"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Meni je ovaj dan bez veze, sve mi je teško, sve sam radio sa naporom, imam još nešto smešno posla da uradim, a kao da treba planinu da pomerim.
Jedva čekam da se okupam, i da se strmopizdim u krevet.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

Volim ovog čovjeka jer je izgnan iz svoje socijale na margini društva kad se teško moglo izražavati a čovjek ima karizmu.
Jebeš mu mater, ne njemu nego se to tako kaže.


https://youtu.be/1lWSrx1obA4
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

Za laku noć svim ovisničkim herojima. Nisam se znao cijeniti dok nisam upoznao časnu Bernardicu. Svaka štampla, boca, piz dopa, crta bijelouške, dim ili boba neka bježiš od sebe.
Jasan mi je film c.f. jer i ja sam sa 16 god počeo peglati po dopu. Da li sam danas pametniji? Sto posto. Zašto? Zato što se moraš nositi normalan sa svojim osjećajima. Laku noć.
https://youtu.be/6beG6KSPN3g
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Thu Jul 01, 2021 7:44 pm
xxxana wrote: Thu Jul 01, 2021 6:42 pm Sa psihom smo se svi mucili, daj sebi vremena
Šta se promijenilo kroz godinu i pol do dvije da si ti psihički nešto bolja ili jača. Koju promjenu si uvela u život? Voliš da ti se ide niz dlaku al vuk mijenja dlaku al ćud nikada.
E Sanela jebiga oprosti, od čega se ja trebam liječiti? Jebiga, ak pročitaš odgovori. Mislim ak nije frka.
A da sam glup to znam i tu lijeka nema.
https://youtu.be/mps6wvzxP2c
Pisemo o stanjima uzrokovanim bupom, tema nema veze sa ovom, mozda i jesam, koga briga
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Veliki pozdrav za sve , čisto da se javim da je sve ok i sve bolje i bolje .
Psiha se polako vraće u normalu , imao sam par izliva bijesa i nervoza ali prolazi i to polako . Srecom bila je usmjerena ka ljudima koji to zasluzuju , tako da je bilo i legitimno .
Avantura je potrebna u zivotu da bi popunila veci dio te praznine koju ovo ostavlja .
Samo jako !
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Alohaa wrote: Mon Jul 12, 2021 1:50 pm Veliki pozdrav za sve , čisto da se javim da je sve ok i sve bolje i bolje .
Psiha se polako vraće u normalu , imao sam par izliva bijesa i nervoza ali prolazi i to polako . Srecom bila je usmjerena ka ljudima koji to zasluzuju , tako da je bilo i legitimno .
Avantura je potrebna u zivotu
da bi popunila veci dio te praznine koju ovo ostavlja .
Samo jako !
Slažem se. Samo se drži.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Izbacio sam rivotril, pio sam ga 10-ak dana, normalne doze, uz postepeno smanjivanje, i ne osecam da mi fali. Pomogao mi je da se stabilisem, sad idemo dalje.
Kao sto znate, ogromna mi je zelja, i cilj da naucim da zivim, da se nosim sa zivotom ciste glave, i to cu dace Bog, sreca junacka i moje zalaganje, i uspeti!
Xxxana, ako sme da se pita(joj sto meni nekad bude neprijatno da te pitam nesto, jer znam da si teska, osetljiva, prilicno zatvorena...), kako je kod tebe sa rivotrilom?
Nista te naravno ne osudjujem, odmah da se ogradim, i podrzavam ono sto radis(mislim na ono sto radis sto te drzi dalje od droge), samo pitam...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Mon Jul 12, 2021 6:24 pm Izbacio sam rivotril, pio sam ga 10-ak dana, normalne doze, uz postepeno smanjivanje, i ne osecam da mi fali. Pomogao mi je da se stabilisem, sad idemo dalje.
Kao sto znate, ogromna mi je zelja, i cilj da naucim da zivim, da se nosim sa zivotom ciste glave, i to cu dace Bog, sreca junacka i moje zalaganje, i uspeti!
Xxxana, ako sme da se pita(joj sto meni nekad bude neprijatno da te pitam nesto, jer znam da si teska, osetljiva, prilicno zatvorena...), kako je kod tebe sa rivotrilom?
Nista te naravno ne osudjujem, odmah da se ogradim, i podrzavam ono sto radis(mislim na ono sto radis sto te drzi dalje od droge), samo pitam...
Pitaj Viktora to ti je isto i ostavi devojku više na miru. Kad si meni više dosadio a kamoli njoj.
Ili je pitaj normalno kao što bi pitao bilo koga drugog ili pitaj Viktora, ovo tvoje figurativno klečanje pred xxxanom prevršilo svaku meru.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Mon Jul 12, 2021 7:09 pm
StopBup wrote: Mon Jul 12, 2021 6:24 pm Izbacio sam rivotril, pio sam ga 10-ak dana, normalne doze, uz postepeno smanjivanje, i ne osecam da mi fali. Pomogao mi je da se stabilisem, sad idemo dalje.
Kao sto znate, ogromna mi je zelja, i cilj da naucim da zivim, da se nosim sa zivotom ciste glave, i to cu dace Bog, sreca junacka i moje zalaganje, i uspeti!
Xxxana, ako sme da se pita(joj sto meni nekad bude neprijatno da te pitam nesto, jer znam da si teska, , prilicno zatvorena...), kako je kod tebe sa rivotrilom?
Nista te naravno ne osudjujem, odmah da se ogradim, i podrzavam ono sto radis(mislim na ono sto radis sto te drzi dalje od droge), samo pitam...
Pitaj Viktora to ti je isto i ostavi devojku više na miru. Kad si meni više dosadio a kamoli njoj.
i je pitaj normalno kao što bi pitao bilo koga drugog ili pitaj Viktora, ovo tvoje figurativno klečanje pred xxxanom prevršilo svaku meru.
Ti kad ga lupis, to je lupljeno.
Prsti su ti brzi od pameti.
Objasnila si da te ne zanima ostavljanje terapije, i ne mesaj se u ono sa cim nemas veze i nisi u toku.
Ja sa Xxxanom pisem vise od dve godine ovde, znam da joj je cilj sloboda, i zivot bez supstanci, legalnih i ilegalnih, kao i meni.
Znam se se podstapala rivotrilom, isto kao i ja, a ja sam ga ostvio, i sa punim pravom je pitam kako je kod nje po tom pitanju.
Prosto je neverovatno kako ti umes sama sebe da iznerviras.
Xxxana moze da odgovori, ili da ne odgovori, moze i da kaze da je to ne pitam, moze bilo sta, samo je tvoje mesanje sasvim nepotrebno, i komentar ti je krajnje glup.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

U pravu si, pogrešila jesam što se mešam.
Za sve ostalo sam u pravu. Ne mogu da gledam više tvoje ljubljenje tragova njenih stopa. Smučilo mi se.
Svesna sam bila da ćeš potegnuti argument da se vi znate 2 godine a ja sam došla nema ni godinu dana, tačno sam znala da ćeš to reći, ali ono, baš sam znala.
Ne treba meni 2 godine i nisam slepa. Iritantno mi je iako ona uopšte nikada nije zloupotrebila tvoju bezumnu opsesiju. Pozdrav.
Locked