"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Ako ima ikoga čisto da pitam . Ako mi se dešavaju tegobe vezano za psihu tokom spuštanja . Da li će se sve srediti ako vratim prijašnju dozu od prethodnog spuštanja ?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Alohaa wrote: Mon Jun 14, 2021 10:49 pm Ako ima ikoga čisto da pitam . Ako mi se dešavaju tegobe vezano za psihu tokom spuštanja . Da li će se sve srediti ako vratim prijašnju dozu od prethodnog spuštanja ?
Zasto bi to radio, ako zelis da ga se resis? Nema svrhe
Izdrzi 7 dana na toj dozi, stabilizovaces se
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Uzrokujem ja sam često izgleda , nemam iskustva sa ovim vezano za skidanje i tegobe vezano za psihu . Osjećam se smušeno i jako čudno . Neću povećati dozu , 4 dana sam već na ovoj , i vec mi se slično desavalo prije 10-15 dana . Nego uhvati me taj neki napad panike a ni sa tim se još nisam susretao .
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Želim ja da ga se riješim , nego se ponekad uplašim da ne bude obrnuto 😄
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Ja imam odbojnost prema ovoj tableti , ne pada mi na pamet da dodajem nesto , nego pitam ako bih se našao u situaciji da je neizdrživo vezano za psihu , fizički mi nije problem , nego samo vezano za psihu...
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Paiha i jeste problem i to neko nedefinisano stanje.. Ne razmisljaj unapred i slusaj sta ti se trenutno desava, a da nije lako- nije
Moras to preci sada ili ko zna kada
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

To i radim ,hvala puno .
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Aloha, ne znam šta bih ti rekao, što ovde do sada nije rečeno...
U glavnom, srećno!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Tue Jun 15, 2021 9:03 am Aloha, ne znam šta bih ti rekao, što ovde do sada nije rečeno...
U glavnom, srećno!
Znači, ako neko prolazi kroz težak period i ima svoja pitanja i nedoumice, ti ga upućuješ na čitanje. Možda nema volje prelistavati sve sa psihom koja ga, očito, jebe i trebaju mu odgovori.

Ja mu nemam šta reći, taj lek mi je poslužio određeno vreme za pokrivanje zikre.
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Viktor89 wrote: Tue Jun 15, 2021 12:33 pm
StopBup wrote: Tue Jun 15, 2021 9:03 am Aloha, ne znam šta bih ti rekao, što ovde do sada nije rečeno...
U glavnom, srećno!
Znači, ako neko prolazi kroz težak period i ima svoja pitanja i nedoumice, ti ga upućuješ na čitanje. Možda nema volje prelistavati sve sa psihom koja ga, očito, jebe i trebaju mu odgovori.

Ja mu nemam šta reći, taj lek mi je poslužio određeno vreme za pokrivanje zikre.
Ja nisam imao nikakvu krizu kada sam počeo uzimati ovo , nego sam imao malo veće odgovornosti a takođe i malo veći stres i uzeo ovo i malo po malo mi postalo svakodnevica i eto mene danas tu .... daleko od toga da nisam uzimao dop vise puta u životu , ali sam mislio tada pošto je tableta koju proizvode ljudi a zbog prvenstveno bolesti zavisnosti , da ne moze biti ovako nego mnogo manji problem . Zlatili se bolovi i ostalo od her , mada to nisam iskusio .
I u tim trenucima sam se nalazio na nepristupacnom mjestu kada je internet u pitanju a stres je bio jako veliki kao i opasnost .
Trajalo je to nekih 15-20 dana i receno mi je da cu imati probleme zbog toga tada a ja kao budala krenuo da se bavim drugim stvarima a ovo ostalo nezavrseno i opet , eto mene danas tu(p) ...
Locked