EMOCIJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Sat May 08, 2021 4:07 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:05 pm Meni da počne tako da se prenemaže, jebeš mi sve, ne verujem da bih iskulirala.
Zato ja žene nisam nikad puštala u stan. I bila sam neumoljiva po tom pitanju. Nisam luda, em da mi histeriše, glumata, prenemaže se, em još posle da u muriji otpeva pesmu posle pretnje za šamar.
Izvini ako tebe pogrešno vidim, ali mogu da se kladim da bi i tebi prekurčilo, prosto stvarno ima devojaka koje bi trebalo da se zapitaju zašto ih svi živi udaraju, pustimo sad feminizam i ta sranja, ako izazivaš u svakom poriv da te udari, mačko stavi malo prst na čelo.

(Sad će Senči da me banuje zbog ovog )
O cemu ti pises budaletino?
Imala sam jedno iskustvo, lagano u poskocima
Šta "lagano u poskocima" znači?
"Budaletina" ...nisam ovde ja, to sigurno. Niti imam potrebu za takvim rečnikom.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Wed May 05, 2021 1:29 pm Eto ti, Viktore sad prostora. Ajde što si najviše doprineo banovanju StopBup a, pa si meni prvo rekao "ne brini, skinućemo ti se sa kičme" pod "mi" misleći na sebe i xxxanu samo što si se tu malo zajebao, xxxana ima svoje JA pa makoliko slabo bilo, tako je i Stop pokušavao pre tebe da govori u xxxanino ime "Mi", ali eto- ne ide.
Ti kažeš "MI" nećemo više da razgovaramo sa tobom, xxxana razgovara. (Dajem primer)
U zavisnosti od toga sa kim si ok u tom trenutku.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Sat May 08, 2021 4:10 pm Akkasha, pobrisala si postove gde si pisala o tome da ona mene vrti oko malog prsta. Odluči se. Ovo i jeste klasična ptozivka i jako ružno sa tvoje strane.
Znači, Sanela ipak briše. Ja nisam ni dolazila.
Ovako ja to vidim, da ti kažem: ovde na forumu se stiče utisak da trčiš za njom kao pašče.
Dok, kad bi se sastavili u realnom životu, verujem da bi došlo do toga da je udariš.

Nije bila prozivka nikome, jednostavno ja vas tako vidim.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:17 pm
Viktor89 wrote: Sat May 08, 2021 4:10 pm Akkasha, pobrisala si postove gde si pisala o tome da ona mene vrti oko malog prsta. Odluči se. Ovo i jeste klasična ptozivka i jako ružno sa tvoje strane.
Znači, Sanela ipak briše. Ja nisam ni dolazila.
Ovako ja to vidim, da ti kažem: ovde na forumu se stiče utisak da trčiš za njom kao pašče.
Dok, kad bi se sastavili u realnom životu, verujem da bi došlo do toga da je udariš.

Nije bila prozivka nikome, jednostavno ja vas tako vidim.
Na temi "O bupu, muzici i ćevapima...". Ti si obrisala.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Sat May 08, 2021 4:19 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:17 pm
Viktor89 wrote: Sat May 08, 2021 4:10 pm Akkasha, pobrisala si postove gde si pisala o tome da ona mene vrti oko malog prsta. Odluči se. Ovo i jeste klasična ptozivka i jako ružno sa tvoje strane.
Znači, Sanela ipak briše. Ja nisam ni dolazila.
Ovako ja to vidim, da ti kažem: ovde na forumu se stiče utisak da trčiš za njom kao pašče.
Dok, kad bi se sastavili u realnom životu, verujem da bi došlo do toga da je udariš.

Nije bila prozivka nikome, jednostavno ja vas tako vidim.
Na temi "O bupu, muzici i ćevapima...". Ti si obrisala.
Kad već pričamo o tome šta je bilo, nisam razumela tvoj post "Akkasha šta glumiš?"
Samo to si bio napisao. (A pre toga moj post je bio upućen @Ljubavnom čaju)
Aj nemoj da se svađamo.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Jel' ima koga? Juhuuuu?!

Dobro, ništa nema vas. Jebote, ne sme vam se ništa reći.
Još jednom da ponovim da uopšte nije bila "prozivka" i da apsolutno stojim iza svog današnjeg prvog posta (da mislim da bi je udario u RL).

Ali dobro, držaću se teme, ova xxxana osetljiva u pm.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:39 pm Jel' ima koga? Juhuuuu?!

Dobro, ništa nema vas. Jebote, ne sme vam se ništa reći.
Još jednom da ponovim da uopšte nije bila "prozivka" i da apsolutno stojim iza svog današnjeg prvog posta (da mislim da bi je udario u RL).

Ali dobro, držaću se teme, ova xxxana osetljiva u pm.
Mene ne poznaješ i u tom kontekstu o meni ne možeš da pišeš. Piši o sebi. Slobodno.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Sat May 08, 2021 4:44 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:39 pm Jel' ima koga? Juhuuuu?!

Dobro, ništa nema vas. Jebote, ne sme vam se ništa reći.
Još jednom da ponovim da uopšte nije bila "prozivka" i da apsolutno stojim iza svog današnjeg prvog posta (da mislim da bi je udario u RL).

Ali dobro, držaću se teme, ova xxxana osetljiva u pm.
Mene ne poznaješ i u tom kontekstu o meni ne možeš da pišeš. Piši o sebi. Slobodno.
Ne poznajem te. Sećam se kad si napisao da te žena udarila flašom u glavu i da joj nisi vratio samo zato što je žena.
Ton je bio ogorčen, nije ti baš bilo pravo i naglasio si "samo zato što je žena" ističući nepravdu.

Interesantno je što svako misli da poznaje svakoga, a da njega ne poznaje niko.

Eto koliko mene ne poznajete kad je moje viđenje "šta bi bilo kad bi bilo" je shvaćeno kao namerna provokacija i neka "prozivka".
Ljudi, izvinite ali ja vas tako vidim. Šta ću.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:51 pm
Viktor89 wrote: Sat May 08, 2021 4:44 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:39 pm Jel' ima koga? Juhuuuu?!

Dobro, ništa nema vas. Jebote, ne sme vam se ništa reći.
Još jednom da ponovim da uopšte nije bila "prozivka" i da apsolutno stojim iza svog današnjeg prvog posta (da mislim da bi je udario u RL).

Ali dobro, držaću se teme, ova xxxana osetljiva u pm.
Mene ne poznaješ i u tom kontekstu o meni ne možeš da pišeš. Piši o sebi. Slobodno.
Ne poznajem te. Sećam se kad si napisao da te žena udarila flašom u glavu i da joj nisi vratio samo zato što je žena.
Ton je bio ogorčen, nije ti baš bilo pravo i naglasio si "samo zato što je žena" ističući nepravdu.

Interesantno je što svako misli da poznaje svakoga, a da njega ne poznaje niko.

Eto koliko mene ne poznajete kad je moje viđenje "šta bi bilo kad bi bilo" je shvaćeno kao namerna provokacija i neka "prozivka".
Ljudi, izvinite ali ja vas tako vidim. Šta ću.
Nije tačno. Opet lupetaš. Napisao sam kada me je udarila flašom u glavu, da je to opravdano, zato što je žena. Da i žene mogu biti agresivne.

Ne poznajem te. Danas jedno, sutra drugo, čovek nikada nije načisto sa tobom. Kada si sa nekim dobra, onda ti je taj neko ok. Kada nisi, spremna si da vređaš. To sam i ja prošao od tebe x puta. Zato i reagujem.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Xano, reci nešto. Uvek ja najgori.
Post Reply