Seks

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Jun 12, 2021 8:43 pm
StopBup wrote: Sat Jun 12, 2021 7:54 pm
Ausername wrote: Sat Jun 12, 2021 7:14 pm Vidim da je sprdačina ali ajde.
Živeo sam sa devojkom i pustio sam da ode. Nisam raskinuo, nego sam se ponašao tako da joj bude dosta mene. Klasika.

6-ti dan bez gudre, na suvo. Znači momci da ne trošim reči.

Stope pa zar nemaš pobogu neku drocu za na brzaka takvih drolja što sam u Novom Sadu video nisam video nigde a pola Evrope sam obišao. Naročito u "našem svetu".
Ne verujem :shock:
Ne zanimaju me droce.

Prosto mi nije izazov laka ženska.

Izvinio sam se najviše zbog sebe, to je bila moja moralna obaveza. Kad ti neko posveti vreme, a ti ga napraviš budalom, kad shvatiš šta si uradio, treba da se izviniš, bar ću ja tako uvek praktikovati. U stvari, pre svega treba paziti da ne dođe do toga da treba da se izviniš...
Treba znati reći, i hvala i izvini, nije to nikakva slabost.
Moram se sloziti sa ovim sto je prejebao pola Evrope, da ti je tema glupa
Zavisi sta ljudi traze, stvar je licna i zato je tema glupa
Neko trazi seks bez emocija, ne bi da se veze, neko zeli suprotno od toga i tada je tesko, a ti si neozbiljan covek
U jedan post dve razlicite stvari stavis
Da samo padne, mozes i sada, izadji druzi se, zivi.. Nista te ne sprecava

A sta je tebi sada izazov? Sredi sebe i svoj zivot, pa trazi nesto odredjeno
Uozbiljujem se polako, a treba tu vremena moja Xxxana, da smo bili ozbiljni, da smo znali šta hoćemo, da smo mislili, ne bi ni bili na ovom forumu...

Sada mi je izazov pre svega da se uozbiljim. ;) Maksimalno za svoje godine...
Izazov mi je da se moralno potpuno izgradim.

Što se tiče devojke, izazov mi svakako ne bi bila laka ženska, ili prostitutka.
Izazov bi mi bila devojka oko koje moraš da se potrudiš da dopreš do nje, devojka koja ima slične afinitete, želje, ciljeve, pogled na život, osoba koja bi mene dopunjavala i ja nju...

Nije tema glupa, već opis, priznajem. Jer sam otišao u dva pravca.
Što se seksa tiče, jbg, on je nama dok se ne sredimo skroz, ili većinom, često na pameti. :)

P.s. Znaš kako kaže Jovan Dučić? "Muškarac ženu oplodi fizički, a ona njega duhovno."

P.p.s. Neka shvati ko kako hoće, kao da ti ja laskam, da ti titram, da te tašem po ramenu, baš me briga, ali ja vidim da ti misliš, da se boriš, a pre svega da imaš ogromnu želju da se središ i počneš da živiš. Naišle su prepreke, ali prevazići ćeš ih ti.
I ja sam često u 4 zida. Kad nisam, u glavnom radim. Danas je subota, nisam ni radio, ali nigde ni išao, niti ću ići. Provodim vreme sam sa sobom, razmišljam o životu, o sebi, po malo čitam, i tako. Biće vremena za druženja, sada ne treba nigde da srljamo, već sve da radimo staloženo.
Posle onog zimusnjeg, kratkog ali opasnog recidiva, svega sam 4-5 puta bio na nekom druženju. Jednom rođendan, jednom rođenje deteta kod druga i drugarice, jednom Uskrs, i možda dva spontana, nebitno. Mogao bih ja svako veče sad posle posla da odem kod nekoga, ili u kafić da blejim, ali neću, imam šta pametnije i korisnije da radim kod kuće u slobodno vreme. Zavoleo sam knjige...
Sinoć posle sto godina gledao tenis, Nole u vrhunskom meču dobio Nadala, sutra finale Gradn slama, nadam se da će dobiti onog Cicipasa, mladog Grka, za svoj 19.-i Grand slam...
Hahah, raspisa se ja, i otvorih 100 tema na temi za seks, koja u startu nije dobro opisana, jbg... :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by samo »

StopBup wrote: Sat Jun 12, 2021 6:15 pm Kakvi ste po ovom pitanju?

Ja sam skoro dve godine totalni besPičmenjak, da proste dame na izrazu, ja se eto malo slobodnije izrazih.

E sad, mnogo više mi je do devojke, ljubavi, veze, nego do samog seksa, ali mogao bi i seks samo da padne.

Hajde baš da vidim je l' ima zainteresovanih za ovu temu, da ne pišem bez veze.
Hajde ekipa, otvorite se malo u ovoj temi, ili makar pokažite interesovanje! ;)
Stope čitam ja tebe i drugu ekipu s foruma, ma najjači si što se mene tiče.
Samo nastavi.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by StopBup »

Sinoć sam sanjao seks. 8-) Relativno rano sam zaspao, probudio se, vidim ovde bilo "gozbe" na forumu, ali ste se već bili razišli, kad sam se ja ulogovao. Posle zaspah ponovo oko 5, ali više nije bilo seksa, haha...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by StopBup »

Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by StopBup »

