Noni juice

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ma probaj ti lutko i ako budes osjecala razliku reci gdje ga kupujes da i ja uzmem :wink: ali ovo sranje sto sam ja uzimala, pila, koristila je bezze. Vise nevjerujem u lijekove, tablete, trave, cajeve nikake. Nema sta nisam probala i dok se nisam kanila svega nisam dobro ni bila. Sad kad nista ama bas nista ne koristim ma ko sunce sam :D Pozdrav
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa vidi ja isto ne koristim ama bas nista sada,ali imam nekih drugih problema povremeno, pa mi palo na pamet da mozda moze taj noni da pomogne,poima nemam,a to za lekove tu si upravu u potpunosti,travke ,cajeve to je sve sranje neopisano.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ja i ti se bas raspricale na par tema. Pratimo se :wink: Ma normala...ja bi volila da postoji nesto sto mi moze pomoci npr. mojoj memoriji its. Ali nazalost, nema tog doktora ili lijeka ili travke koja meni moze pomoci. Samo vjera u nesto vece i jace od mene me moze izvuci!!!
Last edited by Vodolija on Sun Apr 02, 2006 9:23 am, edited 1 time in total.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma pratim ja tebe ne das mi da spavam, ja sam svima rekla da me opalila amnezija tako da to necu ni da komentarisem,sto sam unistila unistila sam i mozda je i bolje da se nekih stvari ne secam i od pre i sad! Nego ne mogu da smirim ledja,kicmu to me prati ubija me,jebiga mozda je i od komp ko zna :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

zvrky wrote: Nego ne mogu da smirim ledja,kicmu to me prati ubija me,jebiga mozda je i od komp ko zna :twisted:
Naravno da je, ne i vec od kompa :lol: Ne trazi opet da neko uradi umesto tebe stvari. Angazuj se malo licno, potrazi neki posao i samo trazenje posla je posao. Bole ledja od bacanja online kockice svakog, ne samo tebe :lol:
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

zvrky wrote:Pa vidi ja isto ne koristim ama bas nista sada,ali imam nekih drugih problema povremeno, pa mi palo na pamet da mozda moze taj noni da pomogne,poima nemam,a to za lekove tu si upravu u potpunosti,travke ,cajeve to je sve sranje neopisano.
Ja ti preporucam noni...a trave, cajevi ne da to nije sranje nego to je buducnost (a i proslost bogme)...a kineska medicina? Hm...ljudi..trebali bi vise vjerovati majci prirodi...Wave!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ma Tia...danas samo vjerujem u Boga nista vise. Vjerovala sam u mnogo sta, ali sam se i razocarala u mnogo sta. Svakom svoje. Ja samo kazem svoje misljenje
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Vodolija wrote:Ma Tia...danas samo vjerujem u Boga nista vise. Vjerovala sam u mnogo sta, ali sam se i razocarala u mnogo sta. Svakom svoje. Ja samo kazem svoje misljenje
Ma, naravno...svi mi govorimo samo svoja misljenja. Tocno, svakom svoje. Pozdrav! :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Iskreno ja ne bi mogla da zivim tako po principu svako svoje dupe gleda......i ne mogu da se brinem samo za svoje dupe jer me briga za druge odrzava u zivotu ne znam zasto je tako ali tako je....mislim da sam ovo vec par puta rekla :roll:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

SUNRISE, izvini sto kasnim sa odgovorom jer sam imao jako puno problema ,ali eto hvala bogu ,riješios am probleme i idemo dalje i kao sto ja uvijek kazem ,ne trebamo gledati unazad i sta je bilo ako mislimo da napredujemo.Samo naprijed i nista drugo, učiti se na greškama svojim, čitajuči druge probleme isto tako učiti i iz njih, slusati starije i nekad popustiti.
Ne pijem ga sada (NONI) ,a da ga pijem ja ne bih sada imao ovu depresiju.Loše spavam, jedem jako,jako slabo, puno pijem kafem ovih posljednjih 7 dana sam napravio glupost.I DA GA SADA IMAM VJERUJ MI JA BI SE OPORAVIO ZA 3 DANA ,KO NOV BI BIO.
Post Reply