Raja ne da našu kaficu!!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Raja ne da našu kaficu!!!!!

Post by Fanatik »

Ma ja MANSONE, idemooooo opettttt.Ičemo ja i ti na kafu kad se sretnemo.
Nego ja da moje drage drugove obradujem, eto poslušao sam divne ljude.Vratili su mi ponovo smijeh na usta ,vidite kako sam sretan što IMAM OVAKVE DRUGOVE, :-D :-D :-D .
Volim sto sam dobio ovakvu raju, što imam ovakve prijateljice, nije mi žao sada ničega.Sada sam svestan kakva ja BOGASTVO IMAM.
ZVRKI,SPIRIT,ERINEJA,LUNO,DINELA,MUSTAFA,SANELA,MIŠE,TETA MILA------VOLIM VAS!!!!! :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Volimo i mi tebe! Vidis kako je lepo pricati sa drugarima u 2h nocu. :D Mozda i ne kazu puno pametnih stvari, ali te bar nasmeju. A ti hteo da ides da spavas ... cccccc :smt082
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E tako te volim Omco nece nama niko kaficu ukinuti!!!!!!!!!!!!!!! A da se i ti nasmejes nisi odavno,ja molim sve ovog puta da ovu temu ostave za uzivanje i nizasta drugo!!!!!!!!!!!!!! :smt026 :smt043 eh sad mi je srce na mestu,nasa stara kafica :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

:-D :-D :-D :-D , Eh sad cu od sreče zaspati!!!!!!!
Fino ce Omar sutra spakovati CD-ove koje je obecao poslati mojim drugarima, i napisati svakom pismo i ujutro opet fino pristavit kafu i uživati, nista drugo.Sad me ne boli nista,nisam nasekiran,nisam depresivan i SRETAN SAM.Sretan sam sto imam VAS.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

vauuuuuuuuuu Omco a nisi ni sanjao kako se stvari okrenu u trenutku a? A sad ne moras ni da spavas,ko jos ima koristi od spavanja :wink: keekekekeke,nek si ti meni ziv i zdrav :thumbsup: :smt082 e jesi vala i mene uraspolozio sad nema sta :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

I mi smo sretni sto imamo tebe PDT_Love_10

Jedva cekam da cujem taj CD :rock:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Da,da,da .Danas isao da preuzmem kopije i sutra lagano pišem pisma,jedno po jedno i šaljem.Pa niste vi meni svako.Zvrki, ja sam sretan i presretan i nisam ni pomislio da ovako moze biti, jednostavno lijepo se osjecam,sretno!!! :-D :-D :-D :heart: PDT_Love_09 :heart:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Neka vala bio je i red,sad se opusti malo i uzivaj :smt056 znas kojiko mi je drago zbog tebe ajde ne daj nikome da to pokvari!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

e super.....
bas mi je drago.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

jadan ja

Post by mustafa »

Zar si zaista mene preskocio sa slanjem CD-a :(
M. Sarkic
Locked