"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Tue Jul 13, 2021 10:19 pm
Akkasha Come Back wrote: Tue Jul 13, 2021 10:11 pm Uveče bele, ujutru žute
Santa Maria della Salute
Ortak u overu pao mi na skute
O, Santa Maria della Salute!
Sve pare sam dao za falš eksere
Uvalio mi lik bombone ljute
Danas više nikome ne možeš da veruješ
Santa Maria della Salute!

....
Znaš da ja mogu freestyle uvek 🤣
Jesam malo zarđala ali nema veze 🤣🤣🤣
U dresu Redzi Milera,
idem do svog dilera,
vutre puna kesa,
al' ost'o sam bez dresa.

Imaju oni mnogo teze gudra rime, samo necu da ih pisem...
Dosta...
Brate, nisam nikoga citirala, ja ovo gore na keca iz glave.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Cao drugari!
Juce sam bio na druzenju, slicnom kao na onom proletos, na istom mestu na Dunavu samo manje ljudi, i drugim povodom. Bio je i onaj moj drug, jedan od najboljih, kojeg sam pominjao ovde vise puta, koji se skinuo, bice krajem ove godine, pre 15 godina. Isto smo godiste, isli zajedno u osnovnu i u gimnaziju, obijica smo u osnovnoj bili 5,00, to jest ja do sedmog, jer sam u osmom "puk'o" sa mozgom. Mozda ovi navodnici i nisu bas neophodni. :)
Uvek sam govorio da je on pametniji od mene, ne inteligentniji, vec pametniji, jer kako sam vec pisao, kako ja to gledam, inteligrncija i pamet, nije isto. Pamet se gleda po postupcima, a inteligencija je samo mozdana sposobnost. Znaci pamet je nmogo bitnija od inteligencije.
Juce mi se svidelo kako je nesto rekao u fazonu, da je odavno prestao da govori:"Necu ovo, necu ono, nikad vise..." i tako te stvari, jer kako kaze, uvek kad je rekao kako nesto nece, ili "nema sanse", da je uvek to pogazio, i napravio od usta guzicu.
Nema nista specijalno kod mene, ali eto da kazem, popijem retko, a to je bilo bas juce. Dobra stvar je sto stvarno vise ne uzivam u tome ni blizu kao pre, ma ne moze se reci cak ni da uzivam, ali eto ostao je taj oziljak iz proslosti, gde prosto na druzenjima tog tipa, nikad nisam bio skroz stret... Losa stvar je sto eto ipak uzmem da pijem, a znam da niti ce mi to bilo sta popraviti, i slicnio, vec naprotiv.
Nisam nesto puno popio, a nisam ni malo, a danas se osecam da prostite na izrazu "k'o ku*ac u sladoledu".
Bila je u pravu "moja" Xxxana, kad je proslog leta rekla, kad sam kao poceo da pisem dnevnik, kako ce biti cepanja stranica. :)
Iscepo sam stranice odavno, i nisam nastavio da pisem. Veceras, kad zavrsim sa poslom, cu krenuti po nesto da piskaram. Valjda sam koliko toliko sazreo u glavi od proskog leta. Hocu da se podsetim i na to, da ne smem, ili nikako ne treba da pijem. Vrati me prilicno i sjebe samo jedno jebeno pijanstvo. Mom izmucenom mozgu, treba potpuna cistoca, bez ikakvih "izleta".
Pozdravlja vas mamurni Stop!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Ljudi ne znaju, inteligencija i pamet su ustvari logičko-matematička inteligencija (čuveni IQ) i emocionalna inteligencija (EQ).
Emocinalna inteligencija obuhvata empatiju, socijalne veštine, prag tolerancije- ukratko "pamet", kako "umeti sa ljudima i okolnostima.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Sto si obrisala drugi post? Video sam. :) Pisi opusteno, mos misliti sto je kako rece "moja licna tema".

