Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 11, 2021 3:15 pm
Frajla wrote: Sun Apr 11, 2021 1:28 pm
Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 11, 2021 12:41 pm "Čudno sad nigde nikoga, u parku uvek ima klinaca?
Čudno, ni u busu nikoga- da nije danas možda nedjeljaaa?"

Da, dobra ideja, sad ću pustim PUNK. Nisam odavno!
#kudidijoti
Dadadadada moja najdraza dan kad sam ostao sam

Ja juce 50 km na bajsu, sada se previjam od bolova :)

Sta ces ti?
Heheeeeheeee...mogu misliti 😂

Ja šta ću, pojma nemam. Prvo ću da jedem pire i šniclu, posle da završim "Rođaka Beta" od Balzaka ako mi se bude dalo čitati, onda treba da pregledam "Bokserski klub" tamo sam moderator i ono...samo da nije rutina u smislu da mi nije svaki dan identičan, to ubija.

Lepo je rekao Koeljo (Paulo, nekada sam ga volela dok sam bila aktivna narkomančina- čudno, zar ne? A sada ne podnosim ta "motivaciona" naklapanja): "Ako mislite da je avantura opasna, probajte rutinu- smrtonosna je".
Koelja sam zaobilazila jer su ga svi citali, ali za rutinu je u pravu! Meni moj dragi cesto kaze kako volim da pravim sranja cisto da mi nije dosadno, i kad malo bolje razmislim - u pravu je!
Rutina je i ova korona. Nigde ne smes da mrdas, zapravo sve je zatvoreno i pokusavas ostati normalan. Manje vise mi, ali ovde su bolnice i psihijatrije prepune dece.
Ja sve kapiram, ako preguram ovo psihicko maltretiranje zvano korona, i naucim da zivim mirno i prihvatim to, onda sam uspela! Izborila bi se sa samom sobom
Ali da ne mracimo pun mi ih je

Kakav je to bokserski klub Akkasa?
P.s. Volis da kuvas?:)
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Frajla wrote: Sun Apr 11, 2021 4:25 pm
Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 11, 2021 3:15 pm
Frajla wrote: Sun Apr 11, 2021 1:28 pm

Dadadadada moja najdraza dan kad sam ostao sam

Ja juce 50 km na bajsu, sada se previjam od bolova :)

Sta ces ti?
Heheeeeheeee...mogu misliti 😂

Ja šta ću, pojma nemam. Prvo ću da jedem pire i šniclu, posle da završim "Rođaka Beta" od Balzaka ako mi se bude dalo čitati, onda treba da pregledam "Bokserski klub" tamo sam moderator i ono...samo da nije rutina u smislu da mi nije svaki dan identičan, to ubija.

Lepo je rekao Koeljo (Paulo, nekada sam ga volela dok sam bila aktivna narkomančina- čudno, zar ne? A sada ne podnosim ta "motivaciona" naklapanja): "Ako mislite da je avantura opasna, probajte rutinu- smrtonosna je".
Koelja sam zaobilazila jer su ga svi citali, ali za rutinu je u pravu! Meni moj dragi cesto kaze kako volim da pravim sranja cisto da mi nije dosadno, i kad malo bolje razmislim - u pravu je!
Rutina je i ova korona. Nigde ne smes da mrdas, zapravo sve je zatvoreno i pokusavas ostati normalan. Manje vise mi, ali ovde su bolnice i psihijatrije prepune dece.
Ja sve kapiram, ako preguram ovo psihicko maltretiranje zvano korona, i naucim da zivim mirno i prihvatim to, onda sam uspela! Izborila bi se sa samom sobom
Ali da ne mracimo pun mi ih je

Kakav je to bokserski klub Akkasa?
P.s. Volis da kuvas?:)
Ni ja ne volim Koelja ali i pokvaren sat dva puta dnevno pokazuje tačno vreme 😂
Hoću reći, sviđa mi se citat, a za pravljenje sranja sam maher. :mrgreen:
Dok sam imala dragog i on je meni govorio "Kako ali kako samo uspeš tako da se uvališ u nevolje, nije mi jasno..."
Haha

