Tema X

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Tema X

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Sun Apr 11, 2021 2:53 pm
Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 11, 2021 2:50 pm
Viktor89 wrote: Sun Apr 11, 2021 2:38 pm Posebno sada će pisati, kada se prave priče tamo gde ih nema.
Znači nije napravila recidiv?
Uostalom, ne tiče me se, ja jesam napravila ovu temu ali da mi se skinete s k..ičme.
Radite šta hoćete, pišite šta hoćete i naravno ostanite dosledni sebi, nemoj slučajno da je nekome palo na pamet da mi kaže "Hvala, Akkasha".
Ma nema na čemu.
Ne vidim da pišeš o recidivu, pišeš o nekoj jurnjavi za njom.

Ništa ne brini, skidamo ti se sa kičme.
Hvala, Viktore. (Nije sarkazam, stvarno to mislim, Ana je nezahvalna a ti imaš previše problema i iskreno ne bih mogla toliki teret izdržati pored svojih problema).
Tema vam je na poklon i tako...zaobilazićemo se.
Pozdrav.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Tema X

Post by xxxana »

Sada sam i nezahvalna, sta cu, los sam covek, ajmo dalje
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Tema X

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sun Apr 11, 2021 3:45 pm Sada sam i nezahvalna, sta cu, los sam covek, ajmo dalje
zena ti ksana hoce reci da joj je pun klinac ovdje pricanja o tvom padu. pa sa cemo sad? pala si i to je t. ako mozes cupaj se iz toga ako ne mozes ne mozes i tocka. zena ti otvorila dobronamjerno tema x kako xana i hoce ovdje mir. i u pravu je. i akasa ima svojih problema zato je ovo i otvorila sebi za ispucavanje i pricanje u cemo ona hoce. iskreno ksana, ne budi toliko razmazena jer nisi takva i nisi klinka. imam i ja svojih problema pun klinac paih peglam kod sebe i nitko ne kuzi niti razumie sta pisem. ali meni bude lakse. kuzis?nitko te ne osuduje zbog pada i ides dalje ako znas,ako ne znas onda pitaj nekog ovdje ili puno boljedoma. davno sam ti reko da si nades decka i nekog ko ti moze biti rame za plakanje i ko e moze ispraviti ako nemas snage sama. zaznito je ai svi smo mi ovdje psihicki sa dovividnja i mozda se psihicki sredimo.nista zlonamjero ti nije rekla.bar ja to tako vidim.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Tema X

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Sun Apr 11, 2021 5:00 pm
xxxana wrote: Sun Apr 11, 2021 3:45 pm Sada sam i nezahvalna, sta cu, los sam covek, ajmo dalje
zena ti ksana hoce reci da joj je pun klinac ovdje pricanja o tvom padu. pa sa cemo sad? pala si i to je t. ako mozes cupaj se iz toga ako ne mozes ne mozes i tocka. zena ti otvorila dobronamjerno tema x kako xana i hoce ovdje mir. i u pravu je. i akasa ima svojih problema zato je ovo i otvorila sebi za ispucavanje i pricanje u cemo ona hoce. iskreno ksana, ne budi toliko razmazena jer nisi takva i nisi klinka. imam i ja svojih problema pun klinac paih peglam kod sebe i nitko ne kuzi niti razumie sta pisem. ali meni bude lakse. kuzis?nitko te ne osuduje zbog pada i ides dalje ako znas,ako ne znas onda pitaj nekog ovdje ili puno boljedoma. davno sam ti reko da si nades decka i nekog ko ti moze biti rame za plakanje i ko e moze ispraviti ako nemas snage sama. zaznito je ai svi smo mi ovdje psihicki sa dovividnja i mozda se psihicki sredimo.nista zlonamjero ti nije rekla.bar ja to tako vidim.
samo sa napisao na krivoj temi ali ali razumjes
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Tema X

Post by xxxana »

Meni tu temu ne mozete nabijati na nos, jer sqm otomenajmanje lisala ja, ipak ovde pristaju druge price, gotovo i ja s e slazem
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Tema X

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sun Apr 11, 2021 5:32 pm Meni tu temu ne mozete nabijati na nos, jer sqm otomenajmanje lisala ja, ipak ovde pristaju druge price, gotovo i ja s e slazem
ne nabijam ti nista na nos.eto izvini ako mislis da jesam
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Tema X

Post by xxxana »

Videla, hvala na zeljama
Svako moze da se posluzi kakvim god zeli informacijama, odnosno dezinformacijama
Mozes procitati svoj post o skidanju sa kicme i uporedi ga sa izbrisanim, samo kazem
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Tema X

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Tue Apr 13, 2021 7:11 pm Videla, hvala na zeljama
Svako moze da se posluzi kakvim god zeli informacijama, odnosno dezinformacijama
Mozes procitati svoj post o skidanju sa kicme i uporedi ga sa izbrisanim, samo kazem
Nema na čemu, iskreno je iako ti verujem misliš drugačije
Videla sam da si počela da brišeš sve svoje postove sa ove teme, svi su editovani u tačku pa sam pomislila da teraš neki inat.
Do svađe mi nije, svako dobro. Još jednom.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Tema X

Post by Akkasha Come Back »

Akkasha Come Back wrote: Tue Apr 13, 2021 7:45 pm
xxxana wrote: Tue Apr 13, 2021 7:11 pm Videla, hvala na zeljama
Svako moze da se posluzi kakvim god zeli informacijama, odnosno dezinformacijama
Mozes procitati svoj post o skidanju sa kicme i uporedi ga sa izbrisanim, samo kazem
Nema na čemu, iskreno je iako ti verujem misliš drugačije
Videla sam da si počela da brišeš sve svoje postove sa ove teme, svi su editovani u tačku pa sam pomislila da teraš neki inat.
Do svađe mi nije, svako dobro. Još jednom.
Ma ustvari šta se ja tebi pravdam, i ovaj post bih najradije izbrisala ali vidim da nekako- kako, ne znam- neki ljudi- ti sada- su uvek ovde i sve vide, tako da i da obrišem, svejedno.
Stvarno, Ana, zašto se ja tebi pravdam? Zašto smo u nategnutoj situaciji? Čemu tenzija? Šta sam ti ja kriva?
Reci tačno šta sam ti ja loše rekla ili uradila.
Viktor je istrtljao vašu privatnu prepisku.
Kako je došlo do toga da sam ja kriva?
Nisam te pre direktno pitala jer sam mislila da nisi ovde, sad kad vidim da sve ti vidiš, čak i obrisano, hajde reci.
Baš da čujem.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Tema X

Post by xxxana »

Odgovor na post u kome sam isprozivana.. Takodje
Post Reply