Raja ne da našu kaficu!!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Omar dolazi danas ili sutra. Cim uzme racunar sa popravke. Dobro je i sve vas pozdravlja. I nedostajete mu.
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

evo i mene.....dobro jutro svima!! mada nema nikoga. Sta se desava gdje ste? Sunrise....kako ide???
E stvarno mi je bzze sto nema Vlade..A vidjela sam ga na forumu prije 2-3 sedmice i to je bilo to. Nadam se da je cist.
Omare-kako komp? A ti?
Zvrky gdje si??? sta se desava?
Majke mi ...nikad nije bilo ovako mrtvo...jeste u dure??
Mise nema ni tebe....Kate-kako ide sve?
pozdrav svima
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Tu sam ja samo malo manje vremena ima trenutno da kuckam i citam ali kad dodjem kuci nadoknadicu ja to,kekekeke,pozdrav!!!!!!!!!!! A da jos nesto dobro sam!!!!!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

e raja, da se pohvalim

poslije vise od 20 godina, jutros sam popio kafu bez cigare. odlucio sam od danas da nepusim vise. zajebato pravo. moj dragi mozak igra samo takve trikove sa mnom.
- uzmi pakovanje od 10 cigara jer glupo je i nemoguce da sa 2 kutije dnevno odma prestanes
- zasto presatati, nemas razloga pravog
- nepijes, nedrogiras se pa cigare su sve sto ti je ostalo
- kafa ti je prisjela jutros
- ove nikotinske zvake su odvratne, pusi danas a od sutra uzmi flastere
- ko da nisi doruckovao jutros


nadam se da cu izdrzati danas. idem sat po sat. drzi me ovaj osjecaj srece i ponosa sto sam kafu odradio bez cigara. jedino sto si mogu reci i sto si ponavljam stalno

NEUZMI PRVU

danas ako preguram, sutra ce biti lakse jer imacu jedan dan iza sebe i bicu najveca p.... ako uzmem

sve najbolje
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Dragi moji da vas sve pozdravim. Nemam vremena za forum, jer sam u gostima ovih dana, u minhenu (znam da sam nepravilno napisala, ali ne zamjerite). I super mi je, povremeno otvorim samo da vidim da li propustam mnogo, i vec vidim da sam ispala iz sheme totalno. ne znam ni ko je gdje ni sta, ali nadoknadicu ja to.
Nisam nikada bila tu, pa mi je super. Stalno nesto trazimo, obilazimo,... Jos rasprodaja, uf......

sve vas puno pozdravljam, posebno svoju ludu malu prijateljicu zvrkic, i naravno DA. Ah, i IME... sve najbolje,... i Omaru, gdje je on uostalom.
I saljem vam puno puno pusica. Budite mi dobro,...
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Bas super sto si se malo izvukla od svakodnevice i bavis se bezbriznim stvarima. Zvrky se takodje bacila na putovanje i uzivanje. Nista mnogo ne propustas jer je forum prilicno mrtav ovih dana, a i chat ne radi. A Omar, xexe, popravlja komp, a kad ce ne zna se.... Lepo se ti nama provedi, a dok se vratis valjda ce se popraviti i forum i Omarov komp.
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

IME... super za cigarete, ja nikada nisam ni pokusala da ih ostavim. Cak sam pusila i u trudnoci, zamisli. I to po dvije kutije. Ne hvalim se naravno, to je grozno sa moje strane, neodgovorno totalno. A kad sam se trebala poroditi kako me samo grizla savjest, sta ako se ovo desi ili ono, ne daj Boze i sl...

A moj muz je pusio od svoje 12 god. i ostavio je cigarete prije godinu dana tacno. Sada ima 27. I to samo tako, nije se ni pripremao niti bilo sta. Samo mi je rekao, "E ja vise ne pusim. Od ove cigarete." I zaista vise nije zapalio, niti je bio neurozan po kuci niti bilo sta. Cak mi je rekao "Slobodno ti pusi tu, ne smeta me."
Istina da se udebljo 10kg :D , ali eto. Sad je zato na dijeti, i ide mu fino.

Pozdravi opet,
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Da li neko zna sta se desava sa Vladom..

Vlado drkadzijo, javi se da znamo da si u komadu
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

da znas da je drkadzija!!!

i ja brinem za njega... al valjda je dobro :)
ono, jedna rec... ziv sam i zdrav i ide mi dobro i tako to... (to su vec tri reci :) )

Kokane, a ti? mrdas? :)
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Bas tako zvezdana.. Mrdam. Prava rec.
Locked