"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Toliko o njegovom recitivu, mora da se gadno napatio
Sad :D mora :D da :D jede :D sarmu :D slepac :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

.
Last edited by StopBup on Wed Nov 24, 2021 7:08 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: "informativni razgovor"

Post by sanela »

StopBup wrote: Fri Apr 16, 2021 6:22 pm
xxxana wrote: Fri Apr 16, 2021 6:05 pm Toliko o njegovom recitivu, mora da se gadno napatio
Sad :D mora :D da :D jede :D sarmu :D slepac :D
To se završilo pre više od 40 dana, tuko, sad sam ok zadnjih 10-ak dana, samo sam imao potrebu to da objavim, da budem iskren sa ljudima ovde, jeste sa zakašnjenjem, ali jbg.

Jesam se napatio prilično, slepice. Rec. se završio pre skoro mesec i po, a Akasha me je nasmejala, zato sam takav post napisao.
Vodi racuna kako se obracas ljudima na forumu.
Mene tvoj recidiv ne iznenadjuje. Ni prvi ni zadnji.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Hvala, sto se mene tice ne mora da pazi, neka se konacno obrati sa svim onim prikrivenim za razliku od nja nja nja
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Apr 16, 2021 1:27 pm Koje pare Akkasha? 7-8 dana svega sam se drogirao, ne znam tačno. Para imam još od jesenas pre zatvora jer sam puno radio, a počeo sam da radim i pre recidiva.

Marta, molim te me preskoči sa nagadjanjima. Ne zanima me nikakva pažnja, a na savetu za stručnu pomoć hvala. Nije ništa kao rukom odneseno, već mi je trebalo oko mesec dana da se vratim u stanje pre recidiva.

Kako ću dalje, ne znam tačno, ali ću sigurno još dosta toga menjati.

Ne trebate u opšte više komentarisati moj recidiv, ja sam samo imao potrebu da kažem istinu i da se ne pravim lud.
Ne vrijedaj Martu jer si opet navodno u klincu. Nisam ni cito ali pretpostavljam da zelis graditi put k spasenju s ksanom. Samo naprijed. Marta ne citaj takve budalastine.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

.
Last edited by StopBup on Wed Nov 24, 2021 7:08 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

StopBup wrote: Fri Apr 16, 2021 6:46 pm
sanela wrote: Fri Apr 16, 2021 6:26 pm
Vodi racuna kako se obracas ljudima na forumu.
Mene tvoj recidiv ne iznenadjuje. Ni prvi ni zadnji.
Ne znam da li je zadnji, voleo bih da jeste... Tešim se time što je bio najkraći...
xxxana wrote: Fri Apr 16, 2021 6:36 pm Hvala, sto se mene tice ne mora da pazi, neka se konacno obrati sa svim onim prikrivenim za razliku od nja nja nja
Shvatam ja sto posto tvoju reakciju, zbog tvog trenutnog stanja.

Bila bi na mestu reakcija, da sam takav post kao zadnji odgovor Akkashi napisao u recidivu, ali ja sam iz njega izašao pre znatno više dana nego što je recidiv trajao...

Kako ovde čovek i da se otvori, kad se stalno dešavaju neke osude i napadi. Dobro si onda rekla:"Ne valja kad si zatvoren, a kad se otvoriš, "vozaš" ljude.".
licaninsasela wrote: Fri Apr 16, 2021 6:37 pm
Ne vrijedaj Martu
Ko je vređao Martu?
Lagano u poskocima..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

.
Last edited by StopBup on Wed Nov 24, 2021 7:08 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Fri Apr 16, 2021 6:22 pm
xxxana wrote: Fri Apr 16, 2021 6:05 pm Toliko o njegovom recitivu, mora da se gadno napatio
Sad :D mora :D da :D jede :D sarmu :D slepac :D
To se završilo pre više od 40 dana, tuko, sad sam ok zadnjih 10-ak dana, samo sam imao potrebu to da objavim, da budem iskren sa ljudima ovde, jeste sa zakašnjenjem, ali jbg.

Jesam se napatio prilično, slepice. Rec. se završio pre skoro mesec i po, a Akasha me je nasmejala, zato sam takav post napisao.
Ali KAKO on ume da uvredi a da deluje kao da sasvim normalno priča, to je neverovatno.
I svi misle da je lik glup, ma do idiotizma, jedina ja svima pričam da nas ovaj sve zajebava, niko mi ne veruje...ovaj nas "vozi" i to rolerkoster i niko ne primećuje, sem mene ili se svi prave ludi, ili sam luda ja, više ne znam.
Ko god da je lik, namerno je iritantan kada hoće, da uspe da izazove prave emocije da popizdimo!
Nema ga par dana, pojavi se, sve ok, Ej ljudi, jel' to glup čovek?
Da je "pukovnik" vidi se po nekim ispadima, nije baš sav svoj. Ili je i to gluma.
Iznenadio me i kada nije pokazao ljubomoru prema Viktoru kada je izgledalo da će se Viktor i Xana smuvati, ništa, još se i našalio "Joj, Ksano, moja rano"- jel' bi to mogao reći navodno "zaljubljen do ušiju" čovek?
Samo mi nije jasno KO bi to mogao imati toooolikooo slobodnog vremena da praktično "kreira" nepostojećeg lika, dodeli mu osobine, virtualno živi kroz njega, i tako dalje.
Last edited by Akkasha Come Back on Fri Apr 16, 2021 7:15 pm, edited 1 time in total.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Fri Apr 16, 2021 6:36 pm Hvala, sto se mene tice ne mora da pazi, neka se konacno obrati sa svim onim prikrivenim za razliku od nja nja nja
Meni si kontrirala na temi kada sam upravo o tome pisao. Treš kad - tad izbije.
Locked