P.s. Treba trenirati malo tu pamet koju pominjemo. Kul je spika o toj emocionalnoj inteligenciji...
Uh, jedva cekam da legnem i da se naspavam, sutra imam od ujutru, fino isplabiran dan.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

A, video si :lol:
Ništa, "Nikšićko" će da sačeka sutra :lol:

Drago mi je što si se lepo družio, ja nešto baš i nemam volju.

Ok, jeste bilo brisanja jer sam pomislila da je "tvoja tema", pa iako je forum mi smo ovde specifični, em nas ionako malo ima pa valjda zato.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sun Aug 22, 2021 9:03 pm A, video si :lol:
Ništa, "Nikšićko" će da sačeka sutra :lol:

Drago mi je što si se lepo družio, ja nešto baš i nemam volju.

Ok, jeste bilo brisanja jer sam pomislila da je "tvoja tema", pa iako je forum mi smo ovde specifični, em nas ionako malo ima pa valjda zato.
Ok je po meni popiti jedno pivo, ja nekad tako iz meraka popijem jedno, i to crno, "Niksicko", ili "Zajecarsko", dobro mi je i psenicno "Zajecarsko", ali ja sam juce popio sigurno 10 "Badvajzera" , to nije ok, jebi ga...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Što? Pa ne piješ svaki dan, čak ni jednom mesečno.
Ljudi, nemojte biti prestrogi prema sebi, tako se najlakše "pada".
Ja da ponekad ne popijem pivo (ili dva, više ne mogu, nema gde da "stane" a i napijem se od 2 piva jer nisam navikla) ko zna šta bi sa mnom bilo.

Sreća ne pijem stalno, kako rekoh, ima jedna stara "Od džanka do šanka linija je tanka" i meni su alkosi oduvek bili odvratni (ja se izvinjavam na iskrenosti) pa sam se držala što dalje od alkohola.

Sa druge strane dok nisam ukapirala da je bolje po mene da popijem ponekad, pravila sam recidive. Doduše i tu sam se kontrolisala, na svaka 3 meseca jednom odnosno 4 puta godišnje. 4 dana godišnje. Dok nisam batalila i to.
Iskreno, danas sedim u dvorištu jedne osnovne škole, gledam 20€ u novčaniku u "skrivenoj pregradi", ovamo 400 dinara, treba 300 dati za cigare (ne pušim kad sam strejt) i još plus računam kod koga da odem, jedva se uzdržah da ne odem po dop posle tolikih godina.

Da sam imala još 10€ (za taxi) vrv bih i otišla. Strašno.
A i majka mi je "kočnica", za mene je dobro to što živim sa njom, pa eto i zbog toga nisam otišla da jurim šemu jer mi odmah u glavi ko zna koliko vremena će trebati dok taj i taj nađe čoveka, ode, vrati se...ma idi bre. Najmanji problem je novac u celoj stvari, to su mojih 20€ za koje majka ne zna, ali ako se uradim videće, a onda zbog tog jednog puta mi neće verovati narednih 5 godina najmanje...
A dileri će misliti "vratila se Akkasha" pa će me i oni juriti...

I kad sam sve sabrala i oduzela- 'ajde ti Akkasha kući.

Zamalo, jebote. Sreća da je pobedio zdrav razum.

Eto, ja se otvorila.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Ja sam umetnik kako umem glupo da provedem ceo dan, kao jucasnji na primer.
Kao odmoricu, ok, ali mogao sam makar nesto da uradim, pa jos kad vidim oko sebe kako ljudi uvek umeju da nadju da urade nesto korisno, osecam se krajnje glupo, kao jutros na primer.
Kad ces odrasti Stope?
Imao sam hvala Bogu i koga jutros to da mi prigovori, nije lep razgovor, ali kapiram da je korisan...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Pusti dan, ja provedoh život a čemu, ne znam.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Wed Sep 08, 2021 1:52 pm Pusti dan, ja provedoh život a čemu, ne znam.
Idu dani...
Je l' znas ovo? :D Gle kakva je Ruzica Sokic bila riba, vidi se na pocetku ona u krupnom planu, sa Slobodanom Aligrudicem. :) Mislim da je Voki Kostic komponovao...

https://youtu.be/SJF6UeVeBpk
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked