sanela molim te da obrises sve moje postove

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

sanela molim te da obrises sve moje postove

Post by M4j4 »

S ozirom da me je dragi Mustafa obavestio na privatnoj da ce se terapija nastaviti preko MSN a posto ja nemam opremu (slusalice,mikrofon) neka se jebem kako znam.


:finga:
Image
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Slusalice sa mikrofonom za racunar kostaju 7 Eu i mogu se kupiti u bilo kojoj prodavnici racunarske opreme...
Dakle, znatno mnanja cena nego 1 dan na dop-u...

Iako ne postujem previse, par puta nedeljno procitam forum i vidim tvoje postove u zadnje vreme... nesto nije O.K. i vreme je da saberes zivce.

Neka te ne vredjao ovo, kazem ti kao sto bih rekao bilo kom prijatelju.
Sam sam trenutno vrlo nervozan i explozivan, ali ne na takav nacin vec u vezi posla koji radim... Pustis ljude, pa ti se popnu na glavu... ali to nema veze...

Dakle, 7 Eu za sluske sa mic-om...

Sto se tice onog HCV-a... ja i dalje ne odustajem od terapije, pa makar je i sam platio... Nemoj da mislis da sam prebogat pa me boli dupe, daleko od toga. Ali, sam sam zasrao, nisam morao da imam taj HCV, nisam ga zaradio na transfuziji krvi kao dobrovoljni davalac i ako je u mojoj moci, pokusacu sve da ga se resim. Mnogo ti je lose opravdanje ono sto si napisala u temi o HCV-u, koja je nazalost zakljucana, pa nisam mogao da ti odgovorim...

Dakle treba ti 300 Eu i dobra volja za jednodnevno maltretiranje da vidis da li mozes da dobijes terapiju ili ne? I 300 Eu je problem? Naravno, to nije bas malo, ali koliko kosta dop? Koliko dugova u tom iznosu si morala da vratis? A da ne pricam koliko kostaju zivci i nesrecni zivoti onih kojima si draga... Ako postoji neka sansa za saniranje HCV-a, 300 Eu nije mnogo... Samo, za neke stvari covek mora sam da mrdne dupetom jer nista sa neba nece da padne...

Ne zameri mi, morao sam da ti skrenem paznju na neke stvari, kao svom prijatelju... Pogotovu sto na zalost znam i sta je dop i sta je HCV, a i sta je 307 Eu...

Iskren i prijateljski pozdrav i nada da ces razumeti ono sto sam hteo da ti kazem...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Sanela stvarno nema vremena da briše ičije postove s foruma. Ako želite brisati postove, lijepo jedan po jedan obrišite sami...

Pozdrav

Sanela
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Ima li ovome kraja??

Post by mustafa »

Ubaci moju privatnu poruku koju si dobila od mene juce pa da vidimo STA sam ja tebi u stvari napisao.
Ako hoces da obratis paznju na sebe ovim nacinom "zajebancije" onda si zaista odabrala los nacin.
Ovaj put mi zaista dizes pritisak.
Ako ces da ides idi , dobro dosla nazad kada osjetis potrebu za time.
Sve najbolje
M. Sarkic
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

[quote="sanela"]Sanela stvarno nema vremena da briÅ¡e iÄ
Image
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Ma niko te ne mrzi! Kakve su to sad paranoje?! Sta se desava sa tobom u poslednje vreme? Stvarno me brines.
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

