Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sat Apr 10, 2021 11:34 am
Frajla wrote: Sat Apr 10, 2021 11:30 am Sad sam ja kao pogodila Xanine odnose u postu od pre par dana, i na njega je tek sada reagovala. Mi treba ovde da se polomomimo pisuci i jos treba da nagadjamo kakve odnose ima kod kuce, jer nece nista da pise, i da se “takmicimo” ko ce da pogodi stanje kod kuce. Lika se polomio od pisanja, ja sam bar na vreme stala

Sad se ova dvojica “takmice” ko ce biti veci spasioc

To je sprdnja
Neko hoce da pomogne i polomi se a ono cirkus
Nisam se izrazila, ne odnose, vec si mene shvatila zbog zelje da odem
Svaka ti cast za ovo, ja necu dalje
Ne nasedaj i ne daj da te navlači na priču.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by xxxana »

Viktore, molim te
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 9:10 pm Akasa, ja ogranicena nisam i nema razloga da ne pisem sa tobom i ne pokupim savet od tebe ili bilo koga ovde
mesaju se, meni sada, nebitne stvari i onda od te pretrpanosti hocu da eksplodiram
Zabolela me je glava malopre, sto od problema, sto od ekrana, sto od svega o ceu se pise i cesto se gubi prqvac, jer se svi zavozamo sa pricom i onda zavrsimo na ra ta ta ta, a i ja cesto tu skrecem, sada nemam snage za to, a ruka ide opet ka forumu
Da mi treba neko u realnom zivotu, treba, a ja to nemam, a nisam ni sposobna da imam, a i ako jesam gde to da nadjem
Treba mi nesto novo, zapravo sve novo, otkaz, prazan stan/kuca da sve prozore otvorim, sednem na kauc, odvrnem muziku i uvo da me boli, mislim figurativno
Ana, ja sam u svakom slučaju imala dobre namere, nisam ti rekla "Uradi to i to" nego sam ti rekla za Viktorovu poruku uz dodatak: Radi šta misliš da treba, ili se pravi luda ili ga direktno pitaj zašto on bilo kome, pa čak i meni, piše o nečemu što ste vas dvoje privatno razgovarali.

Ni sad mi nije jasno zašto je to moralo da dospe do javnosti, ako ste već toliko bliski što to niste rešili u 4 oka a ne pravili film.

To je Frajla mislila kad je rekla da je ovo cirkus.

Mada meni više liči na "Alisu u zemlji čuda" gde je sve naopako i gde onaj ko samo hoće da pomogne ispadne najgori.

Što se Viktora tiče razjasnili smo juče, na njega se ne ljutim, i on je mene shvatio, nije bilo ništa lično protiv njega, da je bilo ko napisao nešto o tebi, xxxana, svejedno bih ti rekla, da ne ponavljam stoprvi put. I ispala je velika greška što sam ti rekla.
Shvataš li ti da se ja nemam zašta tebi pravdati, jer nisam uradila ništa loše, htela sam te eventualno informirati.

Kako god.

Sa mnom ste stvarno napravili "sprdnju".

Cirkus.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sat Apr 10, 2021 11:58 am Viktore, molim te
Pročitaj njene postove o tebi tik pred tvoje uključenje u priču i vrati se na ovaj post sada.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Ovo bi trebalo preimenovati u "Zli kutak".
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Sat Apr 10, 2021 12:01 pm
xxxana wrote: Sat Apr 10, 2021 11:58 am Viktore, molim te
Pročitaj njene postove o tebi tik pred tvoje uključenje u priču i vrati se na ovaj post sada.
Ako dozvoliš, ne treba. Ona nije osoba koja pati od demencije, seća se sigurno svega, zašto "bacaš kosku" da pogorša odnose sa Frajlom?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Sat Apr 10, 2021 12:04 pm Ovo bi trebalo preimenovati u "Zli kutak".
Ja ti se izvinjavam, ovo je tvoja tema, odustajem
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Sat Apr 10, 2021 12:07 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat Apr 10, 2021 12:04 pm Ovo bi trebalo preimenovati u "Zli kutak".
Ja ti se izvinjavam, ovo je tvoja tema, odustajem
Hoćete li vi da vam ja napravim temu kad je to toliko teško?
Evo napraviću vam.

Minut samo. Nazvaću je "Tema X" i daću vam link.
Momenat.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Frajla wrote: Sat Apr 10, 2021 11:07 am

Meni ovo sve lici na takav cirkus i sprdnju

A mi klovnovi 😉😉😉
I meni. Zato sam napravila "Tema X", nmg više. Sve svađe, prepucavanja, vređanja i tako dalje.

Zdravo @Marta, zbog tebe sam se vratila da te pozdravim inače isključila se sa interneta i krenula napolje.
Dobrodošli su svi na "mojoj temi" koji istu ne koriste VS autora ;)
Post Reply