Šta je sledeće, izbombardova me pitanjima 😂
A, da kuvam ne volim. Nije ni da mrzim, ako mi se nešto jede ja ću to da spremim ali ne mogu da mi to bude obaveza. Mnogo brak zahteva, pa čak i veza, eto ja sam danas napravila pire iz kesice, ono 2 minuta :oops:
Lazanje kupim "Frikomove" zaleđene, gotove, u rernu na 30-35 minuta.
Šnicle ispržim, i to je isto brzinski.
Uglavnom, nemam potrebne "kvalifikacije" da budem supruga eto danas ni krevet nisam raspremila, evo me tačnije rečeno sad u krevetu, sad ću da pustim neki film, imam grickalice (k'o dete jbte 😂)

A, boks- moj drug ima sina koji je pretalenatovan pa mu napravio grupu na Facebooku i ja sam jedan od 5 moderatora :) 🥊

Nisam znala da te boks zanima. U kurtzu je ako mene pitaš uzimajući svetsku scenu u obzir od neke 2015/16
Definitivno su prošle (2020) završili i Lomačenko (od koga se očekivalo bar troduplo više od onoga što je pružio u karijeri), Aleksandar Usik (njegov takozvani "ring IQ" je STVARNO impresivan, njega sam volela da gledam i po nekoliko puta, strašno inteligentan bokser-bio), moj omiljeni kazahstanski Genadij G. Golovkin poznatiji kao "Triple G" tj GGG (znači bukvalno sam plakala ali bukvalno, koji je to pritisak bio i u prvom i u revanšu protiv Canela Alvareza)

Nego, svetska scena u kurtzu. Da gledamo lokalno. Srbija i Španija imaju perspektivu, za ostale ne znam.

To je ukratko "retrospektiva" od moje malenkosti :D
P.S. skoro nikad nisam "omašila" u predviđanju, 2016 pogotovo, zlatna godina je mogla da mi bude, ali nisam iz nekog sujeverja nikad htela za pare da se kladim.

Kladila sam se ali ne u novac, to sam nekoliko puta u životu i to u fudbalu kad je svetsko prvenstvo i ako primetim da je "masa zaluđena i krivo informisana" ali samo kad je svetsko prvenstvo 😂 jednom sam omašila, dobro mi je išlo 😂
Navlaka, bolje bataliti.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

Akkasha Come Back wrote: Ni ja ne volim Koelja ali i pokvaren sat dva puta dnevno pokazuje tačno vreme 😂
Hoću reći, sviđa mi se citat, a za pravljenje sranja sam maher. :mrgreen:
Dok sam imala dragog i on je meni govorio "Kako ali kako samo uspeš tako da se uvališ u nevolje, nije mi jasno..."
Haha

Šta je sledeće, izbombardova me pitanjima 😂
A, da kuvam ne volim. Nije ni da mrzim, ako mi se nešto jede ja ću to da spremim ali ne mogu da mi to bude obaveza. Mnogo brak zahteva, pa čak i veza, eto ja sam danas napravila pire iz kesice, ono 2 minuta :oops:
Lazanje kupim "Frikomove" zaleđene, gotove, u rernu na 30-35 minuta.
Šnicle ispržim, i to je isto brzinski.
Uglavnom, nemam potrebne "kvalifikacije" da budem supruga eto danas ni krevet nisam raspremila, evo me tačnije rečeno sad u krevetu, sad ću da pustim neki film, imam grickalice (k'o dete jbte 😂)

A, boks- moj drug ima sina koji je pretalenatovan pa mu napravio grupu na Facebooku i ja sam jedan od 5 moderatora :) 🥊

Nisam znala da te boks zanima. U kurtzu je ako mene pitaš uzimajući svetsku scenu u obzir od neke 2015/16
Definitivno su prošle (2020) završili i Lomačenko (od koga se očekivalo bar troduplo više od onoga što je pružio u karijeri), Aleksandar Usik (njegov takozvani "ring IQ" je STVARNO impresivan, njega sam volela da gledam i po nekoliko puta, strašno inteligentan bokser-bio), moj omiljeni kazahstanski Genadij G. Golovkin poznatiji kao "Triple G" tj GGG (znači bukvalno sam plakala ali bukvalno, koji je to pritisak bio i u prvom i u revanšu protiv Canela Alvareza)

Nego, svetska scena u kurtzu. Da gledamo lokalno. Srbija i Španija imaju perspektivu, za ostale ne znam.

