SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

"Naš narod" kad rekoh, nisam mislila ništa patriotsko 🤣
Htela sam da kažem da mi se gadi kako predstavljaju žene, muškarce, seks...u domaćim filmovima muškarci su plitkoumni *hebači a žene su "tuke" "sa pilećim mozgom".
Jebiga nismo takvi. Mene sramota od sveta kad mi neki stranac kaže da je gledao neki srpski film, ko zna kakva scena mu je u glavi.
User avatar
Makedonec
Posts: 48
Joined: Sun Oct 04, 2020 12:43 am
Location: Macedonia

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Makedonec »

Viktor89 wrote: Wed Apr 28, 2021 11:34 pm
Makedonec wrote: Wed Apr 28, 2021 10:36 pm Engleski humor je poseban po tome da je više satirična kritika društva i ljudskih karaktera,nego samo obicna komedija, ali pogledajte “DARK” serija je odlično odradjena.
A psiho trilere neznam dali ste gledali “OldBoy” original Korejsku verziju? mislim da je to vrh u tom žanru kojeg niko nije dostigao, baš sam se pitao kakav je to mozak koji je takav scenario napisao.
Gledao sam. Film jeste bolestan, ali je i remek delo za razmišljanje. Tačno tako, kada te film natera da razmišljaš i o režiseru.
I dobro je da postoje takvi filmovi, i filmovi kao 8mm i Srpski film, koliko god bili brutalni i teški za gledanje baš se daje mali uvid u tom tamnom ćošku društva gde niko ne zaziruje, jer previše je bolesno i mračno. Al su uvek u toj priči neki oligarsi, senatori ta nedodirljiva fela.
Prije desetak godina su optužili naslednika firme Dupont da je seksualno zlostavljao bebu, i dobio samo šest meseca robiju, A Dupont je firma što je izmislila kevlar i prodaje barut na svako ratište još od sedamnaestog veka, miljarderi i jedna od najuticajnijih porodici Americi, to su ti trenutci kad pomisliš da bi imao zakon u ruke na nedelju dana, da sve to pretopim u sapun 😡
Fate whispered to the warrior,
you cannot withstand the storm
and the warrior whispered back,
I AM THE STORM!!!
User avatar
Makedonec
Posts: 48
Joined: Sun Oct 04, 2020 12:43 am
Location: Macedonia

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Makedonec »

Akkasha Come Back wrote: Thu Apr 29, 2021 4:24 pm
Makedonec wrote: Thu Apr 29, 2021 3:02 pm Film ili knjiga, šta je bolje..bar kad je Akkasha u pitanju siguran da bi ona sto posto preferirala knigu nego filma, bas je česta ta tema, i uvek neko je kao da,da knjiga naravno bolja :D bar se meni to desilo par puta da čujem, a znaš lika il devojku da u životu nije nikada ni uputsvo na kesu od špagete pročitao :D ja sam pročitao onu trilogiju od Stig Larasona, “Devojka sa tetovažu zmaja” al čisto jer sam dobio knjige na poklon, i odlične su, takodje i filmove koje su uradjenje po knjige su mnogo dobre (Švedska produkcija) tri filma za svaku knjigu zasebno, odlični trileri.

A inače mi koji gledamo "boleštine", horore, psiho-trilere i tako dalje smo-verujte iz iskustva-daleko bolji ljudi.
Ovi što gledaju tupave romantične komedije i slično, siluju, kradu, lažu, biju i idu redovno u crkvu su najgori.
On point skroz
Fate whispered to the warrior,
you cannot withstand the storm
and the warrior whispered back,
I AM THE STORM!!!
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Baš smo ono "opušteni", ne zna se ko više piše :lol:
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Makedonec wrote: Thu Apr 29, 2021 5:10 pm ...jedna od najuticajnijih porodici Americi, to su ti trenutci kad pomisliš da bi imao zakon u ruke na nedelju dana, da sve to pretopim u sapun 😡
"Da sve to pretopim u sapun" :lol: Care! 😂
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

@Stope (dobrodošao) prebaci se ovamo, opšte stvari.
Neka se svi prebace ili ovde ili na staru opštu temu "Tko se kako osjeća...o muzici i ćevapima"

