Raja ne da našu kaficu!!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

svi spavajuuuuuuuuuuuuuu,a ja prckam sad po forumima,kekkekeke....sta se radi?Omare jadan gde si vise,oce li taj komp biti popravljen?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

kokan wrote:Bas tako zvezdana.. Mrdam. Prava rec.
To je dobro, znaš? :) Prvo malo mrdaš, pa onda malo brže mrdaš... ajde, glavu gore... ako sad nije dobro, biće bolje sigurno. Moraš biti optimista!

Meni je danas bio prvi neradni dan (a da nije vikend) nakon sigurno 7 godina.... Kako je Beograd lep preko dana, kad ideš u opuštenu šetnju, bez žurbe, trke... baš divan grad, a i divan dan je bio... Kakva milina :)

Puno vas sve pozdravljam! PDT_Love_06
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Prvo malo mrdaš, pa onda malo brže mrdaš... ajde, glavu gore

hmhm starkid, lepo me ti poducavas, greshna ti dusha...
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

]POZDRAV ZA OMARA!!! NADAM SE DA ĆE PRIMETITI KAD POPRAVI KOMP

Image[/img]

ImageEVO NAS ZAJEDNO! TU SU I ZVEZDAŠI!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

aaaa Kate.....haos je ovaj avatar.....hahahah. odlicno. A i ti smiliji ....gdje si to iskopala? Kako ide ? sve ok ?
Kokane,,,,ma sta ba mrdas? Ti letis covjece. Proci ce i sivilo znash i sam. Samo nemoj pokleknuti..... :wink: . Sivi dani su zajebani....
Zvrky...ziva si??? vidim i raspolozena...
Pepe gdje si ti? Omareee pa ja bi do sad napravila komp....hehehe. Da Vlade nema pa nema. nadam se da je ok...stvarno.
Sunrise....kako si? si kuci? Sanela nema ni tebe na kafi.....sta se radi? Angel...nema ni tebe...
Ma nema covjece nikoga.....
ALooo ljudiiiii........
pozdrav raji....
ps. ja ...koja ne voli bas da pije.....moram vam reci bas sam se super provela sinoc. Nisam se sad napila ono ...ali bilo je veselo. Upoznala neke nove ljude...bas kul. eto rekoh da podjelim my drunken moment s vama heheheh....ne necu postati alkoholicar. Pa ne bih nikad mogla covjece....glava boli aaaahhh...ne ne fuj.
peace
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Luna,

Jesi li sigurna da si ukapirala moju 'dirty minded' aluziju...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nisam bas raspolozena ali koga to zanima i zasto bi? Ako i neki post zvuci kao da sam raspolozena nije bas tako,popravi se raspolozenje na trenutke ili mozda na dan ,dva pa opet padne i tako u krug...da nema nikoga nema, samo citaju i to je to ali nema veze...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Nisam bas raspolozena ali koga to zanima i zasto bi?
Zar je bas tako Zvrksone ?
MILA
Posts: 24
Joined: Thu Jan 19, 2006 3:19 am
Location: CANADA

Post by MILA »

Zvrky,
jako bih volela da cujem tvoje planove i progres u vezi ucenja engleskog i da li si zavrsila skolovanje ili je tu jos nesto ostalo? Ako zvucim kao mama ignorisi, (ali ipak razmisli koliko i kako radis na sebi).
A to sto prizeljkujes ce doci, verovala ili ne, ali i na tome treba raditi (prijatelji i ostalo), ne ide to tako brzo (nekome ide, ali nismo svi isti)
pozdrav i misli pozitivno :))
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

guess not Kokane :evil: :oops: heheh. dirty minded person.....shame on you. salim se...naravno.
Zvrle samo kukas kako nema nikoga....a ne vidim te nikada. Milion gostiju ...i to je to. ja sam tuuuuuuuuuu
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
Locked