Seks

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Seks

Post by StopBup »

Kakvi ste po ovom pitanju?

Ja sam skoro dve godine totalni besPičmenjak, da proste dame na izrazu, ja se eto malo slobodnije izrazih.

E sad, mnogo više mi je do devojke, ljubavi, veze, nego do samog seksa, ali mogao bi i seks samo da padne.

Hajde baš da vidim je l' ima zainteresovanih za ovu temu, da ne pišem bez veze.
Hajde ekipa, otvorite se malo u ovoj temi, ili makar pokažite interesovanje! ;)
Last edited by StopBup on Thu Aug 26, 2021 8:40 am, edited 2 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Ausername »

Vidim da je sprdačina ali ajde.
Živeo sam sa devojkom i pustio sam da ode. Nisam raskinuo, nego sam se ponašao tako da joj bude dosta mene. Klasika.

6-ti dan bez gudre, na suvo. Znači momci da ne trošim reči.

Stope pa zar nemaš pobogu neku drocu za na brzaka takvih drolja što sam u Novom Sadu video nisam video nigde a pola Evrope sam obišao. Naročito u "našem svetu".
Ne verujem :shock:
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Ausername »

P.S. zbog tog "njegovo veličanstvo" sam se setio izreke:
Šta seks i novac imaju zajedničko?

[Kad ih nemaš, samo na to misliš.
Kad imaš, misliš na sto drugih stvari.]
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Ausername »

StopBup wrote: Sat Jun 12, 2021 6:15 pm Kakvi ste po ovom pitanju?

Ja sam skoro dve godine totalni besPičmenjak, da proste dame na izrazu, ja se eto malo slobodnije izrazih.

E sad, mnogo više mi je do devojke, ljubavi, veze, nego do samog seksa, ali mogao bi i seks samo da padne.

Hajde baš da vidim je l' ima zainteresovanih za ovu temu, da ne pišem bez veze.
Hajde ekipa, otvorite se malo u ovoj temi, ili makar pokažite interesovanje! ;)
Tek sad sam primetio podebljano.
Ako tražiš drolju poslao sam ti već poruku u inbox.
Ali ti tražiš devojku?
Mogu li iskren odgovor da dobijem? Bi li bio sa seljančicom?

(Jer su ti fore seljačke, a misliš da imaš smisao za humor, pa sad ako tražiš gradsku devojku, teško brt. Jedino da si bukvalno pun kao brod.)

Izvinjavati se ovde se ne praktikuje, koliko sam zapazio-a jesam. Drugo, treba mi budeš zahvalan, istinu kažem u lice (a kamoli na internetu gde me niko ne zna, ne znam što bi neko ovde lagao).
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by StopBup »

Ausername wrote: Sat Jun 12, 2021 7:14 pm Vidim da je sprdačina ali ajde.
Živeo sam sa devojkom i pustio sam da ode. Nisam raskinuo, nego sam se ponašao tako da joj bude dosta mene. Klasika.

6-ti dan bez gudre, na suvo. Znači momci da ne trošim reči.

Stope pa zar nemaš pobogu neku drocu za na brzaka takvih drolja što sam u Novom Sadu video nisam video nigde a pola Evrope sam obišao. Naročito u "našem svetu".
Ne verujem :shock:
Ne zanimaju me droce.

Prosto mi nije izazov laka ženska.

Izvinio sam se najviše zbog sebe, to je bila moja moralna obaveza. Kad ti neko posveti vreme, a ti ga napraviš budalom, kad shvatiš šta si uradio, treba da se izviniš, bar ću ja tako uvek praktikovati. U stvari, pre svega treba paziti da ne dođe do toga da treba da se izviniš...
Treba znati reći, i hvala i izvini, nije to nikakva slabost.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Ausername »

:lol:
Nisam na tvoje izvinjenje mislio, nego na svoje (tebi).
Jer sam rekao da si seljak i da su ti šale geačke. Pa sam se nadovezao sa "ovde se ne izvinjava".

U pravu si da ne treba dovesti dotle da je izvinjenje potrebno.

Sa druge strane, nije teško reći izvini i hvala. Ako sam te uvredio izvini ali nije sramota biti seljak, samo je drugačije. Ali devojke prosto ne lome noge trčeći za seljanima. Uz tvoj smisao odnosno "smisao" za humor jedino neku seljančicu da uzmeš u razmatranje.
Ako nećeš seljančicu, to je onda licemerno.

Koja tema, čoveče :!: :oops:
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Ausername »

P.S.
I zašto ti se tema zove kako se zove, da bi već u prvom postu tvrdio da te seks i ne zanima primarno nego više veza?

