Raja ne da našu kaficu!!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Hm, pa sta sad ocekujes da ti kazem? Ako mislis da cu da te tetosim i kazem ti "ma nema veze", necu. Ima veze. Vratio si sam sebe unazad. Dobar deo sopstvenog truda i muke si bacio u vodu.

Ali, sta je tu je. Ne moze se ispraviti. Ali se moze stati i krenuti napred novom snagom i novim inatom i pokazati i dokazati samom sebi da se moze iscupati iz sranja i da se moze ziveti normalno. Cuj, sve ja znam, nisi ti jedini oko koga su ljudi umirali. Tesko je. Ali daj, nemoj bezati. Uhvati se u kostac sa problemom i savladaj ga. Mozes ti to. Samo treba da verujes u sebe, a ne da sam sebe ubedis da si slab i da ne mozes.

Hajde, digni se, i nokautiraj protivnika :)
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Omare, dušo moja! Pusti Vodu, mlada devojka, a sama već duže vreme, apstinencija na sve strane je tresla! Kakvi roditelji?! Kad je videla MUŠKO, pa još BUDUĆE samo njeno, zaboravila na sve!Image LJUBAV SVE OPRAVDAVA!Jel tako Vodo? Tako je Kate! Zato se mene nećeš otresti svakog jutra na kaficu! Naravno da znam gde je tunel! A pretpostavljam i koja ti je zgrada! Tu ti je moj deda brao koprive za vreme rata od koje je baba spremala čorbu! Mislim ne baš tu, kod tunela,nego kada se ide prema autobuskoj! Jaoj, pusti spid, čoveče! Ne mogu da vas shvatim majke mi, kako možete uopšte to sranje da uzimate?
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Srrkkkk, sta da vam kazem pojma nemam.Da se pravdam , nema pravdanja.Nista, ja necu da pizdim i da tragičarim i sta ja znam.Došlo mi je i ne znam nisam zasto ni kako.Hoču da brzo zaboravim a to sto Spirit kaze da sam napravio korak unazad, jesam, ali potrudiću se da brzo napravim dva koraka unaprijed. Ne znam , ja sam jako emotivna osoba, kada sam bio na groblju i položio cvijeće mom drugu ,odjedanput sam počeo da cmizdrim i pizdim.Tako da drugovi moji da sam normalan dosao ja bih sebi nešto uradio,ili mozda ne bi.Ne znam, kontate, mogao sam da prečutim, da su ušutim da lažem, da petljam da sam OK,kad nisam.Vi ste moji drugovi ,i ja znam da cete me vi i ružiti i podržati i podići i sve,sve,sve.
Vi ste moja porodica koju nemam, sa vama pijem tu kafu 2 godine i sa vama dijelim sve.Tako i ovaj pad cu podijeliti sa vama jer jedino ce mi tako lakše biti.Vas drug Omar
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Nekad je Luna ,pa i Zvrky svako jutro pile sa mnom kafu.A sada, sada sam opet sam.Nigdje nikog, svi pajke ili su na poslu a ja nemam skim da prozborim.Odo ja sad da se sankam, jojjjj kako bi volio da se sankam ono sanke i fiiiijuuuu.Znate li da na Trebeviču prave stazu za sankanje i biće duga jedno 1 km, ejjj zamislite.Ko če sa mnom na sankanje???
Suncica
Posts: 25
Joined: Wed Jun 08, 2005 9:14 pm

Post by Suncica »

De pristavi... :drinkers:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Gledao ssam utakmicu, ja baksuzluka.Hej primili smo gol u 93 minuti.Takahara i Kakahara i Guzahara.Pifff, jesam se nasekiroooo.
Suncica
Posts: 25
Joined: Wed Jun 08, 2005 9:14 pm

Post by Suncica »

Zar ne bi 1:1? Znam da je Takahara dao prvi gol, ali zar nije ovaj nas pao iz 11. metara? :smt109
Dlakava_Strvina
Posts: 41
Joined: Wed Sep 28, 2005 7:14 pm

