Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Jbte, dobro je da sam ušla na forum sad, inače ne bih ni videla da pita, ovde čovek mora izgleda da dežura inače ispadne iz toka događaja.

Dobro, Stope, rešili smo, ne može i tačka. Da ne dolazim opet, može li ti se verovati da nećeš, da ne proveravam na svakih pola sata?

Šalim se, nisi ti uopšte nerazuman, samo se praviš lud ponekad.

PEACE ✌️
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Neka moja razmišljanja danas...rendom

Zašto psihijatri misle da se pacijenti "vežu za njih"?
Jednom davno sam to prvi put čula u viziti. Čita doktorka u smislu: "Pacijentkinja napreduje očekivano, vezala se za mene... Ja oćutah, ali samo zato što sam tad još bila mlada, neiskusna i u šoku. Ko se "vezao" kravetino jedna, *ebo te onaj ko ti dao diplomu...što mrzim da se neko dokazuje preko mojih leđa. Nisam je mrzela, ali daleko od toga da sam se "vezala za nju", a zbog te laži sam počela da je prezirem.
Naravno, pobegla sam od nje prvom prilikom.

Posle sam videla da većina psihijatara očekuje neko "vezivanje". Čak i vaspitačice u zatvoru, pa jebotebog ja se ne vezujem za ljude, ni za rođenu majku akamoli doktore.
Takav stav samo može da me otera.

Volim što sam konačno našla doktora kakav meni odgovara- i njemu i meni je dosta svega, njemu pacijenata a meni doktora i oboje gledamo da se što je brže moguće rastanemo 🤣
Car 👍
- Dobar dan. Odgovara ista terapija, da produžim?
- Sve u redu, samo produžite. Hvala, doviđenja.

E, ja takve volim.
Oduvek sam mrzela da me razvlače i gnjave. Ljudi, meni stvarno ne trebaju dobri ljudi kojima je stalo meni trebaju ljudi koje zabole uvo za sve.

To mnogi ne razumeju kod mene.
To "sve ćemo lako, samo me nemoj voliti, matere ti" i sve može.

Pa, možda i nije baš toliko čudno. Ne znam.
To meni tako prošlo kroz glavu, jedna od 2 hiljade misli.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Wed Apr 14, 2021 6:54 pm Neka moja razmišljanja danas...rendom

Zašto psihijatri misle da se pacijenti "vežu za njih"?
Jednom davno sam to prvi put čula u viziti. Čita doktorka u smislu: "Pacijentkinja napreduje očekivano, vezala se za mene... Ja oćutah, ali samo zato što sam tad još bila mlada, neiskusna i u šoku. Ko se "vezao" kravetino jedna, *ebo te onaj ko ti dao diplomu...što mrzim da se neko dokazuje preko mojih leđa. Nisam je mrzela, ali daleko od toga da sam se "vezala za nju", a zbog te laži sam počela da je prezirem.
Naravno, pobegla sam od nje prvom prilikom.

Posle sam videla da većina psihijatara očekuje neko "vezivanje". Čak i vaspitačice u zatvoru, pa jebotebog ja se ne vezujem za ljude, ni za rođenu majku akamoli doktore.
Takav stav samo može da me otera.

Volim što sam konačno našla doktora kakav meni odgovara- i njemu i meni je dosta svega, njemu pacijenata a meni doktora i oboje gledamo da se što je brže moguće rastanemo 🤣
Car 👍
- Dobar dan. Odgovara ista terapija, da produžim?
- Sve u redu, samo produžite. Hvala, doviđenja.

E, ja takve volim.
Oduvek sam mrzela da me razvlače i gnjave. Ljudi, meni stvarno ne trebaju dobri ljudi kojima je stalo meni trebaju ljudi koje zabole uvo za sve.

To mnogi ne razumeju kod mene.
To "sve ćemo lako, samo me nemoj voliti, matere ti" i sve može.

Pa, možda i nije baš toliko čudno. Ne znam.
To meni tako prošlo kroz glavu, jedna od 2 hiljade misli.
zasto psihijatri misle da su se vezali za paciente? Zato sto su pacijenti glupi.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Wed Apr 14, 2021 8:07 pm
Akkasha Come Back wrote: Wed Apr 14, 2021 6:54 pm Neka moja razmišljanja danas...rendom

Zašto psihijatri misle da se pacijenti "vežu za njih"?
Jednom davno sam to prvi put čula u viziti. Čita doktorka u smislu: "Pacijentkinja napreduje očekivano, vezala se za mene... Ja oćutah, ali samo zato što sam tad još bila mlada, neiskusna i u šoku. Ko se "vezao" kravetino jedna, *ebo te onaj ko ti dao diplomu...što mrzim da se neko dokazuje preko mojih leđa. Nisam je mrzela, ali daleko od toga da sam se "vezala za nju", a zbog te laži sam počela da je prezirem.
Naravno, pobegla sam od nje prvom prilikom.

