Kako ste tepali drogama

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Bombona :lol:
User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Post by LuLu »

Gospodin Bijeli i Gospon Zuti heheh uz koje naravno dolazi i nasa drugarica Gospodja Kriza :)- zajedno uz crtanje! Bombone, tic-tac, baja, gandja, trip, buvard, dlanusha, brzina, kristalni coik :)heheheheh aj dosta od mene, imam jos ali to su samo moji zargoni ... sve se svodi na jedno ajde da kazem da znamo :)!
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

knjiga, papiri, stari prijatelj ( vise sifre za moju mamu ;) ) A kada trazim dop, nije potrebno za to imati ime, pogled govori sve...
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Heh: ovo isto - nije tepanje nego primjer šifrirane narudžbe: ajde sprži mi lipa dva CD-a, al daj brate da traju te pisme, zadnji put su malo prekratke bile, je da je dobra muzika, ali kako već rekoh, produži malo svirku pliz!
:lol:
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

Ramona wrote:Heh: ovo isto - nije tepanje nego primjer šifrirane narudžbe: ajde sprži mi lipa dva CD-a, al daj brate da traju te pisme, zadnji put su malo prekratke bile, je da je dobra muzika, ali kako već rekoh, produži malo svirku pliz!
:lol:
:lol:
User avatar
Džoni
Posts: 12
Joined: Fri Apr 15, 2005 1:16 pm
Location: Twilight Zone

Post by Džoni »

Ni ja joj ne tepam samo je psujem sto je skupa :roll:
:wink:
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

Ramona wrote:Heh: ovo isto - nije tepanje nego primjer šifrirane narudžbe: ajde sprži mi lipa dva CD-a, al daj brate da traju te pisme, zadnji put su malo prekratke bile, je da je dobra muzika, ali kako već rekoh, produži malo svirku pliz!
:lol:
hehe standardno :-D
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Kad ja zovem lerdija samo ono: Gde si, sta se radi? Mozemo li da se vidimo? i onda ide moze/ne moze. i Sta si mislio? kao i prosli put ili ga pustim da pogadja ako ne mogu da govorim (obicno to sam provali)
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Locked