Moj kut(ak)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Moj kut(ak)

Post by sanela »

licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 9:50 am
sanela wrote: Fri Apr 09, 2021 9:02 am I fakat mi nije jasna ta fascinacija i opsjednutost Xanom svih vas... Ja sam mislila djevojka od 20 godina, pa hocete da je usmjerite, a vidim zrela zena od 30 i nesto godina, vi se okupili oko nje kao copor vukova da vam se otvori i da prica o sebi. Svi ste njeni spasioci, a ona neka bespomocna zrtva koja ne zna sta da napravi da se izvuce iz svog ucmalog zivota. De ba, pustite djevojku na miru.
Nit je ona zrtva, nit vi sebe mozete spasiti, a njoj uhvatili dijeliti savjete. Svako je odgovoran za svoj zivot i odluke koje donosi. Aliii, puno se lakse baviti tudjim zivotom i drugome govoriti sta treba umjesto rjesavati svoje probleme.
I zato, ako vas u narednih 10 dana vidim da ste nekome dali savjet, bez da vam je neko trazio, te postove cu brisati.
Ako vas vidim da se prepirete oko gluposti, umjesto o sebi i svojim iskustvima pisete, i to cu brisati.
Znaci, ili pisite o sebi, svojim razmialjanjim, svome danu, kako ste i sta ste ili nemojte nikako pisati, jer cu sve da brisem. Dok ne naucite komunicirati medjusobno.
imam pauzu jos sest minuta. ma tko govori o ksani Sanela? rasprava je krunula zato sto se doticna nasla uvrijedenom a nitko je nije ni spomenio. zivo me boli ona stvar za njene price i njeno razmisljanje.reko sam, ako sam akasu uvrijedio ja joj se ispricavam. ne treba njoj odvjetnik da se ponovim ili spasitelj.to sto ja doticnoj dizem jetru i zivac je druga prica.
eto ja sam ok danas Sanela. ovo je Akasin list i njoj se takoder mogu obratiti i pitati je jel ok? eto. akasa kako si danas? ja imam predavanje pa idem. pa se javim. dobro mi je krenio dan.
Svaka vam je tema ista, ovdje sam Ksanu spomenula povodom posljednjih pisanja na nekoj od tema.
Ti i Frajla ste zavrsili. S velikom tackom.
Mozes se obratiti Akasi i ona tebi i svako svakome na pristojan nacin. :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Frajla »

Zahvaljujem

Lep dan, ajmo u prirodu!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

sanela wrote: Fri Apr 09, 2021 10:04 am
licaninsasela wrote: Fri Apr 09, 2021 9:50 am
sanela wrote: Fri Apr 09, 2021 9:02 am I fakat mi nije jasna ta fascinacija i opsjednutost Xanom svih vas... Ja sam mislila djevojka od 20 godina, pa hocete da je usmjerite, a vidim zrela zena od 30 i nesto godina, vi se okupili oko nje kao copor vukova da vam se otvori i da prica o sebi. Svi ste njeni spasioci, a ona neka bespomocna zrtva koja ne zna sta da napravi da se izvuce iz svog ucmalog zivota. De ba, pustite djevojku na miru.
Nit je ona zrtva, nit vi sebe mozete spasiti, a njoj uhvatili dijeliti savjete. Svako je odgovoran za svoj zivot i odluke koje donosi. Aliii, puno se lakse baviti tudjim zivotom i drugome govoriti sta treba umjesto rjesavati svoje probleme.
I zato, ako vas u narednih 10 dana vidim da ste nekome dali savjet, bez da vam je neko trazio, te postove cu brisati.
Ako vas vidim da se prepirete oko gluposti, umjesto o sebi i svojim iskustvima pisete, i to cu brisati.
Znaci, ili pisite o sebi, svojim razmialjanjim, svome danu, kako ste i sta ste ili nemojte nikako pisati, jer cu sve da brisem. Dok ne naucite komunicirati medjusobno.
imam pauzu jos sest minuta. ma tko govori o ksani Sanela? rasprava je krunula zato sto se doticna nasla uvrijedenom a nitko je nije ni spomenio. zivo me boli ona stvar za njene price i njeno razmisljanje.reko sam, ako sam akasu uvrijedio ja joj se ispricavam. ne treba njoj odvjetnik da se ponovim ili spasitelj.to sto ja doticnoj dizem jetru i zivac je druga prica.
eto ja sam ok danas Sanela. ovo je Akasin list i njoj se takoder mogu obratiti i pitati je jel ok? eto. akasa kako si danas? ja imam predavanje pa idem. pa se javim. dobro mi je krenio dan.
Svaka vam je tema ista, ovdje sam Ksanu spomenula povodom posljednjih pisanja na nekoj od tema.
Ti i Frajla ste zavrsili. S velikom tackom.
Mozes se obratiti Akasi i ona tebi i svako svakome na pristojan nacin. :D
i u cemu je problem? ako sam Akasu osobno uvrijedio nacinom izrazavanja ona ima jezik da mi to kaze a ne neka treca osoba. ako ona mene uvrijedi u sto cisto sumnjam mozda bih joj i rekao a mozda i ne bih. sve zavisi o raspolozenju. Njen rijecnik se ne razlikuje puno od moga na kraju krajeva i steko sam dojam da mozemo otvoreno i bez zadrske razgovarati na taj nacin bez nekog presravanja.ovdje o feminizmu je isuvise pricati. nekome moze biti neumjesno to sto sam rekao a nekome moze biti neumjesno sto je Akasa rekla kazala u rijasnjim razgovorima.feenisticama pogotovo ne moze biti norrmalno da akaza kaze da bi najrade promijenila spol i bila nesto trece. meni tu nema nista cudno jer sam takve osobe susretao.nemoj se Sanela ni ti cuditi svemu ovome jer i sama si sve iscitala i znas kako stoje stvari i sta se ovdje sve pricalo prije jucer upada u razgovor. neka mi Akasa kaze da ju nesto smeta i ja cu to prihvatiti i izviniti se ako treba. inace ne ako joj ne smeta. ako nekom drugom smeta to je njegov problem naseg razgovora.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Moj kut(ak)