Posle sam videla da većina psihijatara očekuje neko "vezivanje". Čak i vaspitačice u zatvoru, pa jebotebog ja se ne vezujem za ljude, ni za rođenu majku akamoli doktore.
Takav stav samo može da me otera.

Volim što sam konačno našla doktora kakav meni odgovara- i njemu i meni je dosta svega, njemu pacijenata a meni doktora i oboje gledamo da se što je brže moguće rastanemo 🤣
Car 👍
- Dobar dan. Odgovara ista terapija, da produžim?
- Sve u redu, samo produžite. Hvala, doviđenja.

E, ja takve volim.
Oduvek sam mrzela da me razvlače i gnjave. Ljudi, meni stvarno ne trebaju dobri ljudi kojima je stalo meni trebaju ljudi koje zabole uvo za sve.

To mnogi ne razumeju kod mene.
To "sve ćemo lako, samo me nemoj voliti, matere ti" i sve može.

Pa, možda i nije baš toliko čudno. Ne znam.
To meni tako prošlo kroz glavu, jedna od 2 hiljade misli.
zasto psihijatri misle da su se vezali za paciente? Zato sto su pacijenti glupi.
Brate ti ili čarčav post ili škrtariš na rečima, daj neku sredinu 😂
Pojasni mi ovo
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

"Nije greh voleti koga si mrzeo,
greh je mrzeti koga si voleo".

Ja sam kao dete bila toliki FILANTROP (filantropija= ljubav prema ljudima) da sam se kidala što ne mogu svakoga da upoznam. Želela sam da upoznam bukvalno sve ljude.
Kad sam tako gledala kad se upale svetla, mislila sam o tome koliko samo jedna zgrada ima stanova, koliko ljudi živi u svakom stanu, a tako puno zgrada, tako puno gradova, tako veliki svet- pa kako da ih upoznam?

Bila sam mala i tužna i plakala sam.

A tek o gorepomenutom "vezivanju" za ljude! Majka mi je stalno govorila: "Ne vezuj se toliko za ljude". Nisam shvatala.
Verovali ili ne, trčala sam za ljudima.

Na neki način (nije to jedini razlog ali jeste jedan od razloga, a Sanela reče da pišemo o iskustvima tipa "pre i posle") sam i počela da se gudram jureći ljude.

Bio je jedan Ž. kod koga si mogao da sediš ceo dan, pa i više dana, mislim da svaki grad ima takve likove, one sa gajbom kod kojih možete da ostanete koliko god hoćete ako imate para, droge i cigara.
Tamo je uvek bilo puno, minimum 5 ljudi u 5 ujutru. I ja sam tako odlazila kad sam imala nešto para.
Spavali smo po nas troje na jednom kauču. Volela sam ih.

Poslednja "scena" sa slobode, idem ka svom stanu i sretnem nekadašnjeg druga i onako usput:
- De si brate
- Evo brate, išla na šemu sad idem u stan, ti?
- Ja sad krenuo na šemu.
-S kim si onako?
-Sam. Najjače je SAM.

I ja tako idem i mislim koja ironija: počneš da se drogiraš da bi imao društvo i na kraju opet nemaš nikoga.

Htela sam reći kako od devojčice koja je mnogo volela ljude postade osoba koja samo gleda da se skloni od ljudi. Niko mi nije bitan u životu osim moje majke a i oca, kakvi su, da su.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

E, da, u vezi ovog skrivanja identiteta.
Ja stvarno nemam čega da se plašim. Ja sam i svoje fotografije postavila bila (nisam tad znala da nije dozvoljeno, da ne ispadne sad da je kriva Senči što je obrisala, nisu lične fotografije dozvoljene- da znate, ako ne znate, ako ima novih članova...)

Znači: 3 godine na robiji sa 200 žena, u jedina 2 zatvora za žene u Srbiji, 12 godina drogiranja i druženja tipa Novi Sad- Beograd, EXIT i slični festivali i sad da se krijem? 😂

Nikome ništa nisam dužna ostala- to pod jedan
Nemam neprijatelje- barem koliko ja znam

Stop je video one moje fotke i nije mu dosta, istražuje imam li nalog na Tviteru 😂

Ništa, samo kažem. Treba ostati anoniman, treba se pripaziti svakako. Ne zbog likova kao što je Stopili nego je stvarno zajebano šta se sve dešava i šta je sve moguće protokom informacija po internetu.

Ima jedna dobra serija na Fox Crime, zove se "CSI: Cyber"
Svakim radnim danom po 2 epizode u 13:45h.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Pardon, nije Twitter nego YouTube.
Svejedno, nemam nalog ni na jednom.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Thu Apr 15, 2021 4:20 pm "Nije greh voleti koga si mrzeo,
greh je mrzeti koga si voleo".

Ja sam kao dete bila toliki FILANTROP (filantropija= ljubav prema ljudima) da sam se kidala što ne mogu svakoga da upoznam. Želela sam da upoznam bukvalno sve ljude.
Kad sam tako gledala kad se upale svetla, mislila sam o tome koliko samo jedna zgrada ima stanova, koliko ljudi živi u svakom stanu, a tako puno zgrada, tako puno gradova, tako veliki svet- pa kako da ih upoznam?

Bila sam mala i tužna i plakala sam.

A tek o gorepomenutom "vezivanju" za ljude! Majka mi je stalno govorila: "Ne vezuj se toliko za ljude". Nisam shvatala.
Verovali ili ne, trčala sam za ljudima.

Na neki način (nije to jedini razlog ali jeste jedan od razloga, a Sanela reče da pišemo o iskustvima tipa "pre i posle") sam i počela da se gudram jureći ljude.

Bio je jedan Ž. kod koga si mogao da sediš ceo dan, pa i više dana, mislim da svaki grad ima takve likove, one sa gajbom kod kojih možete da ostanete koliko god hoćete ako imate para, droge i cigara.
Tamo je uvek bilo puno, minimum 5 ljudi u 5 ujutru. I ja sam tako odlazila kad sam imala nešto para.
Spavali smo po nas troje na jednom kauču. Volela sam ih.

Poslednja "scena" sa slobode, idem ka svom stanu i sretnem nekadašnjeg druga i onako usput:
- De si brate
- Evo brate, išla na šemu sad idem u stan, ti?
- Ja sad krenuo na šemu.
-S kim si onako?
-Sam. Najjače je SAM.

I ja tako idem i mislim koja ironija: počneš da se drogiraš da bi imao društvo i na kraju opet nemaš nikoga.

Htela sam reći kako od devojčice koja je mnogo volela ljude postade osoba koja samo gleda da se skloni od ljudi. Niko mi nije bitan u životu osim moje majke a i oca, kakvi su, da su.
Ako dozvoljavaš... Odlična tema, Akkasha.

Skoro da sam siguran da svi ovde imamo neku vrstu problema društvenog tipa, a nisam siguran kako je došlo do rasturanja mog društva do poslednjeg druga. Takođe asocijalan. Zapravo, ravnodušan. Kada dođe do takve situacije, nevažna mi je druga strana, ako dođe do novog poznanstva - ne želim ga. Možda bi mi odgovarao neki ljubimac, ali u stanu sam. Ne znam koliko sam sposoban da budem tu odgovoran.

U jednoj zanimljivoj spici sam saznao za jednu izreku, Aristotel, mislim.
Ko misli da može da živi sam i nema potrebu za drugima ili je Bog ili je zver
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Crni panter- zver- jedina životinja koja može sama
I anakonda
Samo se "nalaze" kad je parenje

Mnogo opširna tema i drago mi je što se neko zainteresovao, ja sam u žurbi, samo rekoh da se "čekiram" da sam videla, sutra ću polako natenane da dublje razmislim
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Thu Apr 15, 2021 9:19 pm Crni panter- zver- jedina životinja koja može sama
I anakonda
Samo se "nalaze" kad je parenje
Koliko ja znam, crni panter nije vrsta, već jaguar crne boje, kod njih se javlja neki procenat crnih jedinki, i kad se kaže crni panter, najčešće se misli na jaguara, mada i kod leoparda može to da se javi da jedinka bude crna.

U glavnom, ne postoji vrsta "crni panter'.

Ja nikad nisam živeo sam, živeo sam odvojeno od mojih par godina, ali mi je skoro uvek kad nisam bio na šljaci, bilo društvo kod kuće. Sad razmišljam da bih u skorijoj budućnosti probao sam da živim, mada bilo bi bolje kad bih našao devojku, zaljubio se i sa njom živeo. 8-)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply