SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

Šta li si editovala?

Iskulirajte. Ima nas malo.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Nema samo veze sa forumom i u zivotu se trudim da maksimalno izbegnem ljude kod kojih uvek postoji nesto da im nije jasno i drze se toga kao pijan plota
Smarace, jednom recju, a u ovom slucaju i koskarosa
Editovano, da izbegnem raspravu sa jednim od takvih
A ima i neki oblik poremecaja, “f” ne znam tacno koji
Njegovi postovi idu otprilike ovako:
“Nesto, nesto, nesto……Akasa, pa opet nesto, nesto, nesto….Akasa”
Lik nije napisao post da ne pomene Akasu, opsesija
I smesan (pricajuci u ime nekoga ovde, ko ima brdo licnog iskustva), povrh svega
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

F 11.2 Zloupotreba opijata

To mi je dijagnoza. Ne znam čemu naglašavanje, ovde svi imaju dijagnozu. Doktor ne može da prepiše recept bez dijagnoze, a svaka dijagnoza je F i broj.

Pitao sam šta ono bi na stranicama 31/32 ali nisam mogao da pretpostavim da ćeš da se iznerviraš, nije mi bila namera. Uostalom pitao sam te da objasniš sopstvene reči i nastade problem. Ako ti ne možeš da stojiš iza onoga što si sama rekla, šta ja da ti kažem? Ništa.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

.
Last edited by Ausername on Mon Jul 26, 2021 5:54 pm, edited 1 time in total.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

Nabavio sam "antigravitacione čizme", takozvane, pa smo brat i ja malopre postavili :D
Mnogo dobra stvar, burazer ima problem sa kičmom, pršljenovi L5 i L6 a meni je zanimljivo da visim 🤣 Bukvalno.

(Izvinjavam se zbog smajlića, video sam da i to smeta.) Odoh da visim malo, strava stvar.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

.
Last edited by Ausername on Sat Jan 29, 2022 7:17 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Ausername wrote: Mon Jul 26, 2021 5:14 pm.
Nisi dobro shvatio kontekst toga sto je Xxxana onda napisala...

Bilo je par bezveznih varnica izmedju nje i Akkashe, ali sve se brzo sredjivalo.

Akkasha je ok, licno je gotivim, ali da zna da lupi, zna. Ona fora:" Lupila i ostala ziva." :)
Znala je "momacki" da ga lupi i sto se mene tice, ali u glavnom pod uticajem drugih...

Ne opterecuj se glupostima, ne obracaj paznju na neke eventualne pokusaje provokacije, to ti govorim iz iskustva licnog sa ovog foruma, jer sam znao da nasednem na neke glupe provokacije, i da budem zrtva istih. Tacnije, vise sam bio zrtva licne nepromisljenosti, kad sam dozvolio da budem isprovociran necijim kenjanjem...

Nadje se ovde po neka dokona iskompleksirana budala, koja voli ovde da se preoucava, trazi svadju i tako to, ali nemoj da nasednes...

Kako ti guras, jesi cist?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Ajde, dobro..
Bili smo u fazama rasprava, zajednicke teme su svoj tok izgubile, na osnovu toga je i receno da je nasla nekoga, bez “konacno” cime smisao recenice menjas, sada sam na to videla i njenu reakciju- da treba uvek imati plan b, sto znaci da me je ona shvatila
Iza svojih reci stojim, jer su one u nekom trenutku naisle
Kako me koje reci karakterisu ovde, ne zanima me, svako svoj nacin vidjenja ima
Ima takvih likova, jure mladje generacije- uvek je drustvo imalo one starije, iskusnije, koji se iz nekog razloga osecaju bolje sa mladjima i manje iskusnima
Sada zelim sacuvati ovo malo mase u ovom bolesnom mozgu sto se cini zdravom, jer vise ne znam sa kim pricam ni koliki je stepen tih gluposti sa kojima se cesto vise zavozamo, nego sa realnim problemima
Uostalom, zanemareno je sve od pre, a ti iz nekog razloga opet to pokreces i pominjes vec 2.-3. put, al’ aj’, da stavim tacku
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

@Stope, hvala. Znam šta ti se dešavalo ali je stvarno drugarski od tebe napisati to zbog mene. Cenim zaista.
Drug si.

@xxana
Iskreno, prijatno me iznenadilo što sam dobio objašnjenje i ima smisla i sad skapirao.
Slažem se da stavimo tačku na sve to od pre.

👍👍
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

Nisam još čist, ali biću, dobio sam 6. jula lek koji treba da pijem 3 meseca. Pisah o tome.
Mnogo je dobar, kombinacija blagog antidepresiva plus sedativno dejstvo i još protiv anksioznosti. Sem toga, ne uzimam ništa.

Nemam više vremena, moram da idem, hvala na razumevanju i odgovorima. Pa se pišemo. 👍
Post Reply