SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

😂👍
Da ne spamujemo više.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Auseru, ako nesto ne ukapiras, cuti
Smajlici koji pucaju od smeha se odnosilo na temu koja se tada vodila, izvrces svaku moju rec, odjebi, ignorisi me, skini mi se sa vrata, pobogu

Akasa, necu da se objasnjavam i ovo je jako ruzno od tebe, to moje reci nisu, jure mladje generacije se odnosilo na drustva, a ne na muskarce, toliko
Jbt
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Tue Jul 27, 2021 6:01 pm Auseru, ako nesto ne ukapiras, cuti
Smajlici koji pucaju od smeha se odnosilo na temu koja se tada vodila, izvrces svaku moju rec, odjebi, ignorisi me, skini mi se sa vrata, pobogu

Akasa, necu da se objasnjavam i ovo je jako ruzno od tebe, to moje reci nisu, jure mladje generacije se odnosilo na drustva, a ne na muskarce, toliko
Jbt
E to sad ti izvrćeš. Sto puta si rekla za smajliće.
Ne izvrće on ništa, a ignoriše te od starta, preskače te čovek maksimalno, o'ladi.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

@Auseru, ako nešto ne ukapiraš, slobodno pitaj.
Samo nemoj nju, očigledno. Mislim da bi ti svako odgovorio na pitanje.
Ja mislim da je tako. Možda je trebalo i ja da pitam na vreme ali nisam, nemam pojma.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

U pravu si
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Tue Jul 27, 2021 6:39 pmU pravu si
Ironija, pa dobro. Tačka u svakom slučaju, evo neka bude da si ti u pravu, mada više ne znam ni o čemu, ali u pravu si.
Svi smo u pravu jer svako ima svoje gledište, ali meni nije stalo do toga da "budem u pravu" nego mi je stalo daleko više do istine i pravde, i to mi je mana.

Da ja lepo odem na tu pauzu od 7 dana, ništa ne vidim od sunca, na bazenu sam.

Xxxana, bez ljutnje.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

Priča je bolesna. Bio sam posmatrač. Nisam hteo da se uključujem. Čudno je posmatrati vas dvoje kao dve osobe. Posmatrati vas kao jednu osobu - stručna pomoć.

Ovo piše jedna jebeno bolesna osoba. Moje mišljenje.

Nije slučajnost da Ausername-a toliko zanima Xanin i Akkashin odnos da mi se ranije obratio i na pp sa istom pričom. Prvu privatnu poruku je započeo sa Xanom.

Nije slučajnost da Akkasha citira moj post napisan pre mesec dana i isti dan Ausername Xani postavlja pitanje u vezi njenih postova, takođe, od ranije.

Ne može biti slučajnost isti način kapiranja i razmišljanja.

Juče zahvalan. Sve ok. Danas ovo.

Akasha je puno takvih ispada imala na forumu. Danas jedno, sutra drugo.

Auseruname-u je tako zasmetao Stopbupov post, gde je naziva bratom. Sinoć je napisao nešto i obrisao. Ipak, nije mogao da ga iskulira ni danas.

Morao sam ovo reći.

Lično za mene ovakva vrsta spike je previše, a oboje su skloni sebi nakačiti bespotreban teret. Slučajnost.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Uspela sam da sednem u busu :mrgreen:
I upravo sam nešto shvatila: NE MOGU DA SE SETIM KADA SAM POSLEDNJI PUT IMALA NAPAD PANIKE!

Toliko "jurnjave", ovde u gradiću gde ja živim stanice su jako daleko jedna od druge, trase su nelogične, autobusi idu tek na svaki sat vremena, (ako možete da verujete!) tako da većina stanovnika ide peške.

U poslednje vreme nisam išla po šalterima, doduše, pa možda ima neke veze i to.

"Kako došlo, tako otišlo", dobro je moj psihijatar rekao "To će proći", ja nisam verovala!

Jeeeeeeej!
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Tue Jul 27, 2021 7:19 pm Priča je bolesna. Bio sam posmatrač. Nisam hteo da se uključujem. Čudno je posmatrati vas dvoje kao dve osobe. Posmatrati vas kao jednu osobu - stručna pomoć.

Ovo piše jedna jebeno bolesna osoba. Moje mišljenje.

Nije slučajnost da Ausername-a toliko zanima Xanin i Akkashin odnos da mi se ranije obratio i na pp sa istom pričom. Prvu privatnu poruku je započeo sa Xanom.

Nije slučajnost da Akkasha citira moj post napisan pre mesec dana i isti dan Ausername Xani postavlja pitanje u vezi njenih postova, takođe, od ranije.

Ne može biti slučajnost isti način kapiranja i razmišljanja.

Juče zahvalan. Sve ok. Danas ovo.

Akasha je puno takvih ispada imala na forumu. Danas jedno, sutra drugo.

Auseruname-u je tako zasmetao Stopbupov post, gde je naziva bratom. Sinoć je napisao nešto i obrisao. Ipak, nije mogao da ga iskulira ni danas.

Morao sam ovo reći.

Lično za mene ovakva vrsta spike je previše, a oboje su skloni sebi nakačiti bespotreban teret. Slučajnost.
Lol tek sad videh
Ne ljutim se uopšte jer sam i sama imala iste tripove da neko ima klon nalog. Nisam, Viktore, haha
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Marta Tufna »

Viktor89 wrote: Tue Jul 27, 2021 7:19 pm Priča je bolesna. Bio sam posmatrač. Nisam hteo da se uključujem. Čudno je posmatrati vas dvoje kao dve osobe. Posmatrati vas kao jednu osobu - stručna pomoć.

Ovo piše jedna jebeno bolesna osoba. Moje mišljenje.

Nije slučajnost da Ausername-a toliko zanima Xanin i Akkashin odnos da mi se ranije obratio i na pp sa istom pričom. Prvu privatnu poruku je započeo sa Xanom.

Nije slučajnost da Akkasha citira moj post napisan pre mesec dana i isti dan Ausername Xani postavlja pitanje u vezi njenih postova, takođe, od ranije.

Ne može biti slučajnost isti način kapiranja i razmišljanja.

Juče zahvalan. Sve ok. Danas ovo.

Akasha je puno takvih ispada imala na forumu. Danas jedno, sutra drugo.

Auseruname-u je tako zasmetao Stopbupov post, gde je naziva bratom. Sinoć je napisao nešto i obrisao. Ipak, nije mogao da ga iskulira ni danas.

Morao sam ovo reći.

Lično za mene ovakva vrsta spike je previše, a oboje su skloni sebi nakačiti bespotreban teret. Slučajnost.
Primetila sam isto.
Post Reply