wow...Majo.....ko da sebe gledam covjece. Drogiras se...
nesto nije ok. Znam to. Prepoznam miljama daleko. Mene svi mrze, svi su protiv mene...onda izvrces postove drugih-mislim ne kazem ja da ti to namjerno radis. I ja sam to radila. Moj mozak je tako radio tada. Vidim ono sto ja vidim-i to nikad nije bilo fino. Uvijek sam osjetila ironiju i mrznju u svemu...kako se to okrene u mozgu ja ne znam. Samo znam da sam i ja to radila. I da sam se i ja sa Mustafom borila. I sa samom sobom. Nije lako vidjeti da je do tebe. Ja i dalje to ponekad ne vidim. Tj malo cesce :-D . No jeste. Ne kazem da nema i tudjih gresaka ...ima. Ima i ironije i sarkazma i ne razumjevanja-to sve postoji. Ali nije se citav svijet urotio protiv tebe a ni protiv mene iako to tako izgleda. Ja ti to kazem od srca...u nadi da ces skontati da nisi sama i da te neko razumije. Nemoj Majo. Ako ti iko zeli zlo-vjeruj mi to nije Mustafa a ni Sanela. Ti si sebi najveci neprijatelj. Zapamti to. Opusti se. Prihvati pomoc. Nemoj se odupirati. Odupires se. Nisi spremna. Zato je sve ovako. Trzas se-nisi ni tamo ni vamo. I naravno da ce svi biti grozni. I da je sve nekako bas protiv tebe. Sagledas sve ...jebi ga-sve je protiv tebe. To tako izgleda. Tvoj mozak se igra s tobom. Znam covjece. To je razlog da uzmes dop i kazes jebite se svi sad. On je djavo. I samo ceka pravi trenutak. Nemozes mi reci ma ne znas o cemu pricas. ZNAM!!!!! I to jakooo dobro znam. Svi su bili protiv mene. Zasto boze. Pitala sam se milion puta. Sjedila sama u sobu i plakala nad svojom jadnom sudbinom. Vidi me...ko jado jadni. Niko me ne voli...svi mi zele zlo. I svi su na tudjoj strani-pa i moja mama. Zasto Boze.....
ALi nije tako....to je iluzija. Igra djavola...jel vidis to? Hoce da padnes....
ovdje ti niko ne zeli zlo. To znaj. I ne zaboravi.
sto je bilo bilo je....
nemoj se sada na brisanje tema koncentrisati....jer tu ces naici na prepreku i eto opet-svi su protiv tebe. I ja bi isto mislila. Rekla bi kako ste tom i tom...a meni ne mozete-jebem ti forum. ZNam vec sta bi napisala. AL vidis....to je irelevenatno. Polako....to ce biti tu kao sto je i do sada bilo tu. Smiri se...nadji nesto pozitivno. Pisi pjesme....napisi pozitivan post. Kasnije cemo brisati teme. Ovako...sad ces ti glavom kroz zid...i samo ces se sjebati a i ljude oko sebe.
Ne pametujem....samo pricam o onome kriz sta sam i sama prosla. Evo pitacemo Sanelu....
Zar nisam i ja kroz ovakvo nesto prolazila???
Vidis....polako....moras. Ili uzmi dan dva-nemoj dolaziti. Odmori se. Ovdje Majo ima jako puno dobrih ljudi. Nemoj ih tjerati od sebe....
Jer znas kasnije-to ti je razlog da places nad svojim zivotom jer jebi ga sve si ljude otjerala...nemoj.
stani saberi se...razmisli....
zelim ti sve najbolje
ps. DRAKULA-pozdrav....kako si???
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Majo daj ne zezaj molim te,znas da smo svi imali takve trenutke ajde malo mi pisi na privatnoj.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Luna wrote: ps. DRAKULA-pozdrav....kako si???
Dracula je uvek O.K. :-D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

M4j4 wrote: kako da obrisem kad su zakljucani? Nisam ja lenja pa da me mrzi nego ne mogu da udjem. A ne zelim da ostavljam silovanje i slicne price,preintimne. Molim te jos jednom makar izbrisi moje postove za silovanje i moje fotografije,ili treba citav zivot da ispastam sto sam jednom bila iskrena pa rekla negde nesto sto nije trebalo. A drugima si uvek brisala,samo meni neces.Sto vi ljudi bas mene toliko mrzite?
Evo majo obrisala sam tvoje dvije teme - silovanje i treba mi vaše mišljenje, te tvoje slike. Niti ja, niti bilo ko drugi na forumu tebe ne mrzi... ne znam zašto to miliš. Nemam ja baš mnogo vremena, zapravo, imam ga veoma malo koje mogu posvetiti forumu i zato ne mogu svakom ko god želi, brisati postove. Zaisli da mi sad Luna ili zvrky kažu da im obrišem postove, a one imaju nekoliko hiljada postova...

Puno pozdrava,

Sanela
Post Reply