CESTIT BOZIC!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
shirly
Posts: 9
Joined: Wed Oct 26, 2005 8:44 pm
Location: Sarajevo

Post by shirly »

Čestit Božić želim svim dobrim ljudima,punooooo sreće,zdravlja i veselja...(izvinjavam se što je sa malim zakašnjenjem)
eto punooo cmoka svima vama
User avatar
Ami
Posts: 1
Joined: Sun Oct 30, 2005 10:49 am

Sretan Bozic

Post by Ami »

Ja se takodje pridruzujem cestitkama za predstojece praznike,i usput bi pozelio da u 2006 god. nas dragi kolega MANSON uplovi u bracne vode,da zavrsi kurs podvodnog ribolova i da sa svojim starim haverom Jasom otvore filmsi studio.
Pozdrav
Ami :wink:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

A šta meni želiš, ha Ami?

:-D

Pozdrav i javljaj se češće. Ja znam da možeš puno toga reći. I ja tebi želim sve najbolje u Novoj 2006. :) Pozdrav i ekipi koja je s tobom...:smt006

Sanela
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Re: Sretan Bozic

Post by manson »

Ami wrote:Ja se takodje pridruzujem cestitkama za predstojece praznike,i usput bi pozelio da u 2006 god. nas dragi kolega MANSON uplovi u bracne vode,da zavrsi kurs podvodnog ribolova i da sa svojim starim haverom Jasom otvore filmsi studio.
Pozdrav
Ami :wink:
E moj Ami stari druze,nista od tih bracnih voda,ponovo sam samac...eto da znaju sve narkomanke:)...sa Jasom ne bih jos otvarao nista nekako mi je nesiguran,barem dok ga ne prime na terapiju...A sto se tice kursa i podvodnog ribolova...moze,ali ako mi vi donirate pare sa onog svog tajnog racuna;)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Božić

Post by Sagitarius »

Jesam šugavi narkoman,savjesti crnje od taloga kave,ali kad sam skrolao ovu stranicu,milo mi došlo oko srca.Vidim osobe raznih vjera kako čestitaju katolicima Božić.
E da je toga više na ovim prostorima...
I od mene Sretan Božić iz najlipšeg i najluđeg grada na svitu :D
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

pridruzujem se cestitkama i da provedete praznike u miru i rahatluku :-D
Post Reply