Tema X

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Tema X

Post by Akkasha Come Back »

Pitala sam te nešto i to konkretno.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Tema X

Post by Akkasha Come Back »

Možemo mi ovako da nabijamo broj postova prostoproširenim rečenicama k'o na nekim forumima što se radi, samo ne vidim poentu, ovde nisam plaćena ni po postu ni po broju reči :mrgreen:
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Tema X

Post by Akkasha Come Back »

Što nestade?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Tema X

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Tue Apr 13, 2021 8:02 pm Pitala sam te nešto i to konkretno.
Bilo je par stvari, da nisam smela da prismrdim forumu dok je trajala prica o meni.. Uglavnom oko toga
Akasa, ja apsolutno kapiram da vam nije do te price, zbog vasih sranja, a nije ni meni, trenutno temu nemam
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Tema X

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Tue Apr 13, 2021 8:09 pm
Akkasha Come Back wrote: Tue Apr 13, 2021 8:02 pm Pitala sam te nešto i to konkretno.
Bilo je par stvari, da nisam smela da prismrdim forumu dok je trajala prica o meni.. Uglavnom oko toga
Akasa, ja apsolutno kapiram da vam nije do te price, zbog vasih sranja, a nije ni meni, trenutno temu nemam
Dobro hvala na odgovoru, malo nedorečen ali kapiram.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Tema X

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Tue Apr 13, 2021 8:02 pm
Ti stvarno nekada ishitreno donosiš neki sud, menjaš mišljenje i to neretko na osnovu baš dezinformacija, pa se tada jave problemi.

Nije da ti prigovaram, niti bih ne daj Bože da se prepirem, samo kažem šta sam primetio, inače kao što sam ti rekao i ranije, često volim da te čitam, i nemam ništa protiv tebe.

Nego htedoh da te pitam. Vidim da su krenula da kačiš slike poznatih na tvojoj temi. Je l' smemo mi muški da kačimo slike poznatih ženskih koje nam se sviđaju kod tebe u kutku? :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Tema X

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Tue Apr 13, 2021 8:25 pm
Akkasha Come Back wrote: Tue Apr 13, 2021 8:02 pm
Ti stvarno nekada ishitreno donosiš neki sud, menjaš mišljenje i to neretko na osnovu baš dezinformacija, pa se tada jave problemi.

Nije da ti prigovaram, niti bih ne daj Bože da se prepirem, samo kažem šta sam primetio, inače kao što sam ti rekao i ranije, često volim da te čitam, i nemam ništa protiv tebe.

Nego htedoh da te pitam. Vidim da su krenula da kačiš slike poznatih na tvojoj temi. Je l' smemo mi muški da kačimo slike poznatih ženskih koje nam se sviđaju kod tebe u kutku? :)
Brate...imaš univerzalnu temu, imaš svoju temu, a kad već pitaš- NE, ne može.
Da temu napraviš umeš i sam ako ti treba pored svih postojećih.

A, kad te sretoh, u vezi slika želim da ti se zahvalim na linku, da nije bilo tebe ne bih u životu našla taj link.
Hvala. :)
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Tema X

Post by Akkasha Come Back »

Hahahahahahahaha
Prokletstvo bikova 🤣 (horoskop)
Mi smo "domaćini", uvek ljudi više dolaze k nama nego što mi idemo, kao gravitacija smo, uvek se oformi društvooko nas kao centralne figure i sve je to tako, a e evo i ovde, pored svih tema (+ mogućnosti da napraviš novu) ti bi radije "kod mene" 😂
Nemoj da se ljutiš, u svakom trenutku možete svi pisati kod mene, naravno, ali da gledam ženske e to je već previše.

Napravi si temu kad već umeš. Ili ti to mene malko zekiš, a? 😜😜😜😜😜
Post Reply