo vec mesec, dva poludela sam skroz.Nadam se da ce sve biti okej :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Sorry na ignoranciji..ali kaj to to PAW post nesto...? Samo mi se rugajte slobodno...vjerovatno ste pisali o tome ovdje, ali ja sam bila lijena citati..ako netko zeli..neka uputi ignoranta..:)
Smajlic uvijek pisem na kraju....kao znak..da se ne zelim svadjat....i da sam dobronamjerno ignorantna...hehhe..ako to postoji...namjerno ignorantna..kaj sam sad rekla uzas... :oops:
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

E i nisam isla kupiti noni, vec isetanje psa 3 put dnevno mi je muka (jadan moj mali)...ali zato sam napisala mami mail da mi je to potrebno za depresiju...e, a jel sam pokvarena.....ona ce kupit...potpis....LJENCINA!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Tia ovo paw procitaj stoji ti sve tamo gde pise linkovi i resursi udji tu i nacices sve o paw-u,nece ti se niko smejati sto nisi to videla ovde ima mnogo tema a ti si relativno nova i normalno je da neke stvari nisi videla kao i da neke stvari nisi znala,za noni recimo nisam ni ja znala ovde sam za njega saznala doduse davno ali isto kao i ti dosla videla pitala itd. ajde idi citaj ima dosta da se cita :lol: pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Kupila noni jucer! Tako oduran okus nisam nikada osjetila..valjda ce pomoci cepljenje nosa....hehe...
Nakon koliko dana se pocinje osjecati poboljsanje imuniteta....itd?
Post Reply