"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Apr 25, 2021 5:14 pm
xxxana wrote: Sun Apr 25, 2021 4:26 pm
Meni je postao tezak sa svojim neshvatanjem
Nesto pogresno shvati iz postova i danima to prepricava, zajebi.. abronosa
Jesam danas nešto pogrešno shvatio/pročitao, ali sam i neosnovano optuživan, ignorišem to od sad, svega mi.

Nemam ja nikakve nejesnoće i "punjenje" glave sa svojim društvom, niti imam problema sa komunikacijom, a ovde nekad bude teško, baš zato što se ne vidimo i ne čujemo, i onda neki stvore pogrešnu sliku i na osnovu toga pišu, pa se tu izgubi vreme.
Stvarno bih voleo da profunkcionišemo bolje što se tiče komunikacije.

Šta misliš što se tebe tiče da li ti treba "terapijski rad na sebi", da bi prepoznala, doživela svoje emocije na pravi način, i da bi izašla na kraj sa njima?
Ne treba mi strucnjak, treba mi knjiga o emocijama od dr. Zorana Milivojevica
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Apr 25, 2021 5:28 pm
Ne treba mi strucnjak, treba mi knjiga o emocijama od dr. Zorana Milivojevica
Ja ne mislim da mi za to treba stručnjak, a što se tiče knjige, to gledam pre svega kao na proširenje znanja, ne kao na neku "terapiju". Inače volim psihologiju, trenutno čitam nešto u vezi napredovanja u poslu, povezano sa psihologijom.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Apr 25, 2021 5:32 pm
xxxana wrote: Sun Apr 25, 2021 5:28 pm
Ne treba mi strucnjak, treba mi knjiga o emocijama od dr. Zorana Milivojevica
Ja ne mislim da mi za to treba stručnjak, a što se tiče knjige, to gledam pre svega kao na proširenje znanja, ne kao na neku "terapiju". Inače volim psihologiju, trenutno čitam nešto u vezi napredovanja u poslu, povezano sa psihologijom.
Salila sam se za strucnjaka, naravno da mi treba, ne mozemo se shvatiti, dovoljna je prva recenica tvoja
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Apr 25, 2021 5:34 pm
StopBup wrote: Sun Apr 25, 2021 5:32 pm
xxxana wrote: Sun Apr 25, 2021 5:28 pm
Ne treba mi strucnjak, treba mi knjiga o emocijama od dr. Zorana Milivojevica
Ja ne mislim da mi za to treba stručnjak, a što se tiče knjige, to gledam pre svega kao na proširenje znanja, ne kao na neku "terapiju". Inače volim psihologiju, trenutno čitam nešto u vezi napredovanja u poslu, povezano sa psihologijom.
Salila sam se za strucnjaka, naravno da mi treba, ne mozemo se shvatiti, dovoljna je prva recenica tvoja
Znam da si se šalila. Stalno ponavljaš to "ne možemo se shvati", po čemu eto sad? Ja kapiram ako misliš da ti treba stručnjak, nemam ništa protiv toga, niti kod sebe u budućnosti malo daljoj to isključujem, samo sad ne mislim da mi treba.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Apr 25, 2021 5:37 pm
xxxana wrote: Sun Apr 25, 2021 5:34 pm
StopBup wrote: Sun Apr 25, 2021 5:32 pm

Ja ne mislim da mi za to treba stručnjak, a što se tiče knjige, to gledam pre svega kao na proširenje znanja, ne kao na neku "terapiju". Inače volim psihologiju, trenutno čitam nešto u vezi napredovanja u poslu, povezano sa psihologijom.
Salila sam se za strucnjaka, naravno da mi treba, ne mozemo se shvatiti, dovoljna je prva recenica tvoja
Znam da si se šalila. Stalno ponavljaš to "ne možemo se shvati", po čemu eto sad? Ja kapiram ako misliš da ti treba stručnjak, nemam ništa protiv toga, niti kod sebe u budućnosti malo daljoj to isključujem, samo sad ne mislim da mi treba.
Zato sto mislis da ti ne treba strucnjak, da mozes prepoznati sam sve kod sebe i ne vidis koliko si lud
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Meni je tek sad jasno, kad sam došla na forum i ništa mi nije bilo jasno, Ličanin je za odnos sa Stopom rekao "Ma teški sado-mazo".
Ja sam mislila da se zajebava. Evo i ja se upecah, samo što je u mom slučaju čist sadizam proradio. Svašta, na kraju ću ja morati da se lečim.

Svi mi to imamo u sebi-nažalost-samo je potreban neki takozvani "okidač".
Stopu je na neki uvrnut način odgovarao takav sado-mazo odnos sa Likom, dok se i Lika nije umorio i počeo da beži od njega. Ima dosta vremena, čovek stvarno izbegava lika.

E, sad, Stop se zajebao jer je kod mene i kod Viktora naleteo na čist sadizam. A okidač za to je LAŽ.
Stop nikako ne može da shvati da je bitno da li je u toj i toj priči auto bio recimo zelen danas a sutradan u istoj priči auto je bio ljubičast jer se ne radi o "sitnicama za koje se ja hvatam" nego o LAŽIMA.

