SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

[
Last edited by Akkasha Come Back on Sat Sep 11, 2021 4:13 pm, edited 1 time in total.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Sun Jun 13, 2021 11:10 pm
xxxana wrote: Sun Jun 13, 2021 8:54 pm
Ajde spusti loptu malo
Razumem te, nema veze sto vredjas, mislim i ne mozes, ista ponasanja sam imala, kao ti sada
Ne zelis prihvatiti da je problem mnogo veci od onoga kako ga sada posmatras i mislis da si u vecoj prednosti od nas propaliteta, zato i mislis da te drugi zele povuci na dno i da su u puno vecem problemu od tebe.. Gresis..
Deja vú.
Tako si i ti u poslednjem pisanju sa Ličaninom navela da je pukao više od tebe jer ima 50 godina.
I apsolutno si ga otpisala.

"Mator čovek a dolazi na forum da deli savete" nešto u tom smislu, neka cepidlaka Viktor ne zameri što sam parafrazirala a ne citirala u slovo.

Ako ne treba da se spustim da objasnim šta znači "parafraza"? Nešto mi nije bilo jasno oko toga ko se diže, ko se spušta 😂

E baš mi je milo and drago što je @Ausername otišao hladno, niste uspeli da ga razbesnite kao StopBup-a.

A, ne obraćajte pažnju na mene, ja u prolazu...došla pokupim poštu 😂

Ja sam čista 9 i po godina, šta meni može da se kaže?
I opet sam doživela da me xana nazove, citiram: "Budaletina". Tako da stvarno ne obraćaj pažnju @Ausername (je l' to ono kao A gde treba ukucati username? Simpatične ideje imate ovde...)

Hajde, valjda neću zažaliti, @Ausername sad otvori oči i čitaj šta ti pišem (jer sam malopre videla da si me pomenuo na više mesta, Akkasha, pa Akkasha...)
Dobro. Ostavila sam ti u inboxu link ka Facebooku. Opušteno čitaj. Ne treba da imaš svoj nalog. Ako imaš instaliranu aplikaciju, piše ti ime, prezime i lozinka.
Ja imam 2-3 naloga tamo, videćeš, deluje kao pravi profil, fotografije, ovo, ono...znači samo uđi i videćeš u prijateljima samo jedno ime- e to sam ja. Pa ćemo nastaviti.
(U najgorem slučaju trebaš samo skinuti fb aplikaciju ako nemaš, odnosno instalirati).
Sve te čeka na gotovo.
Ovo jako retko radim, da znaš, skoro nikad.
Pišem javno u slučaju da budeš blokiran i ne možeš otvoriti inbox, ali o tom potom, videćemo hoćeš li preživeti do sutra 😂

Ostali, laku noć.
Ko ne može da zaspi, prijatnu noć želim.
Moje misljenje o Licaninu imam ja, a ti mozes kao posmatrac u mom afektu
Nastavi
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sun Jun 13, 2021 11:17 pm
Akkasha Come Back wrote: Sun Jun 13, 2021 11:10 pm
xxxana wrote: Sun Jun 13, 2021 8:54 pm
Ajde spusti loptu malo
Razumem te, nema veze sto vredjas, mislim i ne mozes, ista ponasanja sam imala, kao ti sada
Ne zelis prihvatiti da je problem mnogo veci od onoga kako ga sada posmatras i mislis da si u vecoj prednosti od nas propaliteta, zato i mislis da te drugi zele povuci na dno i da su u puno vecem problemu od tebe.. Gresis..
Deja vú.
Tako si i ti u poslednjem pisanju sa Ličaninom navela da je pukao više od tebe jer ima 50 godina.
I apsolutno si ga otpisala.

"Mator čovek a dolazi na forum da deli savete" nešto u tom smislu, neka cepidlaka Viktor ne zameri što sam parafrazirala a ne citirala u slovo.

Ako ne treba da se spustim da objasnim šta znači "parafraza"? Nešto mi nije bilo jasno oko toga ko se diže, ko se spušta 😂

E baš mi je milo and drago što je @Ausername otišao hladno, niste uspeli da ga razbesnite kao StopBup-a.

A, ne obraćajte pažnju na mene, ja u prolazu...došla pokupim poštu 😂

Ja sam čista 9 i po godina, šta meni može da se kaže?
I opet sam doživela da me xana nazove, citiram: "Budaletina". Tako da stvarno ne obraćaj pažnju @Ausername (je l' to ono kao A gde treba ukucati username? Simpatične ideje imate ovde...)

