"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

yasujirozu wrote: Sat Jun 19, 2021 2:20 am
StopBup wrote: Fri Apr 16, 2021 5:54 pm Idem da jedem sarmu, evo gotova je. :D
nadrealna tema, koju ova beket/jonesku rečenica, ovaploćuje :mrgreen:
Pozdrav, legendo ;)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

yasujirozu wrote: Sat Jun 19, 2021 2:20 am
StopBup wrote: Fri Apr 16, 2021 5:54 pm Idem da jedem sarmu, evo gotova je. :D
nadrealna tema, koju ova beket/jonesku rečenica, ovaploćuje :mrgreen:
To je davno bilo. Sad sam u kao nekom stanju ataraksije, haha, ali me nesto vuce da napravim jos koji korak napred. :) Sta ti? Dosao da napises ispovest? :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Počeo sam prvi dan detoxa u Bg .
Kapiram da je ovo "Informaltivni razgovor " pa mogu i tu informisati vezano vezano za ovaj postupak . Psiha danas mi se bila baš stabilizovala , mogao sam i sam da idem dalje sa 1mg ispod , nego žena itd , ajde da sa 1mg krenem na čišćenje , pa ću vidjeti kako će ići .
Ako koga zanima , cijena je 8.000rsd po danu detoxa prvi razgovor 6.000rsd . Planiram ići između 7-10 dana . Mislio sam da će danas biti samo razgovor pa onda tek za par dana ali ova rekla idemo odma ( možda da uzmu više para ) .
Ne osjećam ništa za sad , ali vidjecu .
Za samo dva mjeseca sam se pretvorio od totalno fokusiranog i u ful treningu do totalnog debila 😄😄😄
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Srećno na čišćenju! To ti mogu reći, a neke informacije baš i dati ne mogu, jer nemam iskustva sa kliničkim čišćenjem.
Već ti je rečeno da se navikneš na to tupo stanje neko vreme, i bićeš sigurno još neko vreme kako kažeš "full istrenirani debil". :)
No uz strpljenje, rad na sebi, podršku i sreću junačku, proći će! :)

P.s. Telefone možete redovno da koristite?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

StopBup wrote: Mon Jun 21, 2021 8:47 pm Srećno na čišćenju! To ti mogu reći, a neke informacije baš i dati ne mogu, jer nemam iskustva sa kliničkim čišćenjem.
Već ti je rečeno da se navikneš na to tupo stanje neko vreme, i bićeš sigurno još neko vreme kako kažeš "full istrenirani debil". :)
No uz strpljenje, rad na sebi, podršku i sreću junačku, proći će! :)

P.s. Telefone možete redovno da koristite?
Ma ne , ovo je ambulantno , dodjes , dobijes infuziju , ljekove i ljekove za kasnije i ideš odma , nema ostajanja , a na kraju blokator na mjesec dana .
Častila me žena 😄
Mogu pisati po danima , kako i šta bude . Skupo nije ,to je činjenica . A odma po odlasku prvog dana , ja sam imao volje da odradim par poslova . Zadnjih mjesec ipo nisam imao volje ništa sem trening . Smori to čovjeka kad ni prema djetetu ne moze imati zdrave emocije .
Ja sam inače uz Bup spuštao i bromozeoam u isto vrijeme , desio mi se takav ringišpil zadnjih mjesec ipo dana da nisam znao šta me razvaljuje prije : bup ili brom . To je pakao bio i mislim da je bromozepam dodao još 50% problema jer kroz vaše pisanje nisam našao da je neko prolazio intrnzivno sve to po čitav dan i to mjesec ipo dana .
Bilo je tu svega a u neki trenucima sam osjećao po par simptoma udruženo .
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Sve tablete su makli iz stana , ja sam dosao samostalno do 1mg bup i 0.70 bromoz. A sa količina bup - 4.50mg i brom. - 9mg .
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

E da i inače skidaju ljude i sa većih doza ,čak i 8--16 mg odma , nema mučenja ni ništa za sad , ali vidjecemo još .
Ja se bezveze mučio samo ovih mjesec ipo dana , umjesto odma to da sam .
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Drugi dan detoxa : lagano sve .
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: "informativni razgovor"

Post by sanela »

Alohaa wrote: Wed Jun 23, 2021 1:31 am Drugi dan detoxa : lagano sve .
Svaka cast! Samo naprijed, dan po dan.
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Četvrti dan prošao , terapiju dobijam , kao i dvije infuzije dnevno odjednom . Biće to ok sve valjda , kasnije idu i dodatni medikamenti kao podrška da bi se što brze i bolje sanirala šteta .
Locked