Drugi put prvo razmisli pre davanja naslova temi. ;)
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Ausername »

Ništa brt, onda zanemari pp. Mislio sam da si "zagoreo".
Sve je to potreba, potreba kao za hranom i vodom i u redu je. Feminista sam, verovali ili ne, samo što jednostavno poznajem neke devojke, naročito u Novom Sadu, koje bi bile presrećne da ih Stop pozove.
Znači ne tretiram ja nikoga kao objekat, poštujem žene i nije mi problem to i da kažem (pitajte Sanelu, juče se nasmejala jer sam rekao da se ona "spušta na naš nivo, da bismo je razumeli")

A čemu sve ovo i pričam, sam sebi nisam jasan. Osećam se dobro sad. Danas popodne sam umirao od bolova satima. Sinoć zamalo da povraćam.
Popijem 2 Brufena i 2 Diklofenaka i "Bromazepam" od 3mg, nisam mogao više da trpim. Sad sam iscrpljen. Gledaću nešto na TV, što gluplje budem našao, da odmorim mozak.
Mada i Stopove teme mogu da posluže za odmor mozga :lol: :lol:
Poz.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Jun 12, 2021 7:54 pm
Ausername wrote: Sat Jun 12, 2021 7:14 pm Vidim da je sprdačina ali ajde.
Živeo sam sa devojkom i pustio sam da ode. Nisam raskinuo, nego sam se ponašao tako da joj bude dosta mene. Klasika.

6-ti dan bez gudre, na suvo. Znači momci da ne trošim reči.

Stope pa zar nemaš pobogu neku drocu za na brzaka takvih drolja što sam u Novom Sadu video nisam video nigde a pola Evrope sam obišao. Naročito u "našem svetu".
Ne verujem :shock:
Ne zanimaju me droce.

Prosto mi nije izazov laka ženska.

Izvinio sam se najviše zbog sebe, to je bila moja moralna obaveza. Kad ti neko posveti vreme, a ti ga napraviš budalom, kad shvatiš šta si uradio, treba da se izviniš, bar ću ja tako uvek praktikovati. U stvari, pre svega treba paziti da ne dođe do toga da treba da se izviniš...
Treba znati reći, i hvala i izvini, nije to nikakva slabost.
Moram se sloziti sa ovim sto je prejebao pola Evrope, da ti je tema glupa
Zavisi sta ljudi traze, stvar je licna i zato je tema glupa
Neko trazi seks bez emocija, ne bi da se veze, neko zeli suprotno od toga i tada je tesko, a ti si neozbiljan covek
U jedan post dve razlicite stvari stavis
Da samo padne, mozes i sada, izadji druzi se, zivi.. Nista te ne sprecava
A sta je tebi sada izazov? Sredi sebe i svoj zivot, pa trazi nesto odredjeno
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sat Jun 12, 2021 8:43 pm
StopBup wrote: Sat Jun 12, 2021 7:54 pm
Ausername wrote: Sat Jun 12, 2021 7:14 pm Vidim da je sprdačina ali ajde.
Živeo sam sa devojkom i pustio sam da ode. Nisam raskinuo, nego sam se ponašao tako da joj bude dosta mene. Klasika.

6-ti dan bez gudre, na suvo. Znači momci da ne trošim reči.

Stope pa zar nemaš pobogu neku drocu za na brzaka takvih drolja što sam u Novom Sadu video nisam video nigde a pola Evrope sam obišao. Naročito u "našem svetu".
Ne verujem :shock:
Ne zanimaju me droce.

Prosto mi nije izazov laka ženska.

Izvinio sam se najviše zbog sebe, to je bila moja moralna obaveza. Kad ti neko posveti vreme, a ti ga napraviš budalom, kad shvatiš šta si uradio, treba da se izviniš, bar ću ja tako uvek praktikovati. U stvari, pre svega treba paziti da ne dođe do toga da treba da se izviniš...
Treba znati reći, i hvala i izvini, nije to nikakva slabost.
Moram se sloziti sa ovim sto je prejebao pola Evrope, da ti je tema glupa
Zavisi sta ljudi traze, stvar je licna i zato je tema glupa
Neko trazi seks bez emocija, ne bi da se veze, neko zeli suprotno od toga i tada je tesko, a ti si neozbiljan covek
U jedan post dve razlicite stvari stavis
Da samo padne, mozes i sada, izadji druzi se, zivi.. Nista te ne sprecava
A sta je tebi sada izazov? Sredi sebe i svoj zivot, pa trazi nesto odredjeno
Slažem se i ja da je glupa. Može da se popriča o teškoćama koje tu imamo, ta tema već postoji. Akkasha je otvorila. Emocije.

Stop Bupe, možeš tamo, ali ne znaš o čemu, a kada ne znaš, to treba da pričeka. Standardica, kod tebe.
Post Reply