Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 7:33 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 6:38 pm
xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 6:19 pm Moram malo da iskuliram
kad ti kazem bacila si godinu dana dobro razmisli da lisi bila zadovoljna tih godinu dana ili si se trgenjala i malo malo razmisljala o recidivu? vjerujem da razumijes sta ti govorim i vjerujem da znas tocan razlog pada.ako znas onda to moras rjesavati ali sve ti znas i sve ti je jasno.napravi kako mislis da treba. ispravi se i skuzi razlog pada.
Ti si bio u pravu kada si rekao da moj nacin zivota vodi opet u zavisnost i to sam vec nekome rekla, a nisam znala sta tacno da uradim da nastavim da se borim i gradim svakodnevni zivot, bio je apsolutni zastoj
Shvatam ja sta ti pricas, samo sebe ne shvatam i to me nervira i onda me i ti nerviras
Ličanina lično cenim, takav je i kraj i ništa neće uticati da bude drugačiji. Kao posmatrač, ne vidim da ti je neprijatelj. Samo je on ovde otišao korak ispred. Ne znam čemu te kočnice kod tebe.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Rutina.
("Način života koji vodi natrag u zavisnost")

A ona je mlada i ne može živeti ovako kao ja, njoj treba malo "mrdanja", malo "akcije" u životu, a ne "posao-kuća".
Tu je pametno ubačena teretana. Ne znam detalje a nisam sigurna ni da xxxana uopšte govori sa mnom, pa da ne tupim mnogo.

Xxxana, to što Lika stalno priča, treba ti neko uživo, forum je tek štaka i to slaba, lako se polomi kao što vidiš.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 7:33 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 6:38 pm
xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 6:19 pm Moram malo da iskuliram
kad ti kazem bacila si godinu dana dobro razmisli da lisi bila zadovoljna tih godinu dana ili si se trgenjala i malo malo razmisljala o recidivu? vjerujem da razumijes sta ti govorim i vjerujem da znas tocan razlog pada.ako znas onda to moras rjesavati ali sve ti znas i sve ti je jasno.napravi kako mislis da treba. ispravi se i skuzi razlog pada.
Ti si bio u pravu kada si rekao da moj nacin zivota vodi opet u zavisnost i to sam vec nekome rekla, a nisam znala sta tacno da uradim da nastavim da se borim i gradim svakodnevni zivot, bio je apsolutni zastoj
Shvatam ja sta ti pricas, samo sebe ne shvatam i to me nervira i onda me i ti nerviras
znam ksana.ne mogu ti pomoci a sve vidim.pazi da ne odes na bijelo ili zuto jer si jako ekstremna i bropleta,brzopadna.to je to od mene.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 7:37 pm
Jesi, pala si naravno, ali možeš još da usteneš relativno na vreme, pre nego što odeš u ambis!

Ja ono pre desetak, petnaest dana nisam pao na gudri, ali sam bio katastrofa, i isčupao sam se iz psihičkog pada u kom sam bio, i koji je Boga mi i trajao. Sad sam već ok

Ne znam šta da ti kažem. Idi kod doktora, ispričaj šta ti je na duši, mogla bi ti pomoći i neka terapija. Pričaj sa tatom, možda ti on može pomoći da preguraš ovo. Hajde ne daj se! Ustani!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Pošto je ovo moja tema, ne znam gde napisati- najlogičnije je ovde.

Nije mi ovo prvi put da se nađem u ovakvoj situaciji. Ćutanje je stvarno zlato i mnogo sam pogrešila što sam xxxani rekla "e ovaj i onaj o tebi rekao to i to".

Ne verujem da mi je Viktor "namestio", sad kada sam sve ponovo iščitala ali stvarno bi bilo bolje da sam stvarno otišla sa foruma, ne bi niko znao za recidiv i sve u svemu da ne patetišem sad, ako je xxxana i bila zatvorena kako inače kažu, e tek od sad će biti još gore.

Ne znam, nisam pametna, ali ja nisam do malopre znala šta je "trougao". I da je to zlo po forumima.
Primer Ana nešto kaže Viktoru, Viktor to kaže meni a ja to "vratim" Ani.

