Jeste li...?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
beendemiurglike
Posts: 76
Joined: Sat Mar 11, 2006 3:32 pm

Jeste li...?

Post by beendemiurglike »

Jeste li ikad upoznali osobu kao je bila vas soul mate, vasa davno izgubljena polovina i onda,spletom okolonosti izgubili svaki kontakt sa njom?mislite li kada na nju?
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Ti pravi, posljednji romantik na ovome svijetu, pa da zalutas na ove nase strane :D . Naravno da se salim, tema je ok, super, razbija monotoniju :D


Nije mi se nikada dogodilo, sad sta ? Ili je nikada nisam upoznala, ili sam sa tom osobom - dakle nije izgubljena. Nisam sigurna sta je od ovoga tacno, mozda jednog dana budem - ono u dubokoj starosti shvatim da li je to bilo to ili nije.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Ne verujem da se soul mate odnosi na ljubav.
Dobra tema, svaka cast.
User avatar
beendemiurglike
Posts: 76
Joined: Sat Mar 11, 2006 3:32 pm

Post by beendemiurglike »

da,istina pogresan izraz,analogija je kriva...
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Sta je pogresno?
Ako si ti upotrebio pogresan izraz, onda pojasni, na sta si u stvari mislio?
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

E ako nije to, onda sam se ja provalila :oops:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

EEEE JAHHH, davno je to bilo, nekada sam i bio nasmijan i sretan i volio sam sve, i travu i ptičice, i crvkut svraka i sve ba.Moj drug, izgubili smo mi sve, ne samo drage osobe , NEGO SAME SEBE. :( :(
User avatar
beendemiurglike
Posts: 76
Joined: Sat Mar 11, 2006 3:32 pm

Post by beendemiurglike »

ja jesam mislio na ljubav,suptilnu duhovnu vezu,koja nadilazi fizicko,u kojoj unutarnje preuzima primat nad vanjskim,cudnu intelektualno-emocionalnu simbiozu...zaista je nevjerovatno (nekim mozda i smijesno) da sam se jedini put u zivotu zaljubio u osobu koju nikad nisam vidio licem u lice i (sto je mozda jos smijesnije...) da jos uvijek patim zbog toga...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma drug ti misliš da te ja zezam jel, pa pročitaj drug moj moju ispovijest.Radi dijevojke koju sam punooo volio počeo sam i uzimati drogu jer nisam mogao da izdrzim tu bol, to je nesto jače od mene.Drug moj, 4 godine ja nemam curu zato što me još boli.Da,da,da još me boli i boga pitaj koliko ce da boli još.
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

beendemiurglike wrote:ja jesam mislio na ljubav,suptilnu duhovnu vezu,koja nadilazi fizicko,u kojoj unutarnje preuzima primat nad vanjskim,cudnu intelektualno-emocionalnu simbiozu...zaista je nevjerovatno (nekim mozda i smijesno) da sam se jedini put u zivotu zaljubio u osobu koju nikad nisam vidio licem u lice i (sto je mozda jos smijesnije...) da jos uvijek patim zbog toga...

Lutko....doce vrijeme kad ce tebi tvoja plinceza doci u zagrljaj i tada ces da zaboravis sve ostale prijasnje vezice ili sta ja znam vec sta. Moje misljenje je da je moguce da se zavoli osoba koju neznas....imala sam sansu da probam to na svojoj kozi, mada se ja nikad nisam pokajala i hvala bogu nepatim jer sam se udala za tu osobu.


Imas mahanje od Vode ;-)
Post Reply