Hajde, valjda neću zažaliti, @Ausername sad otvori oči i čitaj šta ti pišem (jer sam malopre videla da si me pomenuo na više mesta, Akkasha, pa Akkasha...)
Dobro. Ostavila sam ti u inboxu link ka Facebooku. Opušteno čitaj. Ne treba da imaš svoj nalog. Ako imaš instaliranu aplikaciju, piše ti ime, prezime i lozinka.
Ja imam 2-3 naloga tamo, videćeš, deluje kao pravi profil, fotografije, ovo, ono...znači samo uđi i videćeš u prijateljima samo jedno ime- e to sam ja. Pa ćemo nastaviti.
(U najgorem slučaju trebaš samo skinuti fb aplikaciju ako nemaš, odnosno instalirati).
Sve te čeka na gotovo.
Ovo jako retko radim, da znaš, skoro nikad.
Pišem javno u slučaju da budeš blokiran i ne možeš otvoriti inbox, ali o tom potom, videćemo hoćeš li preživeti do sutra 😂

Ostali, laku noć.
Ko ne može da zaspi, prijatnu noć želim.
Moje misljenje o Licaninu imam ja, a ti mozes kao posmatrac u mom afektu
Nastavi
Ne pecaj se.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Nema sta da se pecam.. Previse ljudi slobode sebi daju sa smajlicima koji placu od smeha, samo cemu?
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Sun Jun 13, 2021 11:10 pm
xxxana wrote: Sun Jun 13, 2021 8:54 pm
Ajde spusti loptu malo
Razumem te, nema veze sto vredjas, mislim i ne mozes, ista ponasanja sam imala, kao ti sada
Ne zelis prihvatiti da je problem mnogo veci od onoga kako ga sada posmatras i mislis da si u vecoj prednosti od nas propaliteta, zato i mislis da te drugi zele povuci na dno i da su u puno vecem problemu od tebe.. Gresis..
Deja vú.
Tako si i ti u poslednjem pisanju sa Ličaninom navela da je pukao više od tebe jer ima 50 godina.
I apsolutno si ga otpisala.

"Mator čovek a dolazi na forum da deli savete" nešto u tom smislu, neka cepidlaka Viktor ne zameri što sam parafrazirala a ne citirala u slovo.

Ako ne treba da se spustim da objasnim šta znači "parafraza"? Nešto mi nije bilo jasno oko toga ko se diže, ko se spušta 😂

E baš mi je milo and drago što je @Ausername otišao hladno, niste uspeli da ga razbesnite kao StopBup-a.

A, ne obraćajte pažnju na mene, ja u prolazu...došla pokupim poštu 😂

Ja sam čista 9 i po godina, šta meni može da se kaže?
I opet sam doživela da me xana nazove, citiram: "Budaletina". Tako da stvarno ne obraćaj pažnju @Ausername (je l' to ono kao A gde treba ukucati username? Simpatične ideje imate ovde...)

Hajde, valjda neću zažaliti, @Ausername sad otvori oči i čitaj šta ti pišem (jer sam malopre videla da si me pomenuo na više mesta, Akkasha, pa Akkasha...)
Dobro. Ostavila sam ti u inboxu link ka Facebooku. Opušteno čitaj. Ne treba da imaš svoj nalog. Ako imaš instaliranu aplikaciju, piše ti ime, prezime i lozinka.
Ja imam 2-3 naloga tamo, videćeš, deluje kao pravi profil, fotografije, ovo, ono...znači samo uđi i videćeš u prijateljima samo jedno ime- e to sam ja. Pa ćemo nastaviti.
(U najgorem slučaju trebaš samo skinuti fb aplikaciju ako nemaš, odnosno instalirati).
Sve te čeka na gotovo.
Ovo jako retko radim, da znaš, skoro nikad.
Pišem javno u slučaju da budeš blokiran i ne možeš otvoriti inbox, ali o tom potom, videćemo hoćeš li preživeti do sutra 😂

Ostali, laku noć.
Ko ne može da zaspi, prijatnu noć želim.
Čista? U zavisnosti kako ko posmatra pojam biti "čist".
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Znaci, Akasa, nasla si nekoga kome mozes svoje umotvorine prosipati.. Ima takvih likova, jure mladje generacije
Dobro je da si ostavila podatke- Ausername-u ;)
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

@Aloha ("Informativni razgovor")

."..uhvatio sam sebe da se plašim stvarno čitajući ove razne prepiske , i stvarno ne planiram ostavljati vrijeme na ovo jer bi to stvorilo novi problem za sebe vremenom . Uzeti savjet DA , jer ima jako korisnih , ali intenzivno trošiti vrijeme na ovo NIKAKO , jer prije svega svrha je rješavanje problema a ne dobijanje još novih . "

Čovek je odlično rekao. Ja sam videla da će @Auser da pukne, pa sam ga povukla što dalje od vas dvoje.
Ne trebaju mu svađe i dodatni pritisak.

