Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

xxxana post_ wrote: Ne nagadjam i ne sluzim se poluinformacijama
Nego
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 5:54 pm Ni ja ne znam u cemu je problem, ako ja ne vidim nista lose u tim porukama? Akasa, izvini, ali rekla si mi da ti je neko poslao pp i da si posavetovana da to izneses javno, nesto u tom fazonu, od koga? Takodje si mi pomenula neka obracanja pp- om osim Viktora, obde samo ja ne pricam sta mi ko salje, a svi ste dozvolili da se spustite u tom smislu
"Dobro, ostaću, i Frajla mi je poslala pp da ne idem sa foruma".
Eto mojih "zlih prepiski". O ostalom nemam pojma o čemu pričaš, ko je mene šta savetovao...
Da te pitam: da je tebi neko napisao pp nebitno u vezi čega a da je u vezi mene, bi li mi prećutala ili rekla?

Doduše, sve zavisi KO. I da mi prećutiš ja sam u odnosu na vas "juče došla" pa ne bih zamerila, ali u odnosu na tebe, Viktor je "juče došao" pa sam ipak odlučila da ti kažem.

To što se on tebi izvinio i priznao da je pogrešio i što si mu ti oprostila je vaša stvar.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 5:58 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 5:55 pm
Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 5:50 pm;)
i sta sad?mala je pala i koga se boji?mene,tebe ili akase?treba se sebe bojati ako je pala.nisam joj ja stavio ili netko ovdje sub u usta.pa necu je ja pojesti ako je pala.niti isamarati.nemam volje vise.sve ona zna i valjda zna radi cega je pala.bar se nadam.ili joj je bilo da se drogira u sto sumnjam.
Htela sam da se sprecim na nesto drugo, a bilo mi je lose u pm od citavih 0,5, povracala sam 2 dana i to me nije sprecilo da ga uzmem opet i da prodjem opet isto, preskocila sam i treninge i to me najvise boli, jer sam i tu izgubila ritam, a to me je najvise i drzalo da imam neki pravac
pa vrati se na pravac, nece te nitko pojesti ovdje. koji ti je klinac?vrati se na onako kako si uhvatila ritam.nemoj dozvoliti da bacis godinu dana a doslovno si ih bacila.ispravi se odmah i radi kako ti je bilo ok. i izvuci tocno zasto si pala. zadrzi to za sebe,ne zanima me,ali ti da znas da se znas postaviti ako dode opet.s nekm pricati. ne biti doma sama.skroz ti govorim da tamo di zivis nades nekog tko ti pase pa makar samo frendovski.koliko puta sam ti to prosle godine reko.uozbilji se
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by xxxana »

Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 6:02 pm
xxxana post_ wrote: Ne nagadjam i ne sluzim se poluinformacijama
Nego
Ako je se meni imenuju drugi, nisam ni sumnjala da se tako moje ime provlaci i samo sam pazila
Nisam te nigde pomenula, niti sam ikome ovde tebe pljunula
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 5:58 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 5:55 pm
Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 5:50 pm;)
i sta sad?mala je pala i koga se boji?mene,tebe ili akase?treba se sebe bojati ako je pala.nisam joj ja stavio ili netko ovdje sub u usta.pa necu je ja pojesti ako je pala.niti isamarati.nemam volje vise.sve ona zna i valjda zna radi cega je pala.bar se nadam.ili joj je bilo da se drogira u sto sumnjam.
Htela sam da se sprecim na nesto drugo, a bilo mi je lose u pm od citavih 0,5, povracala sam 2 dana i to me nije sprecilo da ga uzmem opet i da prodjem opet isto, preskocila sam i treninge i to me najvise boli, jer sam i tu izgubila ritam, a to me je najvise i drzalo da imam neki pravac
Kako si sada? Je l' to prošlo?
Ako sam dobro razumeo, uzela si 2 puta bup, 0,5mg. Pre koliko je to bilo, jesi se vratila treninzima?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

i ne osuđujem te nego ti opet ponavljam, nadi si nekog doma frenda frendicu bilo koga s kime mozes otvoreno razgovarati kad si loše. ne možeš to sama. ne mogu niti ja. moras s nekim doma biti ok da se mozes na vrijeme iscupati prije nego zviznes
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

xxxana post_ wrote: Ako je se meni imenuju drugi, nisam ni sumnjala da se tako moje ime provlaci i samo sam pazila
Nisam te nigde pomenula, niti sam ikome ovde tebe pljunula
Viktor je rekao da pisem Akkasi o vama dvoma.
A ti si sada napisala da ti je to potvrdjeno. Nemam ja vremena Xano za ovakve primitivne price

I to sada nista nije vazno, vazno je da se izvuces iz ove situacije
Pusti ovo sve u k
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Fri Apr 09, 2021 6:07 pm
xxxana wrote: Fri Apr 09, 2021 5:58 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 5:55 pm

i sta sad?mala je pala i koga se boji?mene,tebe ili akase?treba se sebe bojati ako je pala.nisam joj ja stavio ili netko ovdje sub u usta.pa necu je ja pojesti ako je pala.niti isamarati.nemam volje vise.sve ona zna i valjda zna radi cega je pala.bar se nadam.ili joj je bilo da se drogira u sto sumnjam.
Htela sam da se sprecim na nesto drugo, a bilo mi je lose u pm od citavih 0,5, povracala sam 2 dana i to me nije sprecilo da ga uzmem opet i da prodjem opet isto, preskocila sam i treninge i to me najvise boli, jer sam i tu izgubila ritam, a to me je najvise i drzalo da imam neki pravac
Kako si sada? Je l' to prošlo?
Ako sam dobro razumeo, uzela si 2 puta bup, 0,5mg. Pre koliko je to bilo, jesi se vratila treninzima?
😂
Majko mila 😂
Odakle iskoči?!

Znam nije smešno ali jadna devojka

Nego xxxana bilo pa prošlo, a šta ćeš- dobro ti Lika reče, hajde se vrati u takozvanu rutinu, trening pod broj jedan.
Nisi ti "pala" i zašto koristiti taj izraz, napravila je sranje, uzela jednom tabletu i zašto je sa tim "sjebala godinu dana"?
Sjebala je nekoliko dana i psihu, to se da popraviti, ne ukopavajte je sa "pala". Ustala je.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

Frajla wrote: Fri Apr 09, 2021 6:10 pm
xxxana post_ wrote: Ako je se meni imenuju drugi, nisam ni sumnjala da se tako moje ime provlaci i samo sam pazila
Nisam te nigde pomenula, niti sam ikome ovde tebe pljunula
Viktor je rekao da pisem Akkasi o vama dvoma.
A ti si sada napisala da ti je to potvrdjeno. Nemam ja vremena Xano za ovakve primitivne price

I to sada nista nije vazno, vazno je da se izvuces iz ove situacije
Pusti ovo sve u k
Frajla, daj molim te, pitaj mene. Pusti sada sve. Mislio sam javno. Na podt o spinovanju, nemoj to raditi, ako me ne shvatiš na pravi način, pitaj. Nisi me pitala, što potvrđuje i to što pišeš.

Obrati pažnju sada zašto sam ti napisao da me kopka što savetuješ ljude da ne budu iskreni, jer neko prolazi kroz sranje i treba mu pomoć.

Pusti sve sada, prvi sam bio za to da ona piše o tome. Napisao sam čak dvosmislen post, gde ne može da se pretpostavi da pišem o njoj i temi o recidivu, čisto da se pokrene neka priča, zamolila me je da obrišem.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by xxxana »

Moram malo da iskuliram
Post Reply