Otišao je opis teme u dva smera, nema veze...
No, osećam da se polako emotivno stabilišem, tako da bi trebalo uskoro da budem sposoban za kvalitetnu emotivnu vezu. Ja bih pre naravno seks sa emocijama, ali vala bih se sad i intimno fizički spojio sa ženom i bez emocija. 8-)
Volim seks, i rado ga se sećam. :)
Jako mi rade hormoni, pa često mislim o njemu. No otkad sam prohodao i počeo da radim, nakon polugodišnje pauze, nisam se baš ni kretao. U glavnom posao i kuća.
Zadnji put sam bio sa 13 godina mladjom curom, vezica kratka, bez nekih emocija, ali tad me još držalo ono nezrelo stanje, gde sam otkidao za mlađim curama. To me je prošlo, sada su mi mnogo privlačnije žene od 25 pa do mojih godina, a i starije...
Osećam se polako sve normalnije i normalnije, pa naravno da sve više mislim na žene. Muškarac mojih godina, pa sve do nekih 55-60, ne može biti sasvim normalan, ako nema ženu pored sebe...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Dorat
Posts: 46
Joined: Sat Jun 19, 2021 11:23 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Dorat »

Sex mi je slab ali zato rijedak. još mi je mekan k'o duša 8-)
"Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem".
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Akkasha Come Back »

Dorat wrote: Sat Jun 26, 2021 8:32 pm Sex mi je slab ali zato rijedak. još mi je mekan k'o duša 8-)
Car :lol:
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Njegovo veličanstvo SEKS <3

Post by Akkasha Come Back »

Znaš šta, ustvari dobra tema.
Je l' neko imao sex strejt???
Ja sam imala seks strejt i skroz je bezveze. Dosadno i nekako grubo.
U poređenju sa seksom na pajdi koji je nežan, senzualan, maštovit, svaki put drugačiji...drogirani muškarac je kao u slow-motion filmu, a meni ta sporost prijaaaaa...volim nežno.
Još je bolje ako sam i ja drogirana, osećaj je jači, mada ne moram, dovoljno je da je muškarac na dopu. Ali gde ja sad da nađem drogiranog tipa? Bilo pa prošlo.

Kad sam izašla iz zatvora, prvo što sam uradila je da odem kod bivšeg. Drugarski da mi učini, 3 godine nisam muškarca videla. Bili smo oboje strejt i ništa nije valjalo.
On je "otaljavao posao" kao da mora i stvarno je bilo dosadno. Mislim čak da sam u toku seksa mislila o nečem desetom. Nije išlo.
U "vezi" smo bili oko 3 (mučna) meseca.

Onda sam zvala drugog bivšeg, taj je bio u mom sećanju "Kazanova" (mnogo dobar ljubavnik koji voli zaista žensko telo i razume se, prosto) i sa njim je bilo "onako".

S'obzirom da smo uvek otvoreno o svemu pričali, ja mu kažem da mi je bezveze, on kaže da je to zato što smo strejt.

Jebiga. Ništa od seksa. Ponekad mi se javi želja, obično u snu, sanjam seks ili ako gledam neki film, ali se brzo setim da nisam više na dopu ili morfijumu i da jednostavno to neću osetiti više nikada. Mislim, mogla bih, ali je cena previsoka a ja sam vaga u podznaku, tako da sve "vagam" i prosto je "ipak neću" prevagnulo.

(Bar sam probala). Koji crnjak. Au bre kakvi smo, evo smejem se :lol:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SEKS

Post by StopBup »

Ne bih se slozio da je seks na opijatima dobar, al' aj', svako zna svoje. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SEKS

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Tue Aug 24, 2021 6:20 pm Ne bih se slozio da je seks na opijatima dobar, al' aj', svako zna svoje. :)
Većina muškaraca uopšte veze nema kako da zadovolji ženu, mi nismo komad mesa sa rupom u sredini.

Kad konj ne zna šta radi, onda boli. Eto ti prosto objašnjenje. A protiv bolova su šta-opijati.

Ukratko.

Da ste vi naučili žensku anatomiju mi ne bismo morale uzimati sredstva protiv bolova za seks, jbte.

Od mene toliko. I hvala onom Bogu ako postoji što sam ta generacija koja jesam, u moje vreme se ljubimo, mazimo, pa seks, sada ove mlade devojke moraju da gutaju spermu i to je danas "normalno", ja to a ni analni seks ne bih uradila nema tih para. Sačuvaj bože. To i prostitutke naplaćuju najviše, evo ti cenovnik od pre 2-3: godine:
-oralni seks bez završnice 250 dinara
-seks u misionarskoj pozi i otpozadi 600 dinara
-lizanje čmara i testisa 650 dinara
- analni seks 800 dinara
- oralna završnica u usta 1000 dinara

Pa ti vidi. A glupača radi to džabe "ljubav", "imam dečka!" A ovo je cenovnik onih najjeftinijih prezrelih ženturača.
Ustvari, setih se, kod Gimnazijalki je sve po 800 dinara. Strava zgodne ribe, samo što su uglavnom od 16-17 godina, naravno, lažu da su punoletne pa ako te uhvate sa njima, eto ti belaja, maloletnica.

Što se tiče prostitucije uopšteno, ja da mogu da vratim vreme ili bih bila prostitutka ili bih našla neki drugi način naplaćivanja, prosto ne mogu da verujem kad se setim nekog bivšeg dečka šta sam ja uslovno rečeno "činila" nekome, džabe, naravno. Zamalo se nisam udala jednom pa pridodam i rintanje od jutra do mraka za muža, njegovog oca, brata i majku.
Sreća trgla sam se posle 3 meseca "braka", zvala oca i majku da dođu autom po mene i moje stvari.

Žene su ograničene glupače. Još uvek. Nisu sve, naravno.
Neke vole seks, ja ne volim. Jebiga.
Post Reply