Što se smejem, xxxana? U zatvoru je bilo zabranjeno smejati se. Ako se nasmeješ- jel ti znaš gde si došla!?
Od kada sam izašla, smejem se vrlo često a konkretno te smajliće koristim dok kucam nešto što je ironično, pa umesto da u zagradi objašnjavam, ovako se nasmejem, pa ko ukapirao- ukapirao.

"Čista sam" od svih droga. Ali pazi ko mi kaže. Opet podrška od Viktora 😂😂😂😂

Eto sad sasvim slučajno ispade dobar primer za smajlije.

"Opet podrška od Viktora je ironično jer on podršku nikakvu dao nije, nije ni ovom momku i otuda ironija.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Mon Jun 14, 2021 12:01 am Znaci, Akasa, nasla si nekoga kome mozes svoje umotvorine prosipati.. Ima takvih likova, jure mladje generacije
Dobro je da si ostavila podatke- Ausername-u ;)
Uvek uopšteno u životu treba imati i plan B.
Ja ih imam do N :lol: (opet smeh, jer mi je smešno to što imam N broj planova 😂) zezam se u RL pa sam takva ličnost, nema kod mene neke misterije ni nedovršenih rečenica, ja iskreno kažem, ako neko nije primetio.

A da. Facebook. Ponekad zatreba. Bićemo u suštini 2 lažna profila, ja svoj pravi imam i taj nikome ne dajem.
Videće slova a kako ja izgledam, to ne.
Stvarno mislim da mu se može pomoći a pročitala sam da on prvi u to veruje, pa zašto da ne pokušam? Ako nešto "krene po zlu" blokiraću ga i Mirna Bosna.

Ja se oko ljudi TRUDIM, ako mogu da im pružim ruku a "ovo ovde" se treba vratiti u neki kolosek, svi smo se nekako "navukli na bes". Ustvari nije to "bes", prejaka reč, ali konstruktivna kritika ne postoji, empatija ne postoji, samo zabadanje nosa u tuđe živote.

Eto na koji način će @A da komunicira sa mnom, rekoh hajde...da lepo pišem kao sa drugarima, da objasnim jer sam videla komentare.

Poz i laku noć.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Mon Jun 14, 2021 1:39 am @Aloha ("Informativni razgovor")

."..uhvatio sam sebe da se plašim stvarno čitajući ove razne prepiske , i stvarno ne planiram ostavljati vrijeme na ovo jer bi to stvorilo novi problem za sebe vremenom . Uzeti savjet DA , jer ima jako korisnih , ali intenzivno trošiti vrijeme na ovo NIKAKO , jer prije svega svrha je rješavanje problema a ne dobijanje još novih . "

Čovek je odlično rekao. Ja sam videla da će @Auser da pukne, pa sam ga povukla što dalje od vas dvoje.
Ne trebaju mu svađe i dodatni pritisak.

Što se smejem, xxxana? U zatvoru je bilo zabranjeno smejati se. Ako se nasmeješ- jel ti znaš gde si došla!?
Od kada sam izašla, smejem se vrlo često a konkretno te smajliće koristim dok kucam nešto što je ironično, pa umesto da u zagradi objašnjavam, ovako se nasmejem, pa ko ukapirao- ukapirao.

"Čista sam" od svih droga. Ali pazi ko mi kaže. Opet podrška od Viktora 😂😂😂😂

Eto sad sasvim slučajno ispade dobar primer za smajlije.

"Opet podrška od Viktora je ironično jer on podršku nikakvu dao nije, nije ni ovom momku i otuda ironija.
Ne mogu dati podršku čoveku, a ispratio sam šta piše. Sa Buprenorfinom sam imao jako kratko iskustvo. Služio mi je da mi pokrije zikru. Nisam od pomoći u tom smislu.

Od nas dvoje? Lepo, Akkasha, lepo.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

xxxana wrote: Mon Jun 14, 2021 12:01 am Znaci, Akasa, nasla si nekoga kome mozes svoje umotvorine prosipati.. Ima takvih likova, jure mladje generacije
Dobro je da si ostavila podatke- Ausername-u ;)
Akkasha je neko ko je debelo zadužio forum. I vi to znate i zato vam smeta. Xxxana zar nisi rekla više puta da mnogo možeš da naučiš od Akkashe?

Ima jedna izreka u mom kraju: "Koga ljudi napadaju sigurno u njemu vide nešto što vredi. Da li bi lopovi obijali praznu kuću?"

Kuc-kuc po čelu...
Post Reply