Post by Dlakava_Strvina »

Jaoj, pusti spid, Ä
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dlakava Strvino, slažem se sa tobom, i opet cu reći kao sto sam napisao i prvi put.Mogao sam prečutati, mogao sam da lažem ali ONDA KOME BI PREŠUTIO I KOGA BI LAGAO, SEBE NARAVNO. Jesam, uzeo sam to sranje, i vjeruj mi da je situacija bila jako teška i grozna jer sam se dvoumio između heroina i spida, i na kraju ne znam sta sam uradio.Zašto mi je to uopšte trebalo, kontaš.Ne znam sta sam htio postici samim tim zato sto sam uzeo ovo ili ono.
Ali vidite svi, meni je drago da se ovo desilo, drago mi je iz više aspekata.Prvo, ništa nisam pozitivno uradio.Drugo, ispoljio sam svoju slabost. Treče, neka mi se ovo desilo i neka sam vidio da sam samo uradio GLUPOST I KRETENIZAM, pa kada drugi put opet mi padne takva glupost na pamet upitacu se, KAKVE IMAM KORISTI OD TOGA. Vidite, meni Spirit kaze da sam napravio korak unazad, a po prvi put cu jednoj strašnoj ženi i majci koju IZUZETNO POŠTUJEM I CIJENIM KAO MNOGE NA OVOM FORUMU, da kazem da se ne slažem sa njom.Možda se čini i izgleda da sam napravio korak unazad.Ja mislim da sam po ne znam koji put potvrdio gradivo da je uzimanje droge ,i to bilo koje vrste, ČISTA ILUZIJA.
BJEŽANJE OD STVARNOSTI, STRAH OD RJEŠAVANJA SVAKODNEVNIH PROBLEMA I OBAVEZA.
Ja sam sebi kazem, neka sam uzeo, ali isto sada sebi kazem , NEKA SE SADA OSJEČAŠ KO LITAČA TJ.PROLIV, JER SAM TO I ZASLUŽIO. Sada ostaje nada i želja da ispravim grešku i ne bi bilo prvi put, jer riješavao je OMAR I GORE SITUACIJE. Borba protiv droge je teška, iscrpljujuča, duga i zahtjeva dugu, dugu,dugu borbu. JA NASTAVLJAM TU BORBU.
Napisacu vam jedan dio teksta , snimljene pjesme koja se zove "ZARAZA".
LAKO JE PASTI, AL TEŽE JE USTATI,
LEŠINARI KRUŽE OKO SVOGA PLIJENA,
DILERE ČUDI FAKULTET I 16B SISTEMA.
JA OSJETIM MIRIS JEBENOG DILERA.
OBRATI PAŽNJU NA SVOJE RIJEČI,
ONE ĆE SAME POSTATI DIJELA.
DIJALOG, NAMA VIŠE NE TREBA,
SRCE NEKA POSTANE TVOJA ARENA.
JA SAM KONJ SA VRSTOM PONOSA,
OD VIRUSA POVJERENJA I MOG ZANOSA.
TRNI MI SRŽ I MOJIM KOSTIMA,
STOMAK MI VRI U SVOJIM BOLOVIMA.
LIJEPO JE ČUTI OPET TAJ KRIK,
ALI OVAJ PUT TO NIJE TRIK.
RODIO SAM SE PO DRUGI PUT,
UMRLA JE PROŠLOST A BIO SAM LJUT.
oMcHo "d" i grupa BRAČA "16B"
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Opet KOŠMARIIIIIIIIII, OPET ISTA SCENAAAA. PADA GRANATA, JA SE OKREČEM I VIDIM MAMU KAKO LEŽI, POČINJEM DA SE DEREM. Mamaaaaaaa, mamaaaaa, maaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i tako vrišteći se budim. I evo me sjedim sada za kopjuterom,ali ima jedna grozna stvar, NEMA N I K O G A!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Locked