Post by sanela »

Ja ne znam zašto ti i dalje raspravljaš? :roll:
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Moj kut(ak)

Post by licaninsasela »

sanela wrote: Fri Apr 09, 2021 10:58 am Ja ne znam zašto ti i dalje raspravljaš? :roll:
uopće ne raspravljam. pricam. reko sam da sam ok danas i pito Akasu kad procita i ako pricita kako je ona? di je problem?ugudno mi je sa njom pricati jer nije folirantica.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Wed Apr 07, 2021 9:50 pm
Frajla wrote: Wed Apr 07, 2021 9:36 pm
licaninsasela post wrote: jej te sise bole ili nemas nogu,?ako su sise treba ih malo izgnjaviti.
Previse sebi dozvoljavas i prelazis granice. Jako ruzno znajuci pricu o njenim grudima. Bezobrazluk
sta je ruzno? koliko zena ima cisticne grudi i idu na kontrolu a na koncu nema rak. sta ti nije jasno tu?akjsa i da nema cisticne grudi one bi je boljele a uvijek bi ih mrzila kao i svoje zensko tijelo.
Mene nisu bolele grudi dok nisam dobila ciste. Ostalo neću komentarisati, jer već jesam pre i dosta.

Nego, Ličanine, konkretno tebi se obraćam, napisao si dve potpuno različite stvari:
1. Nađi posao i to onaj što mrziš
2. (Majka nema da ti da pare za more) pa nađi raditi nešto što voliš.

Ako može, objasni.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Fri Apr 09, 2021 7:23 am Strašno čime se bavite po pp. Jebeno nemoguće sa čim se služite.

Nećete uspeti da mi ispletkarite sa Xanom. Jebo ga život.
Vidi, za ostale ne znam, ali u svoje ime govorim, dugo sam se "lomila" da li da kažem toj osobi šta si mi napisao u pp i na kraju sam izvagala da mi je svakako stalo više do nje nego do tebe (što ne znači da sad tebe mrzim, nego prosto tebe ne znam i osećala sam ogroman teret da joj budem drug i prijatelj a da tajim od nje da sam u vezi nje dobila pp ma koliko ta poruka dobronamerna bila).

Ne razumem te, ok ako hoćeš da joj pomogneš mogao si pitati kako da joj pomogneš bez da iznosiš deo u kome ona tebi "nešto priznaje.

Ne snalazim se sa pp, ja to ne koristim, kod mene je "što vidiš u izlogu, dobiješ u radnji"

To je ujedno moj odgovor tebi Viktore zašto sam rekla xxxani. Ne da vas posvađam nego bolje da joj kažem ja sad, nego kasnije ona da meni kaže tipa "Glumiš mi prijateljicu a prećutkuješ mi šta je osoba X rekla za mene, ja bih tebi rekla" itd.

Ako si dobronameran u šta ona 101% veruje, razumećeš i mene.

Razumeš li me sada?
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

Ovo što radiš javno je, takođe, ružno.

Ti si meni poslala takvu glupost na šta sam ti odgovorio onim što je preče, sjebao sam se. To je cela naša priča, 2 poruke.

Prosledio sam joj to.

Za ovu priču sada skroz nezainteresovan, indijanac nisam, ispala si nečovek.

Isčitaj sebe i sebe probaj da shvatiš.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by Viktor89 »

sanela wrote: Fri Apr 09, 2021 8:41 am
Viktor89 wrote: Fri Apr 09, 2021 7:23 am Strašno čime se bavite po pp. Jebeno nemoguće sa čim se služite.

Nećete uspeti da mi ispletkarite sa Xanom. Jebo ga život.
Hahahahhaha vi ste isto neki tinejdzeri, bgmi.
Ja citam i ne vjerujem. To sve na ulici bilo, iskusno, sve 30 i 40 plus, rekao bi covjek odrasli ljudi.
A vi se prepirete kao da vam je 16. Svasta.
Moguće. Prazan život, poroci, dijagnoza ili nešto četvrto? Neka ide ;)
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Moj kut(ak)

Post by xxxana »

A da prestane ovo malo?
Vise nema smisla
Post Reply