Jebiga moderišem ovde, perfekcionista sam.
A "Emocije" neka ostanu za to
A "Informativni razgovor" odavno više nema veze sa naslovom.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Premešteno ovde
StopBup wrote: Tue May 25, 2021 2:04 pm Moram da priznam da mi je ova četvorosedmična zabrana pisanja odlično došla.
Do pre 10-15 dana, razmišljao sam da li ima u opšte svrhe da se vraćam na forum, kad sam se svojom nedovoljnom iskrenošću, ulepšavanjem i prećutkivanjem stvari, pa i teranjem često neke kontre kad to nije potrebno, skroz pogrešno dojmio doslovno kod svih članova sa kojima sam pisao.
Posle sam ipak shvatio da se to naravno može ispraviti iskrenim pisanjem, i da mogu svojim učestvovanjem na forumu da pomognem i sebi i drugima, naravno pod uslovom da budem iskren, a to naravno mogu da budem i od mene SIGURNO nećete više čitati prikrivenu istinu i ulepšane stvari.
Nisam baš precizno ni sebi još objasnio zašto sam to radio, ali sigurno je jedan od razloga i to, što za nekoga ko čita forum i bori se, nije neki podsticaj da čita kako neko pada.
Naravno da je to bila greška, nikome ovde ne možeš pomoći, niti mu olakšati prećutkivanjem istine u ovoj našoj borbi, ni sebi, ni drugima.
Nikad nisam lagao ovde(prećutkivanje ipak nije isto) , sem ranije, prošle godine, sam znao da kažem da sam čist, kad nisam bio, jebi ga, najiskrenije me je sramota zbog toga, i to se SIGURNO više neće desiti. Nije toga bilo nešto puno, ali je bilo.
Nikoga ne možeš osokoliti u ovoj našoj borbi, ni sebe, ni druge, prikrivanjem istine i pravog stanja stvari.
Naravno, pre svega se borim da ne bude ni povoda za to, a ako se ne daj Bože desi, neće biti prećutano.
Ove godine prećutah onaj recidiv, pa ga obelodanih posle mesec i po od njegovog završetka, opet nisam baš sebi tačno objasnio zašto sam tako uradio, a i moji u kući su sve znali u realnom vremenu, samo mi je ovde trebalo vremena da se otvorim.
Ponavljam, od mene od sada, samo kompletna istina na forumu.
Čitao sam vas svakodnevno za vreme zabrane pisanja, jeste ovaj moj post malo "tra-la-la-la", prvo hoću da vidim da li vas u opšte ima na forumu, da li imam kome da pišem, pošto mi se čini da nema nikoga zadnjih dana, a imam šta da kažem, i vama, a i o sebi.
P.s. Do neba me je sramota, i osećam grižu savesti, zbog Xxxane i Frajle. Xxxana, još me grize savest dok još nisi shvatila da nešto nije u redu, ono početkom marta, kad si mi prvo napisala onaj iskren savet, ono kad si mi rekla šta se tebi dešavalo kad si ostavila pljuge, i čega da se pazim, itd, a ja sam tad, nisam siguran, niti je bitno, ili još bio u recidivu, ili tek izašao iz njega.
Do neba izvini!
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Zdravo
Kao prvo, nisam znala koji ban si "popio". Znači onaj gde sve možeš da pratiš, samo ne možeš da pišeš.

Moglo je biti i gore, 2005- se nije banovao samo Nick nego IP adresa, pa se nije moglo ni čitati.

Ja sam mislila da je to danas (mesec dana) haha, ok, juče.
I, osim toga što ti se ceo post svodi na "Zdravo Ana, izvini Ana, obećavam ti Ana" kako si provodio dane, šta ima novo, šta si radio...?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Wed May 26, 2021 11:53 am Zdravo
Kao prvo, nisam znala koji ban si "popio". Znači onaj gde sve možeš da pratiš, samo ne možeš da pišeš.

Moglo je biti i gore, 2005- se nije banovao samo Nick nego IP adresa, pa se nije moglo ni čitati.

Ja sam mislila da je to danas (mesec dana) haha, ok, juče.
I, osim toga što ti se ceo post svodi na "Zdravo Ana, izvini Ana, obećavam ti Ana" kako si provodio dane, šta ima novo, šta si radio...?
Ja sam još uvek polu-mobilan, evo 2 i po meseca otkad lečim rane, manja je skoro skroz prošla, a veća ima još da zarasta.
Radio sam i radim šta mogu, ali nisam još skroz mobilan.
Kod kuće sam još uvek većinu vremena, čitam neku Dučićevu filozofiju trenutno, i Heseove autobiografske spise, i sad hvala Bogu mogu i da vežbam. Bio sam prilično atrofirao od ležanja. Nisam nešto oran za pisanje, možda narednih dana...
Nego čitao sam kad si pisala o svom pokojnom dečku iz mog grada. Sećam se od ranijeg tvog pisanja njegovog imena i nadimka, pa nešto povezujem. Možda sam ga znao. Da on nije bio 1983.-e, da nije imao crnu kosu, i da li mu je glas nekako bio polu-grub?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Wed May 26, 2021 6:47 pm Nego čitao sam kad si pisala o svom pokojnom dečku iz mog grada. Sećam se od ranijeg tvog pisanja njegovog imena i nadimka, pa nešto povezujem. Možda sam ga znao. Da on nije bio 1983.-e, da nije imao crnu kosu, i da li mu je glas nekako bio polu-grub?
Tvoja pitanja i interesovanja su zaista neverovatna.
Post Reply