A LAŽI se upravo najbolje prepoznaju po sitnicama.

Zbog toga je menjanje detalja u tvojim pričama, Stope, toliko iritantno.

Ovo sam objasnila kao šestogodišnjem detetu da jasnije biti ne može.
Ako se i sad bude pravio da nije shvatio, znači da ga niko od nas ustvari ne dotiče, on se ne nervira, on se ovde samo zabavlja, zajebava se...meni da je neko rekao da mi treba pljunuti u lice, da sam đubre seljačko i tako dalje, ako me ne bi pogodilo makar bi me opametilo, on ništa, nastavlja priču.

Jedino xxxana ti ga poznaješ duže pa verovatno ga tu i tamo razumeš, ja ne mogu nikako, a posle ovolikih laži i pokušaja prodavanja muda za bubrege ne bih mu pomogla pa tačno da vidim da će da crkne ispred mene.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 25, 2021 6:22 pm Meni je tek sad jasno, kad sam došla na forum i ništa mi nije bilo jasno, Ličanin je za odnos sa Stopom rekao "Ma teški sado-mazo".
Ja sam mislila da se zajebava. Evo i ja se upecah, samo što je u mom slučaju čist sadizam proradio. Svašta, na kraju ću ja morati da se lečim.

Svi mi to imamo u sebi-nažalost-samo je potreban neki takozvani "okidač".
Stopu je na neki uvrnut način odgovarao takav sado-mazo odnos sa Likom, dok se i Lika nije umorio i počeo da beži od njega. Ima dosta vremena, čovek stvarno izbegava lika.

E, sad, Stop se zajebao jer je kod mene i kod Viktora naleteo na čist sadizam. A okidač za to je LAŽ.
Stop nikako ne može da shvati da je bitno da li je u toj i toj priči auto bio recimo zelen danas a sutradan u istoj priči auto je bio ljubičast jer se ne radi o "sitnicama za koje se ja hvatam" nego o LAŽIMA.

A LAŽI se upravo najbolje prepoznaju po sitnicama.

Zbog toga je menjanje detalja u tvojim pričama, Stope, toliko iritantno.

Ovo sam objasnila kao šestogodišnjem detetu da jasnije biti ne može.
Ako se i sad bude pravio da nije shvatio, znači da ga niko od nas ustvari ne dotiče, on se ne nervira, on se ovde samo zabavlja, zajebava se...meni da je neko rekao da mi treba pljunuti u lice, da sam đubre seljačko i tako dalje, ako me ne bi pogodilo makar bi me opametilo, on ništa, nastavlja priču.

Jedino xxxana ti ga poznaješ duže pa verovatno ga tu i tamo razumeš, ja ne mogu nikako, a posle ovolikih laži i pokušaja prodavanja muda za bubrege ne bih mu pomogla pa tačno da vidim da će da crkne ispred mene.
Zbunjuje me sto voli zivotinje, mislila bih da je psiho
Ovako ni meni nije jasan
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Pobeze Stop :)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 25, 2021 6:22 pm
Ti se mnogo tripuješ, hahahaha, ništa ja nikad ovde nisam slagao, nije LAŽ jbt što ja nisam znao koliko će nas biti juče, pa lupio 20-ak. :)

Isto kao što si se tripovala da sam lagao za zatvor, nikad nisam ovde lagao, ako neko to radi, to je po meni u neku ruku bolesno, a za to tvoje tripovanje u vezi sa mnom, stvarno ne znam šta da kažem. Jedina moja neiskrnost ovde je bilo ono što sam recidive naknadno objavio.

Takođe se tripuješ na neki sadizam, ja te tvoje gluposti u opšte ne doživljavam kao udarce. Niti Viktorove, niste me nikad pogodili nekom istinom, da jeste, to bi znalo da zaboli, ali ne bih bežao od toga.

Odmori sa tripovanjem i glupostima, taman smo počeli sa emocijama lagano. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Sun Apr 25, 2021 5:26 pm
Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 25, 2021 4:44 pm I vi ste umorni?
Pravi se lud i glup. Još dodaje ulje na vatru "Sad kada bih rekao da smo slušali muziku..."
Znači, njemu je skroz ok menjati priču.

Ovo je prešlo svaku meru, ali na neki način svi dobijamo šta hoćemo- Stop uspeva da bude i ostane u centru pažnje, za vas ne znam ali ja sam postala ovisnik o njemu, meni on dođe k'o virtuelna teretana, dođem, izubijam ga i super 😂

Mada realno on je za ban a mi bismo trebali da se okrenemo stvarnosti a ne stopovim bajkama.
Sad- ako on dobije ban, meni će biti teško apstinirati od sadizma 😂 ali na duže staze bi bilo dobro da ga nema.
Joj Akasa, posteno me nasmeja
Pa kad ne može drugačije, šta drugo nego se zajebavati 😂
Malopre sam napisala skroz ozbiljan post, da vidim hoće li vredeti.

Znaš, pre nego sam "osetila rešetke" ljudi koji su bili tamo su zatvor opisivali: "Uglavnom je vožnja".
E tamo ti je uglavnom tako. 90% vremena je zajebancija i 10% prebijanja ovakvih kao što je Stop.
Locked