CHATIJANA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Naravno da sam gledala prijatelje,i nemoj da se jezis hehehhehe ne valja ti to :finga: Ajoj ubice me Sanela pokrenula sam 5 tema i na svim se zajebavam hehehhehe,nije mi samo jasno ovoliko ljudi a niko nista ne govori jel to ja treba da se uozbiljim malo :lol: ? A taman nas Sanela pohalila da su nam komentari malo zreliji i da se primecuje razlika u odnosu na pre,kekekkekee jaoooooooo jos ne radi clovek pao im server :cry: sad vec postaje ozbiljna situacija hehheheh
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

C c c c Luno fakat si pukla ko tromblon :) Al nek, nek tako to treba. Zvrkson....pa ebiga mora se neko i zajebavati....ne treba vazda ni plakati i veoma mi je drago sto si jako raspolozena. I ja cu biti cim proradi clovek hahahahaha


Jebote navukla sam se, ma nemogu ti opisati....nego

Ja zelim da postanem pilottttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Izgleda da nas neko posuo praskom za ludilo,Luna oce jetru ,Vodica oce da bude pilot hehehheheh
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ja zelim da ostanem anoniman....c c c.....fakat ce mi sanela zabraniti na forum dok ne dodjem sebi..... bice ono dodji sebi pa dodji i nama :)



Ejjjj znas li zvrky zasto krave pasu travu????


Pa nemaju ruke da smotaju :)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt082 pomocicemo im .....i mi konja za trku imamo :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

zvrky wrote::smt082 pomocicemo im .....i mi konja za trku imamo :-D


Da navalimo ko kobila na dorata, ha????
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ja sjedim ovde kontam ......kobila...dorat-to mi je poznato. hmmm. al nesto nije u dure....i onda skontam hahhhaha.....e good job honey :wink: ;-)
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Dobro Zvrky, postavi tu adresu da možemo svi da se igramo! Nemoj da kriješ takve važne informacije! I gde je Spirit? Nema je već dugo?!
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Evo, ja bila na chatu...nema nikoga...kad je dogovor za chatanje?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa postavila sam na temi "jeli u meni problem" ! Spirit je tu, malo se opustila od kako sam ja bolje a zasto je nema na forumu to ne znam nisam pitala, takve stvari nikad nikoga ne pitam pa ni nju. Kad budem ja nestala odavde onda se zabrinite jer to ce znaciti da mi se nesto desilo sa internetom :-D a u takvim situacijama ja umirem ,hehhehe,i moram priznati tada nisam prijatna za drustvo :smt044 postajem uzasno nervozna na samu pomisao da nemam internem....sto se tice ceta stvarno bi mogli da se dogovorimo za neko vreme jer se mimoilazimo po ceo dan,evo ja cu sad otici tamo pa ako nema nikoga docicu ponovo malo kasnije :-D sad sam vam sve rekla hehehheheh,jebiga ja ne mogu po ceo dan i noc da visim tamo tako da recite ovde ili pozovite preko privane pa cu doci.....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply