Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 09, 2021 12:24 pm
licaninsasela wrote: Wed Apr 07, 2021 9:50 pm
Frajla wrote: Wed Apr 07, 2021 9:36 pm

Previse sebi dozvoljavas i prelazis granice. Jako ruzno znajuci pricu o njenim grudima. Bezobrazluk
sta je ruzno? koliko zena ima cisticne grudi i idu na kontrolu a na koncu nema rak. sta ti nije jasno tu?akjsa i da nema cisticne grudi one bi je boljele a uvijek bi ih mrzila kao i svoje zensko tijelo.
Mene nisu bolele grudi dok nisam dobila ciste. Ostalo neću komentarisati, jer već jesam pre i dosta.

Nego, Ličanine, konkretno tebi se obraćam, napisao si dve potpuno različite stvari:
1. Nađi posao i to onaj što mrziš
2. (Majka nema da ti da pare za more) pa nađi raditi nešto što voliš.

Ako može, objasni.
ispricavam ti se za grudi, to je izletilo iz mene i nisam ni isao za tim da te grudi bole radi cista.reko sam kako sam reko i ispricavam ti se.sta drugo da ti kazem.
a gledaj sad ti bi voljela da ides na more uzivati deset dana a ne da moras raditi na tamo. kazes ne znas nista raditi osim biti konobarica. koliko sam shvatio uvijek si radila kao konobarica ili doma ili na moru. mrzis taj poso. neces da ga radis a znas ga raditi. imas pogresno misljenje da ljudi konobarice dozivljavaju kao objekte. reko sam ti idi radi u restoran ili tako nesto,nebitno.nije mi jasno da zelis ici primjer na more jer je to mala stvar u zivotu i nije skupo kao prije da si to ne moze covjek priustiti.reko sam ti to u toj namjeri da se pokrenes ako primjer zelis ici na more. pokreniti se znaci otici raditi to sto znas a znas biti konobarica i priusti se more jednom godisnje.
ili nađi neki drugi posao koji mislis da mozes raditi a ne da mastas o moru i sjedis doma. i naravno obavljas sve sta treba.i iz treceg puta sam skuzio da nisi na socijali nego da te koliko kuzim jer ne radis majka uzdrzava. kako drugacije da ti kazem. zelis skociti iz aviona. da ja to zelim radio bi ono sta najvise mrzim ako treba da si to ostvarim.kako nesto mozes ostvariti ako ne pokusas to da ostvaris svojim radom.nisi ti invalid i nesposobna zena da nesto ne mozes.to sto si na dvije terapije te ne bi trebale sprijeciti da ostvaris nesto sto jako zelis. a lova se spominjala. kako?odakle?nece ti majka platiti more ili skok iz aviona. da me krivo ne shvatis,mislim da si sposobna takve sitne stvari sebi u zivotu priustiti. ne trazis i ne zelis ti nesto neostvarivo i nestvarno nego obicne sitnice koje ljudi u zivotu sebi mogu priustiti.ako je zelim ici u paris primjer, raditi cu nesto sto mrzim ako ne znam nista drugo i stekati lovu da si to omogucim. ne mogu sjediti u cetiri zida i mastati o parisu ako ne mislim ustati i otici nesto sljakati da si to mogu omoguciti, naravno ne baveci se kriminalom.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 1:54 pm
Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 09, 2021 12:24 pm
licaninsasela wrote: Wed Apr 07, 2021 9:50 pm

sta je ruzno? koliko zena ima cisticne grudi i idu na kontrolu a na koncu nema rak. sta ti nije jasno tu?akjsa i da nema cisticne grudi one bi je boljele a uvijek bi ih mrzila kao i svoje zensko tijelo.
Mene nisu bolele grudi dok nisam dobila ciste. Ostalo neću komentarisati, jer već jesam pre i dosta.

Nego, Ličanine, konkretno tebi se obraćam, napisao si dve potpuno različite stvari:
1. Nađi posao i to onaj što mrziš
2. (Majka nema da ti da pare za more) pa nađi raditi nešto što voliš.

Ako može, objasni.
ispricavam ti se za grudi, to je izletilo iz mene i nisam ni isao za tim da te grudi bole radi cista.reko sam kako sam reko i ispricavam ti se.sta drugo da ti kazem.
a gledaj sad ti bi voljela da ides na more uzivati deset dana a ne da moras raditi na tamo. kazes ne znas nista raditi osim biti konobarica. koliko sam shvatio uvijek si radila kao konobarica ili doma ili na moru. mrzis taj poso. neces da ga radis a znas ga raditi. imas pogresno misljenje da ljudi konobarice dozivljavaju kao objekte. reko sam ti idi radi u restoran ili tako nesto,nebitno.nije mi jasno da zelis ici primjer na more jer je to mala stvar u zivotu i nije skupo kao prije da si to ne moze covjek priustiti.reko sam ti to u toj namjeri da se pokrenes ako primjer zelis ici na more. pokreniti se znaci otici raditi to sto znas a znas biti konobarica i priusti se more jednom godisnje.
ili nađi neki drugi posao koji mislis da mozes raditi a ne da mastas o moru i sjedis doma. i naravno obavljas sve sta treba.i iz treceg puta sam skuzio da nisi na socijali nego da te koliko kuzim jer ne radis majka uzdrzava. kako drugacije da ti kazem. zelis skociti iz aviona. da ja to zelim radio bi ono sta najvise mrzim ako treba da si to ostvarim.kako nesto mozes ostvariti ako ne pokusas to da ostvaris svojim radom.nisi ti invalid i nesposobna zena da nesto ne mozes.to sto si na dvije terapije te ne bi trebale sprijeciti da ostvaris nesto sto jako zelis. a lova se spominjala. kako?odakle?nece ti majka platiti more ili skok iz aviona. da me krivo ne shvatis,mislim da si sposobna takve sitne stvari sebi u zivotu priustiti. ne trazis i ne zelis ti nesto neostvarivo i nestvarno nego obicne sitnice koje ljudi u zivotu sebi mogu priustiti.ako je zelim ici u paris primjer, raditi cu nesto sto mrzim ako ne znam nista drugo i stekati lovu da si to omogucim. ne mogu sjediti u cetiri zida i mastati o parisu ako ne mislim ustati i otici nesto sljakati da si to mogu omoguciti, naravno ne baveci se kriminalom.
Eeee, sad te razumem, kažeš da SADA radim ono što mrzim kako bih NA LETO od tih novaca uživala na moru 👍
Pa ja tako živim ceo život ako nisi primetio.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Fri Apr 09, 2021 1:15 pm
Za ovu priču sada skroz nezainteresovan, indijanac nisam, ispala si nečovek.

Namestio si mi. Kako god da sam postupila ispala bih "nečovek". Da krijem od nje (čime bih postala tvoj "saučesnik") ispala bih nečovek prema njoj.
Ako kažem, ispadam nečovek prema tebi.

Sad moram da objasnim ljudima i zašto si mi namestio.
Ide redom, zavadiće svakoga sa xxxanom.

Ja nisam slepa i vidim šta radiš, prvo hoćeš xxxanu da "odvojiš od krda" da upotrebim taj izraz , da je izoluješ po mogućstvu od SVIH kako bi onda ona imala samo tebe.

Ja nisam došla ovde nikome na silu da otvaram oči, opekla sam se time milion puta, pomognem "slepom da progleda" a on mene krivi jer mu se ne dopada to što vidi.

Nemam ti više šta reći, ostavi me na miru ako može. Ja takođe tebe više neću uznemiravati.

I čudite se što sam htela da odem?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

da ti pojasnim malo blize da shvatis Akasa. ja ne zelim na brod jer mi ga je preko glave i tog stresa i svega vezanog za navigaciju i taj posao. necu da ga radim i tocka. za sada je tako. da se razumijemo to je prva liga posao. radis i putujes i upoznas druge kulture i svasta vidis sto vecina ljudi nikada nece i to je iskustvo koje nitko ko radi na kopnu ne moze ni zamisliti. od slobode do zatvora do pirata do maora.dakle cijeli svijet po obali znas napamet pa cak i ljude znas po cijelom svijetu.znaci necu to da radim bar za sada. uvijek se mogu vratiti na brod.znaci sada moram naci nesto drugo.i nasao sam isto u struci ali je na kompu i po nekim mojim zeljama se sve poklopilo.svaki dan od pon do petka imam od 9 do pola 1 cetiri sata on line nastave.320 sati ukupno.sto on line sto prakticnog dijela sto ce biti.znaci zelim na godinu otici na tajland ali doslovno uzivati 20 dana,a ne ko do sada na divlje po 7 ili 10 dana gdje nisam imao tu slobodu koju zelim jer sam se vraco na brod svaki dan odraditi smjenu.hocu u komadu biti 20 dana. kako cu ja to ako sjedim doma i samo o tome razmisljam.dakle trudim se poloziti sada ovaj certifikat koji mi treba da radim to sto mislim i gdje sam upao. moram se tjerati uciti sto mrzim,ali moram jer to traze od mene.tvrdoglav sam toliko da cu to sto posto poloziti. pio ne pio xanaxe ja ne spavam nego do tri cetiri ujutro ucim i citam i onda me prekine san i dignem se u pola sest. i tako picim svaki dan.gledam u toj drzavi kakvi su općenito zivotni uvjeti,sve snimam sto se kaze i za primjer godinu dana ja cu otici na tajland. to je bio primjer jer nemam namjeru ici na tajland jer sam bio desetak puta tamo i nemam zelje vise da ga vidim.ai da zelim otisao bih sto posto. pa cak da mi nije ovo upalo tako kako je,sjeo bi na brod i odradio ugovor i otisao na tajland. da toliko to zelim tako bih napravio.
tako isto i ti akasa.ako nesto zelis nista te nece sprijeciti da to i ostvaris jer to su stvarno skromne stvari u danasnje vrijeme. pogotovo to sto ti zelis. mene i sanelu si shvatila kao motivatore sto ne volis.nije to nista motivirajuce nego se samo moras trgnuti.pa neki dan pricam sa zenom koja nema pola jedne sake ni pola stopala od furanja ganom neznam cime joj se to inficiralo prije par godina.kaze idu ona muz i sin u njemacku raditi. ona ko invalid ce sklapati neke dijelove koje moze malo dijete raditi ali se zena ne predaje. cista je i ona i muz a mali je dobar klinac od dvadesetak i par godina. neki faks ce tamo upisati koliko sam shvatio.kuzis?nema predaje.koja predaja?pa ja bi prvi se trebo upucati u glavu zato sto vidim previse stvari koje mi smetaju i malo stvari me veseli u zivotu.na koncu da nema djece neznam ni za sto bi zivio?boga mi.nes ti zivota.taki sam da se smrti ne bojim.bojim se boga kad jednog dana podvuce crtu i kaze mi e to i to si napravio tako, to i to tako, e sad ces vidjeti sta je pakao. e toga se bojim.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 09, 2021 2:07 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 1:54 pm
Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 09, 2021 12:24 pm
Mene nisu bolele grudi dok nisam dobila ciste. Ostalo neću komentarisati, jer već jesam pre i dosta.

Nego, Ličanine, konkretno tebi se obraćam, napisao si dve potpuno različite stvari:
1. Nađi posao i to onaj što mrziš
2. (Majka nema da ti da pare za more) pa nađi raditi nešto što voliš.

Ako može, objasni.
ispricavam ti se za grudi, to je izletilo iz mene i nisam ni isao za tim da te grudi bole radi cista.reko sam kako sam reko i ispricavam ti se.sta drugo da ti kazem.
a gledaj sad ti bi voljela da ides na more uzivati deset dana a ne da moras raditi na tamo. kazes ne znas nista raditi osim biti konobarica. koliko sam shvatio uvijek si radila kao konobarica ili doma ili na moru. mrzis taj poso. neces da ga radis a znas ga raditi. imas pogresno misljenje da ljudi konobarice dozivljavaju kao objekte. reko sam ti idi radi u restoran ili tako nesto,nebitno.nije mi jasno da zelis ici primjer na more jer je to mala stvar u zivotu i nije skupo kao prije da si to ne moze covjek priustiti.reko sam ti to u toj namjeri da se pokrenes ako primjer zelis ici na more. pokreniti se znaci otici raditi to sto znas a znas biti konobarica i priusti se more jednom godisnje.
ili nađi neki drugi posao koji mislis da mozes raditi a ne da mastas o moru i sjedis doma. i naravno obavljas sve sta treba.i iz treceg puta sam skuzio da nisi na socijali nego da te koliko kuzim jer ne radis majka uzdrzava. kako drugacije da ti kazem. zelis skociti iz aviona. da ja to zelim radio bi ono sta najvise mrzim ako treba da si to ostvarim.kako nesto mozes ostvariti ako ne pokusas to da ostvaris svojim radom.nisi ti invalid i nesposobna zena da nesto ne mozes.to sto si na dvije terapije te ne bi trebale sprijeciti da ostvaris nesto sto jako zelis. a lova se spominjala. kako?odakle?nece ti majka platiti more ili skok iz aviona. da me krivo ne shvatis,mislim da si sposobna takve sitne stvari sebi u zivotu priustiti. ne trazis i ne zelis ti nesto neostvarivo i nestvarno nego obicne sitnice koje ljudi u zivotu sebi mogu priustiti.ako je zelim ici u paris primjer, raditi cu nesto sto mrzim ako ne znam nista drugo i stekati lovu da si to omogucim. ne mogu sjediti u cetiri zida i mastati o parisu ako ne mislim ustati i otici nesto sljakati da si to mogu omoguciti, naravno ne baveci se kriminalom.
Eeee, sad te razumem, kažeš da SADA radim ono što mrzim kako bih NA LETO od tih novaca uživala na moru 👍
Pa ja tako živim ceo život ako nisi primetio.
pa e sam sta lose rekao? a kako drugacije da si nesto priustis ako to zelis? to sto sam ti ja rekao nije nista lose.pa svi koji nesto nesto zele moraju to nekako zaraditi.naravno da je lova u igri ako nesto zelis.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 09, 2021 2:25 pm
Viktor89 wrote: Fri Apr 09, 2021 1:15 pm
Za ovu priču sada skroz nezainteresovan, indijanac nisam, ispala si nečovek.

Namestio si mi. Kako god da sam postupila ispala bih "nečovek". Da krijem od nje (čime bih postala tvoj "saučesnik") ispala bih nečovek prema njoj.
Ako kažem, ispadam nečovek prema tebi.

Sad moram da objasnim ljudima i zašto si mi namestio.
Ide redom, zavadiće svakoga sa xxxanom.

Ja nisam slepa i vidim šta radiš, prvo hoćeš xxxanu da "odvojiš od krda" da upotrebim taj izraz , da je izoluješ po mogućstvu od SVIH kako bi onda ona imala samo tebe.

Ja nisam došla ovde nikome na silu da otvaram oči, opekla sam se time milion puta, pomognem "slepom da progleda" a on mene krivi jer mu se ne dopada to što vidi.

Nemam ti više šta reći, ostavi me na miru ako može. Ja takođe tebe više neću uznemiravati.

I čudite se što sam htela da odem?
Klasicno spinovanje!
Zbog svoje greske, krivi tebe

Meni samo nisi jasna Xano ti, na forumu “ podrska u oporavku” krijes problem. Da li smo ti odmagali? Vidim da te je Viktor i od mene branio. Ima li razloga?
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

I čudite se što sam htela da odem?
Neopisiv osećaj dok sam čitala tu prokletu poruku kao film da gledam, zabijanje noža u leđa i to "samo tako".

Pod maskom "Meni je mnogo stalo do ove osobe koja je inače uradila to i to (nož u leđa), pa sam hteo da joj pomognem a ne znam kako (i napravi screenshotove, da se vidi njegova dobra namera)

Viktor je inteligentan, on ume da "vozi".
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

nemam ja pojma o cemu vi pricate niti me zanima. ma sta imas napustiti forum akasa?netrazim objasnjenja niti me zanimaju. pa ovdje su padale takve rijeci da je ovo sta je jucer beba kako je znalo biti. pa kako cu ja nesto shvatiti o sebi ako mi ti ili netko ne ukaze na to? evo dodem tu i pricamo o promjeni spola. i nekome je to normalna prica i tema a nekome nije. osobno mogu to shvatiti jer sam vidio takve osobe. nekome je ta prica preliberalna i ne konzerva je i ne moze to shvatiti. pa valjda imas pravo reci sto mislis? pa naravno i pogrijesiti?paja sam ti prvi reko da ja pojma nemam sta sam ti jucer napisao a tebe je to mozda pogodilo. pa bolje da mi kazes nego to da presutis. to i to me pogodilo i bog. i oprosti i izvini i ides dalje ako imas volje,ako nemas skines se sa foruma i opet bog ili mirna bosna sta kaze sanela.mene uopće nije iznenadila jucerasnja rasprava sa frajlom niti mislim da je posljednja kad se opet desi neka situacijaona tjera po svome ja po svome i kome prvo dojadi stane. sinoc sam ja stao jer sam imo obaveza i nisam imo vise volje i ujutro sam nastavio dok se sanela nije umijesala. i to je tako. niti cu ja frajlu promijeniti niti ona mene.ali moze ponekad da da savjet koji meni odgovara.nekad kazem.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Sun Apr 11, 2021 12:33 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

ovdje je situacija i uvijek ce biti, prihvati i uzmi sta ti odgovara a sta ne stavis sa strane. mozda dobijem savjet od osobe za koju se nikad ne bi nado da mi moze pomoci,a moze biti i obratno.ko u zivotu. uzimas sta valja a bacas sta ne valja.djeluje sebicno ali je to tako.sta se kaze uzmi ili ostavi
Post Reply