narkonam

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
dado010980
Posts: 1
Joined: Wed Jan 04, 2006 11:19 pm

narkonam

Post by dado010980 »

Evo poslo je sest mjesjecije otkako sam cist i nemam namjere vracatise svi stari pirjatelji nji vise nema
Kao drugimao sam sticajem okolnosti upsnaosam naseg doktroa kiji neradi sa nasim ljudima ali sticaje okolnost imao je nest veoma neobicno za mene je prije toga pokusao sam om mi da xanax ili slico da mi pomogno Sticajem okolnosti uhapsen sam i sa je treci mjec kucnog pritvora I sve je super navikao sam se in na kucune poslove Ko zna koliko dugo cu biti u kucnom pritvory
ali mene nije briga vazno je da imam jednog ali vredno prijatelj koji je vjerovao u mene kroz to citavo vrrijme jedan od poznatijih nasi ljudi ali to nije bitno Izgoubio sa dobroog druga prrije godinu dana kiji je bio pravi prijatelj(crnac)
Ubili su ga zbo para osavio je zenu sa dvije njegove cerke Tuzna prica nije to sto je on poginuo nego sto sve vise nasih se navlaci na crack i heroin in chicagu
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dado jel se možda ja i te ne znamo.Imaš drug problema sa pisanjem ili si zaboravio naš jezik ili ti je crak ili heroin malo uzdrmo ličnost.Dado , ŽELIM TI DOBRODOŠLICU, ŽELIM TI DA BUDEŠ SA NAMA.I meni je najbolji drug umro od droge, i nama svima ovde su se izdesavale grozneeee stvari i uzasna su iskustva svake osobe.Ono sto to zelim reci, da smo ovde svi ko porodica, slušaju se stariji i pametniji, razgovara se i razmjenjuju se 9iskustva.
TEBI ŽELIM WELCOME I ŽELIM TI DA ŠTO PRIJE OZDRAVIŠ!!!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Neverovatno je to da u situacijama kada čovek misli da ništa gore ne može da mu se desi,upravo mu se desi to NAJGORE...
Svestan si i sam da smo svi mi izgubili gomilu prijatelja,i da je srećan onaj kome je barem neko ostao....
Ostani uz nas,i ako ti je lakše pričaj o sebi,pa čak i ako si zaboravio Srpski,piši na Engleskom,prevodićemo,i truditi se da razumemo....
Samo nam ti ostani čist...

PUNO POZDRAVA!

Pepeljuga
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

naravno.....slazem se!
dobrodosao
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Steta sto ima masa ljudi koji dodju ovdje na forum, pojave se, napisu jedan ili par postova i nestanu a mogli bi nesto vise reci.
Ja sam ovdje skoro godinu dana registrirana. A, prvi put kada sam naisla na ovu stranicu ima tome jako, jako puno vremena. Tada sam samo citala nisam se usudjivala nista napisati jer su mi se svi ljudi cinili tako bliski i cvrsto povezani, poput porodice ili best prijatelja. Iz tog perioda se sjecam samo jedne cure, neka Iva iz Pule koju cak i osobno znam.
Shvacam da svakome od nas dodju periodi kad nemas toliko volje za pisati, no, ipak...
joj, moram prestati nemam praznih pc-a, fuck
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Re: narkonam

Post by Vodolija »

dado010980 wrote:Evo poslo je sest mjesjecije otkako sam cist i nemam namjere vracatise svi stari pirjatelji nji vise nema
Kao drugimao sam sticajem okolnosti upsnaosam naseg doktroa kiji neradi sa nasim ljudima ali sticaje okolnost imao je nest veoma neobicno za mene je prije toga pokusao sam om mi da xanax ili slico da mi pomogno Sticajem okolnosti uhapsen sam i sa je treci mjec kucnog pritvora I sve je super navikao sam se in na kucune poslove Ko zna koliko dugo cu biti u kucnom pritvory
ali mene nije briga vazno je da imam jednog ali vredno prijatelj koji je vjerovao u mene kroz to citavo vrrijme jedan od poznatijih nasi ljudi ali to nije bitno Izgoubio sa dobroog druga prrije godinu dana kiji je bio pravi prijatelj(crnac)
Ubili su ga zbo para osavio je zenu sa dvije njegove cerke Tuzna prica nije to sto je on poginuo nego sto sve vise nasih se navlaci na crack i heroin in chicagu

House rest ha??? That's not too bad. I mean better than prison or jail, right??? Anyways....sorry bout ur friend. Thats life. Many of us that were using ended up loosing a closest once. I lost quite few people in my life 2. Trust me, u would be amazed how many people in here have same story. NE-wayz....really glad that ur staying clean. About house rest, I made it, u will 2.


Sve najbolje
Post Reply