To je ukratko "retrospektiva" od moje malenkosti :D
P.S. skoro nikad nisam "omašila" u predviđanju, 2016 pogotovo, zlatna godina je mogla da mi bude, ali nisam iz nekog sujeverja nikad htela za pare da se kladim.

Kladila sam se ali ne u novac, to sam nekoliko puta u životu i to u fudbalu kad je svetsko prvenstvo i ako primetim da je "masa zaluđena i krivo informisana" ali samo kad je svetsko prvenstvo 😂 jednom sam omašila, dobro mi je išlo 😂
Navlaka, bolje bataliti.
Ma ne volim Nesto posebno box, nego me cisto interesovalo kakve to veze imas sa boxom:)

Daj neki dobar film navedi? Ili mozda seriju? Vidim da ih gledas. Yasu je uvek imao brdo naslova u rukavu
Vec par dana samo saltam po netflixu i nista da mi privuce paznju.
Nocas sam odgledala “pieces of a Woman”, nominovan za oskara. Drama i to teska, ostala sam bas zatecena....
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Nemoj reći policiji, gledam piratski 😂
Šalim se. Na šta naletim, evo večeras po Beogradskom vremenu na TV 1000 ima opasno dobar film "Filadelfija" beše iz 90-ih ili čak i ranije? Tom Henks, Denzel Washington, sećam se da sam ga gledala 2 puta, ovo će biti treći put, neobično i ljudi me pitaju kako mogu isti film da gledam više puta, meni to bolje nego prvi put.

A serije sam skoro gledala jednu UK, mini serija 6 epizoda,inače Britanski humor uvek, №1
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Moj kut(ak)

Post by Marta Tufna »

Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 11, 2021 8:20 pm Nemoj reći policiji, gledam piratski 😂
Šalim se. Na šta naletim, evo večeras po Beogradskom vremenu na TV 1000 ima opasno dobar film "Filadelfija" beše iz 90-ih ili čak i ranije? Tom Henks, Denzel Washington, sećam se da sam ga gledala 2 puta, ovo će biti treći put, neobično i ljudi me pitaju kako mogu isti film da gledam više puta, meni to bolje nego prvi put.

A serije sam skoro gledala jednu UK, mini serija 6 epizoda,inače Britanski humor uvek, №1
Akaša, jesi gledala možda Fleabag?
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Nisam, ova britanska mini serija je bila ova:
Image
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

Uf sto je Benedict ovde sexy

Nisam cula ni za jednu od navedenih
Pogledacu ih
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Frajla wrote: Mon Apr 12, 2021 1:25 pm Uf sto je Benedict ovde sexy
😂
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

dok nisi lupila sakom od stol tvoj kutak je bio zagađen s tuđim sranjima, tek se sad kristalizira.pratim al nemam sta da ti napisem ni pametno ni glupo. hrvam se sam sa sobom
.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Mon Apr 12, 2021 2:13 pm dok nisi lupila sakom od stol tvoj kutak je bio zagađen s tuđim sranjima, tek se sad kristalizira.pratim al nemam sta da ti napisem ni pametno ni glupo. hrvam se sam sa sobom
.
Već si napisao, pametnom dosta.

Jašta- u Srbiji ima ta reč, ne znam da li ste čuli haha, to u kraju od moje majke sam čula :lol:
Znači "DA" ili neko "pojačano DA" , "Sto posto jeste tako"...

Tako da ti Ličanine na ovo što si napisao kažem: "Jašta!"
Post Reply