"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Prvo, od kada sam pocela da izostajem sa treninga i pocela da pusim, ne verujem da bilo ko moze da me shvati tu, ali meni je to veliki udarac
Tu sam napravila neke greske, kada je vec otislo u k.. ono sto me je drzalo na bar nekom putu
Snasla sam se za Rivotril, koji cu piti mesec dana, kada planiram da ponovo krenem u teretanu i sta je tu lose?
Ne podnosim vise da budem na lekovima i verujem da cu to iskulirati bas kako sam opisala
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Tue Apr 20, 2021 9:01 pm Prvo, od kada sam pocela da izostajem sa treninga i pocela da pusim, ne verujem da bilo ko moze da me shvati tu, ali meni je to veliki udarac
Tu sam napravila neke greske, kada je vec otislo u k.. ono sto me je drzalo na bar nekom putu
Snasla sam se za Rivotril, koji cu piti mesec dana, kada planiram da ponovo krenem u teretanu i sta je tu lose?
Ne podnosim vise da budem na lekovima i verujem da cu to iskulirati bas kako sam opisala
A Rivos, ipak, vidiš kao vrstu pomoći? Nastavi.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

.
Last edited by StopBup on Sat Nov 27, 2021 11:59 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Tue Apr 20, 2021 9:01 pm Prvo, od kada sam pocela da izostajem sa treninga i pocela da pusim, ne verujem da bilo ko moze da me shvati tu, ali meni je to veliki udarac
Tu sam napravila neke greske, kada je vec otislo u k.. ono sto me je drzalo na bar nekom putu
Snasla sam se za Rivotril, koji cu piti mesec dana, kada planiram da ponovo krenem u teretanu i sta je tu lose?
Ne podnosim vise da budem na lekovima i verujem da cu to iskulirati bas kako sam opisala
Za boldovano: shvatam, to je tebi toliko vraćanje unazad, ogroman korak unazad, kao kad bi čovek postao majmun i sav trud džabe

Za drugo boldovano: ok je piti lekove mesec dana ili uopšteno dokle i kako piše, samo što naša zemlja daje ljudima da budu 20 godina na "Ksalolu" koji se uzima 3 do 6 meseci i namenjen je lečenju kao i svi ostali lekovi.
Jedino je metadon kao i Bup namenjen "održavanju".
Ja tebe razumem, i ja sam bila takva. Bilo mi je neizdrživo biti na metadonskom održavanju, osećala sam se gore nego da me neko vezao lancima. Ne mogu ono nigde da mrdnem.

E a onaj prvi post ni ja nisam razumela šta si rekla.
Nastavi, samo sam htela da kažem da si lepo rekla "mesec dana" a vidim ima zabune.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Jebote, da im prevedem?
Xana je rekla:
Toliko joj je teško palo što je izostala sa treninga i zapalila cigaretu, pa je pomislila da je izgubila tlo pod nogama za koje je tako borila, onda kad je bal, nek je na vodi, kad je sranje neka bude do kraja, i recidiv.
Onda se dozvola pameti i shvatila da nije sve izgubljeno, pala ali ustala. Nekako se snašla za Rivotril i isplanirala da pomoću njega stane ponovo na noge. Uzimaće ga 1 mesec.
Nada se da će posle toga biti stabilna, vraća se u kolosek i vodiće normalan život.

Xana, jesam li dobro rekla?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Viktor89 wrote: Tue Apr 20, 2021 9:22 pm
xxxana wrote: Tue Apr 20, 2021 9:01 pm Prvo, od kada sam pocela da izostajem sa treninga i pocela da pusim, ne verujem da bilo ko moze da me shvati tu, ali meni je to veliki udarac
Tu sam napravila neke greske, kada je vec otislo u k.. ono sto me je drzalo na bar nekom putu
Snasla sam se za Rivotril, koji cu piti mesec dana, kada planiram da ponovo krenem u teretanu i sta je tu lose?
Ne podnosim vise da budem na lekovima i verujem da cu to iskulirati bas kako sam opisala
A Rivos, ipak, vidiš kao vrstu pomoći? Nastavi.
Trenutno da
Nemam stq nastaviti
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Tue Apr 20, 2021 9:58 pm Jebote, da im prevedem?
Xana je rekla:
Toliko joj je teško palo što je izostala sa treninga i zapalila cigaretu, pa je pomislila da je izgubila tlo pod nogama za koje je tako borila, onda kad je bal, nek je na vodi, kad je sranje neka bude do kraja, i recidiv.
Onda se dozvola pameti i shvatila da nije sve izgubljeno, pala ali ustala. Nekako se snašla za Rivotril i isplanirala da pomoću njega stane ponovo na noge. Uzimaće ga 1 mesec.
Nada se da će posle toga biti stabilna, vraća se u kolosek i vodiće normalan život.

Xana, jesam li dobro rekla?
Razumela si
Za prvi post izgleda samo ja sebe mogu razumeti
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

Nemojte me zajebavati. Isto sam radio zbog kocke. Kapiram to. Neka opiše svoj recidiv. Klasičan beg od sebe i Heroina, jer ga se boji i hvata se svega.

Kako to da zavisnik od određenog poroka ne doživi recidiv baš sa tim porokom?

Xano, znam da ne misliš da sam ti neprijatelj.

Šta piše u prvom postu? Ne vidi svrhu lekova, izuzev kada zapne, pa daj. Nema ona tu stabilnost, Akkasha. Nije smela van četiri zida strejt. Nakon mesec dana krenuće u teretanu, baciće cigarete, Rivos, sve ok?

Odgovor, koji je dala, razumno deluje. Skoro da sam poverovao i sam.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Normalno da ga se bojim, ne zelim takav zivot, ne zelim takve ljude, ni nista iz te price vise
Nisam rekla sta ce biti nakon mesec dana, vec da zelim da se vratim na neki put
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Bezobrazan si
Locked