Jeste li...?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

smrc tu tu.....!! ...U vrijeme pjesmarica i spomenara...bila je jedna odlicna izreka "cekala sam princa na bijelom konju...al dosao je samo konj" :-D hehe..
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

:-D :-D :-D ,Ma ne mora mi niko doći, nikooooo.Važno je da ima raje, a kad Omćo ima raje onda je najsretniji čovijek na svijetu, ne treba mu NIKO. :D
User avatar
Bezze_Sa
Posts: 69
Joined: Tue Jul 26, 2005 1:31 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Bezze_Sa »

Vodolija wrote:
beendemiurglike wrote:ja jesam mislio na ljubav,suptilnu duhovnu vezu,koja nadilazi fizicko,u kojoj unutarnje preuzima primat nad vanjskim,cudnu intelektualno-emocionalnu simbiozu...zaista je nevjerovatno (nekim mozda i smijesno) da sam se jedini put u zivotu zaljubio u osobu koju nikad nisam vidio licem u lice i (sto je mozda jos smijesnije...) da jos uvijek patim zbog toga...

Lutko....doce vrijeme kad ce tebi tvoja plinceza doci u zagrljaj i tada ces da zaboravis sve ostale prijasnje vezice ili sta ja znam vec sta. Moje misljenje je da je moguce da se zavoli osoba koju neznas....imala sam sansu da probam to na svojoj kozi, mada se ja nikad nisam pokajala i hvala bogu nepatim jer sam se udala za tu osobu.


Imas mahanje od Vode ;-)
Blago tebi :) , hocu reci da sam i ja imao isto iskustvo, samo sto ja nisam sa tom osobom :cry:
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Bezze_Sa wrote:
Vodolija wrote:
beendemiurglike wrote:ja jesam mislio na ljubav,suptilnu duhovnu vezu,koja nadilazi fizicko,u kojoj unutarnje preuzima primat nad vanjskim,cudnu intelektualno-emocionalnu simbiozu...zaista je nevjerovatno (nekim mozda i smijesno) da sam se jedini put u zivotu zaljubio u osobu koju nikad nisam vidio licem u lice i (sto je mozda jos smijesnije...) da jos uvijek patim zbog toga...

Lutko....doce vrijeme kad ce tebi tvoja plinceza doci u zagrljaj i tada ces da zaboravis sve ostale prijasnje vezice ili sta ja znam vec sta. Moje misljenje je da je moguce da se zavoli osoba koju neznas....imala sam sansu da probam to na svojoj kozi, mada se ja nikad nisam pokajala i hvala bogu nepatim jer sam se udala za tu osobu.


Imas mahanje od Vode ;-)
Blago tebi :) , hocu reci da sam i ja imao isto iskustvo, samo sto ja nisam sa tom osobom :cry:
Bezze_SA hvala....doce i tebi tvoja plinceza :!: :!: :!: Zao mi je sto nisi sa njom, ali mislim da te nije ni zasluzila :!: :!: :!:
User avatar
Bezze_Sa
Posts: 69
Joined: Tue Jul 26, 2005 1:31 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Bezze_Sa »

Vodolija wrote:
Bezze_SA hvala....doce i tebi tvoja plinceza :!: :!: :!: Zao mi je sto nisi sa njom, ali mislim da te nije ni zasluzila :!: :!: :!:
Koo zna, mozda bas ja nisam NJU zasluzio...al' eto :!:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma kakve ba princeze i prinčevi ne postoji to više, samo možda u bajkama.Danas je fazon biti, SPONZOR ILI SPONZORUŠA a ljubav i ljubavi ne postoje.Jooookkk
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Bezze_Sa wrote:
Vodolija wrote:
Bezze_SA hvala....doce i tebi tvoja plinceza :!: :!: :!: Zao mi je sto nisi sa njom, ali mislim da te nije ni zasluzila :!: :!: :!:
Koo zna, mozda bas ja nisam NJU zasluzio...al' eto :!:

Nemoj o tome razbijati glavu....niko nije vrijedan toga pa ni ONA :!: :!: :!:
User avatar
Bezze_Sa
Posts: 69
Joined: Tue Jul 26, 2005 1:31 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Bezze_Sa »

Vodolija wrote: Nemoj o tome razbijati glavu....niko nije vrijedan toga pa ni ONA :!: :!: :!:
Pa da ti pravo kazem, ne razbijam glavu, samo mi se u zadnje vrijeme "mota po glavi non-stop" aaaa fakat majke mi, zelio bih da bude u zivotu sretna, da i nju BOG pogleda, jer napatila se za ovo zivota, vise nego sto je uzivala u zivotu....al' eto :(
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ma dobro sad....Bog zna ko koga nije zasluzio. Jebiga nije ti grah pao da budes sa njom. Nazalost :!: :!: :!: Zivot ide dalje....bar se nikad neces tako slijepo zaljubiti, jel tako???
Last edited by Vodolija on Mon Mar 20, 2006 5:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja bi dao sve kada bi se mogao zaljubiti, JA BI SVE OSTAVIO I METADON I TRAVU I VODU I HLJEB-KRUH I VAZDUH, MA SVE BA.Hhehheheh, ozbiljno ne zezam se sada, pa nisam se zaljubio ima 5 godina.Hejjj vidi stvarno sada računam pa ja nisam cure imo evo 4 godine aaaaaaaaaaaa, ovo nije dobroooo.Jokkk, a nikako da se zaljubim , nikako da me neka djevojka impresionira i zainteresuje, fakat ovo mi se nikada nije desilo.
Post Reply