Slabić

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Herkules
Posts: 1
Joined: Tue Mar 21, 2006 12:31 pm
Location: Croatia

Slabić

Post by Herkules »

Zanima me koje ljekove ili sirupe mogu legalno kupiti u ljekaknama Hrvatske. Uzevši u obzir da više nemam zukri,nego lagane nervoze i bolove. Normabel i takvi ljekovi mi uopće ne odgovaraju.
Bok,hvala..
Heelloouu...
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Bez recepta - nikakve! Tako ti je to, a i nije lako dobiti recept, jer ipak nismo u USA...jedino Normabel, ali kazes da ti to ne pomaze.......Probaj dobiti recept za Cerson - lakse ces spavati, a drugi dan nisi grogi. Pozdrav.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

A što će ti ljekovi ba, prošla te kriza jel kako kažeš.Nema BOLJEG LIJEKA OD "NONIJA" ON JE N0 1
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

MA TAKO JE OMARE...TREBAMO POD HITNO ZVATI LUNU DA OBJASNI STA JE NONI!!! NEDOSTAJE MI ONA SA NONIJEM :D :-D :D
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...a noni u Hrv. (litra) dodje oko 380,00 kn...
:( skupo ali pomaze...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Jeste u pravu si Josefin, i ovde u Sarajevu je skup ali bogami meni sestra kupila bila prije godinu dana i ja sam se bio preporodio.I evo sada je nagovaram da mi opet kupi, dobar je skroz.Ja od njega i fino spavam i fino jedem i nisam nervozan ,ma on je kratko rečeno, S U P E R!!!!
User avatar
Zub
Posts: 25
Joined: Tue Mar 21, 2006 8:13 pm

Post by Zub »

A baš ste me zainteresirali, a kako si ga pio, mislin u kojim dozama, jer bez obrzira na cijenu, uzela bi i ja sinu jednu bocu kad se vrati kući iz bolnice, pa da znam.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

A da, ovako na njemu piše da se uzima svaki put prije obroka jel, a meni je moja sestra koja inace radi sa tim stvarima kaze tj.naredila mi je da ga pijem ujutro čim se ustanem. Znaći kada ustane ne smije ništa ,ništa da jede i pije ( ni čašu vode), i ja pijem obično PO DVIJE SUPENE KAŠIKE. On je u tečnom stanju ,malo gorak i samo NONI ima takav okus, specifičan.
A druga doza je prije ručka, isto po dvije supene kašike. Kada sam je pitao a zasto ja ne pijem onako kako piše na boci ,rekla mi je da je to preporučeno za jačanje imuniteta.A pošto sam ja još na Metadonskoj terapiji ,treba mi i jačanje organizama.Ujutro pije se zato što je NONI izvrstan pročiščivać koji čisti organizam, dobar je antioksidant, dobar je za DEPRESIJU tj.ODLIČAN JE ZA DEPRESIJU, odličan je za NESANICU pa onda ,OTVARA SE APETIT OD NJEGA ITD,ITD,ITD.
UGLAVNOM, BOCA MOŽE TRAJATI JAKO,JAKO DUGO. A SAMO NAKON MJESEC DANA KONZUMIRANJA, VI ČETE SPOMINJATI SVE OVO STO SAM REKAO. NEČETE PREPOZNATI VASEG SINA, KOLIKO SE POPRAVIO SA TEŽINOM, PA KAKO JE KOMUNIKATIVAM, PA DOBRO SPAVA I NE USTAJE SE NAVECE, PA ONDA VIDJECETE KAKO VISE NIJE ONAKO AGRESIVAN I LJUT.
Kazem vam , ja nisam mogao da vjerujem da sam se toliko promjenio.Eto i Luna je uzimala NONI, može isto ovo sto sam vam napisao da potvrdi.
SA SRECOM, I AKO BUDE OPET STA TREBALO ,SAVJET ILI NESTO JA SAM VAM NA USLUZI.
User avatar
Zub
Posts: 25
Joined: Tue Mar 21, 2006 8:13 pm

Post by Zub »

Dobro, provat ću i to nabaviti kad dođe kući, a kad će to biti ne znam, nadam se barem dva mjeseca da će ostat u bolnici.
Hvala
insomia
Posts: 10
Joined: Tue Dec 30, 2008 1:40 am

Re:

Post by insomia »

Fanatik wrote:A da, ovako na njemu piše da se uzima svaki put prije obroka jel, a meni je moja sestra koja inace radi sa tim stvarima kaze tj.naredila mi je da ga pijem ujutro čim se ustanem. Znaći kada ustane ne smije ništa ,ništa da jede i pije ( ni čašu vode), i ja pijem obično PO DVIJE SUPENE KAŠIKE. On je u tečnom stanju ,malo gorak i samo NONI ima takav okus, specifičan.
A druga doza je prije ručka, isto po dvije supene kašike. Kada sam je pitao a zasto ja ne pijem onako kako piše na boci ,rekla mi je da je to preporučeno za jačanje imuniteta.A pošto sam ja još na Metadonskoj terapiji ,treba mi i jačanje organizama.Ujutro pije se zato što je NONI izvrstan pročiščivać koji čisti organizam, dobar je antioksidant, dobar je za DEPRESIJU tj.ODLIČAN JE ZA DEPRESIJU, odličan je za NESANICU pa onda ,OTVARA SE APETIT OD NJEGA ITD,ITD,ITD.
UGLAVNOM, BOCA MOŽE TRAJATI JAKO,JAKO DUGO. A SAMO NAKON MJESEC DANA KONZUMIRANJA, VI ČETE SPOMINJATI SVE OVO STO SAM REKAO. NEČETE PREPOZNATI VASEG SINA, KOLIKO SE POPRAVIO SA TEŽINOM, PA KAKO JE KOMUNIKATIVAM, PA DOBRO SPAVA I NE USTAJE SE NAVECE, PA ONDA VIDJECETE KAKO VISE NIJE ONAKO AGRESIVAN I LJUT.
Kazem vam , ja nisam mogao da vjerujem da sam se toliko promjenio.Eto i Luna je uzimala NONI, može isto ovo sto sam vam napisao da potvrdi.
SA SRECOM, I AKO BUDE OPET STA TREBALO ,SAVJET ILI NESTO JA SAM VAM NA USLUZI.


iz hrvatske sam, više ne uzimam dop al pijem 1/4 subutexa na dan, što nije mnogo al ne znam kako da se skinem s toga jer kad i prođe apstinencijska kriza koja zna trajat i par mjeseci uhvati me teška depresija. kako nisam depresivna osoba antidepresivi mi zaista ne trebaju a i ne želim jednu ovisnost zamjeniti drugom.. pa me zanima malo što je to, kako se nabavlja, dali bi mi pomoglo??
unaprijed hvala
Post Reply