Raja ne da našu kaficu!!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pijemo Omare pijemo hehehehheheehee
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ne pijemo moj Zvrky, nista mi ne pijemo.Još nisam vidio Lunu, nisam vidio Erineju, nisam vidio Mišeta, nisam vidio onaj koga još nisam vidio.Hmmmmm, uglavnom nema nikoga.Pifffff :(
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Ko kaze da nema nikoga :lol:
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Omare svi smo mi tu, i svi ispijamo kafice. Vidim pises kad odes u Beograd popices kafu sa svom rajom sa foruma sto znas. I ja sam to bila rekla, i bila sam u Sarajevu tacno 46 dana, i rekla sam i tebi i mansonu i par ostalih osoba da cemo se naci na kafi, medjutim Voda se udala. Na aerodromu me momak pokupio i vjeruj mi da iz postovanja prema njemu i njegovim roditeljima (gdje smo i bili) nisam ni nazvala. Jednostavno neide. Brak nije sala a ja zelim da zivim sretno sa sva velikim Kenom (muzem) i malim (sinom)....zar to nije slucajnost....


Pozdrav svima koji me znaju....posebno za Sanelu, Lunu, Ime
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Slažem se sa tobom da BRAK NIJE ŠALA.Ali ja ko ja radi braka,NIKAD ZA NIKAD NE BIH MOJE DRUGOVE IZBRISAO IZ ŽIVOTA.Izvini. možda nisam u pravu ali ja znam da niko i nikad ne može ,niti će moje prijatelje pa čak i poznanike izbrisati iz života.Tako moja Vodolijo jako si me iznenadila jer ne možes mi reci da bi jedna kafa ,ili jedan sat unistio tvoj brak.Možda opet nisam u pravu ali ti ceš ( KAO I SVI OVDE) ostati moj drug ,bez obzira da li se ja oženio sa princezom ili se oženio sa kraljicom, ja moje drugove nikad necu zapostaviti.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Hajde omare ne gledaj tako strogo :) Pa videla se recimo sa Sanelom. Nije mogla bas svima da posveti paznju. Oko vencanja i rodbine ima toliko posla da je to prosto neverovatno. Bice i druge prilike, a i vise vremena za opusteno druzenje.
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ti si pogresno shvatio....i ti si moj prijatelj kao i svi ostali ovdje i ja nisam digla ruke od vas jer ocito sam na forumu, zar ne??? A to sto nisam nazvala i popila kafu sa pojedincima to je druga stvar....Slagao se ti ili ne sa mojim misljenjem ja i dalje mislim da ostaviti muza kuci a ici ispijati kafe sa osobama koje nikada nisam vidjela nije u redu. Da sam ja tebe vec znala i da smo ja i ti kafe prije ispijali bila bi druga situacija. Nadam se da ces razumjeti sta zelim da kazem.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja sam iskren i ne znam lagati, niko nije rekao da ostavljas muza kod kuce.Ja nisam obecao Vodolijo da cemo ja i ti piti kafu.TO SI TI OBECALA.Drugo, za 46 dana nisi nasla zahodno da kazes Omare jebiga ja ne mogu da pijem kafu sa tobom jer, tako i tako i tako.Nego si se usutila, opet ti kazem nije vazno majke mi moje, ja jesam malo ptreosjetljiv sto se toga tice, drzim za rijec neke ljude, ono sto su obecali to i ocekujem da se i ostvari.Nema veze, ne zelim nesporazume, ne zelim svađe.Jako sam umoran od svega i ne osjecam se dobro.
Želim da vam kazem ,da ja vas jako puno poštujem i cijenim, da ste mi puno puta pomogli.
Ali sada vam 100% kazem ,da Omar ovaj put vas napušta, ne zbog nekoga, ne zbog necega sto mi ne odgovara ovde, nego jednostavno radi toga sto se ja ko ja načazim u groznoj situaciji.ŽELIM DA BUDETE ZAJEDNO, ŽELIM DA SE MEĐUSOBNO POŠTUJETE I VOLITE.
PUNO VAS VOLI I CIJENI VAŠ DRUG OMAR.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Nisam htio da vam kazem, nisam htio da pridodajem značaj ovome sto ču vam reči jer i vi imate svojih problema.Ja sam u GROZNOM STANJU, danas je 3 godine od smrti mog najboljeg druga :cry: :cry: :cry: .Najvise bi volio kada bi sada uzeo taj glupi heroin i zavrsio sa tim. Molim vas ljudi, eto Vodoliji sam ( kako ona kaze) nesto ruzno rekao.IZVINJAVAM SE NJOJ IZ SVEG SRCA.
Ako se ne budem javljao ovih dana , nemojte misliti da cu otici .Naravno da necu jer sta bi ja bez vas, ali uradio sam toliku glupost da nemate pojma. :cry: :cry: :cry: .
Volio bi da me nema, volio bi da krepam.Sam ovde u kući, telefon ne zvoni, pa čak ni moj Tata ,pa ni sestra, pa čak ni brat koji me nije nazvao evo 3 mjeseca. Osječam se ko govno, i kako ja cesto kazem da ne lažem ,jer kakav bi ja to čovjek bio kada bi lagao moje drugove.Uzeo sam SPID, nakon ne znam koliko apsinencije , ja sam opet pokleknuo.Uzas,uzas.Ja bi volio da umrem.ČAO I VOLIM VAS
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

OMARE...Sta sad pao malo se ubio....nemoj opet da padas. Sto znaci jebiga zajebo se, skupilo ti se, dosla zuta minuta, nije u tom trenutku niko bio da te podrzi ili da ti kaze razmisli kroz sta si proso kroz tu drogu. Vrijeme nemozes vratiti ali mozes da iskoristis to ko jednu lekciju....i da se boris za bolje SA GLAVOM GORE, a ne da sam sebe kritikujes. Ja sam ubjedjena da smo svi mi bar jednom kako se kaze na engleskom "Relapse". Ja licno dva puta. Prvi put sam uzela heroin (pojela govno naravno) a to je bilo januara 2004, drugi put je bio crack u Maju 2004. Al eto hvala bogu od tad nisam. Samo lakapo...ne daj se!!!!



VODA-ARCHY
Locked