Koji sam kuratz pisala poruku u 23h sinoć i brinula tuđe probleme umesto da spavam.
Što je najgore, mene je ta Viktorova poruka toliko potresla da sam morala da dodajem terapiju samo da bih se malo smirila- akamoli zaspala.

Ja se uvek nađem na pogrešnom mestu u pogrešno vreme da je to za roman.

I to je bilo to, ja sam shvatila Viktorovu poruku na svaki način osim na pravi, čovek mi se obratio da me pita šta da radi, ja to tako nisam videla. A i da jesam, opet bih rekla Ani, samo "Viktor je mnogo zabrinut za tebe, rekao mi je..."
Ustvari, sve bi bilo isto.

Rekla bih joj, te rekla.
I dalje mislim da ljudi ne bi trebalo da drugima pričaju sadržaj privatnih poruka i trebalo je da se i sama toga držim.
Njemu je oprostila. To je OK i drago mi je. Da li će meni da oprosti? Ne verujem. Meni niko nikad ništa u životu nije oprostio. Ja znam samo za kazne.

Nego pustite sad na trenutak Anu i Viktora, htela sam da kažem da mi je ovo prvi put da sam ikome išta rekla. Ja ne lajem, kako reče Viktor. Samo sam htela da upozorim prijateljicu jer sam mislila da trebam.
Eto.
A zašto ovo sve pišem javno- pa zato što u životu više neću pipnuti pp, očigledno se sa tim stvarima ne snalazim.

Od mene toliko.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

I da, treba biti u životu što veće đubre, to bolje.

Da sam đubre, bolelo bi me uvo šta je ko rekao za koga, akamoli da gutam xanaxe i Leponex da ruke prestanu da mi se tresu od nervoze da li da ćutim, da li da joj kažem? Ako joj ne kažem, možda je on povredi? Ako joj kažem, ona ga mnogo gotivi, šta ako nju povredim? Joj, šta da radim?

Eto. I dalje mislim da ništa loše nisam uradila, ako je hteo moju pomoć (mada ne znam ni kakvu, ja nemam iskustva sa Bupom) trebalo je tako i da kaže i ne bi bilo dvosmislenosti ni nesporazuma.

Vas dvoje, govorite li vi sa mnom, da znam?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Sun Apr 11, 2021 12:28 pm, edited 1 time in total.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 09, 2021 8:57 pm I da, treba biti u životu što veće đubre, to bolje.

Da sam đubre, bolelo bi me uvo šta je ko rekao za koga, akamoli da gutam xanaxe i Leponex da ruke prestanu da mi se tresu od nervoze da li da ćutim, da li da joj kažem? Ako joj ne kažem, možda je on povredi? Ako joj kažem, ona ga mnogo gotivi, šta ako nju povredim? Joj, šta da radim?

Eto. I dalje mislim da ništa loše nisam uradila, ako je hteo moju pomoć (mada ne znam ni kakvu, ja nemam iskustva sa Bupom) trebalo je tako i da kaže i ne bi bilo dvosmislenosti ni nesporazuma.

Vas dvoje, govorite li vi sa mnom, da znam?
Ti lako promeniš mišljenje, a da se ne preispitaš. Sve sam mogao da ti objasnim, da nisi donela sud o meni na pogrešnom shvatanju i furala tu priču. Nisam išao dalje u priču sa tobom iz tog razloga, nisam imao potrebu da se tu perem.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 9:10 pm Treba mi nesto novo, zapravo sve novo, otkaz, prazan stan/kuca da sve prozore otvorim, sednem na kauc, odvrnem muziku i uvo da me boli, mislim figurativno
To imam, Xano. Misliš da bi ti to slobodu donelo, jer ne znaš kako je biti potpuno sam, bez bližnjih, bez rešenih narušenih odnosa, šta god ti sada mislila.

Kada bi ti se sada pružila ta šansa, shvatila bi u kratkom roku šta to znači.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Sun Apr 11, 2021 12:28 pm, edited 1 time in total.
Post Reply